Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MysticCat u mnie co niedziela, jak pojadę do mamuśki.
0
@tristan87 prawie takie jak wygrać w lotka.
9
az oplułem się rosołem
3
@michal26 powiedział ostatnio tez ze jeśli chodzi o sympatię, to zdecydowanie bliżej mu do Moskwy niz do Kijowa.
0
@Faro przecież wydajemy kupę kasy na transfery, co prawda z dźwigni ale nadal są to ogromne pieniądze na nowych piłkarzy.
22
piękny to jest zespół, kadrowo i finansowo nie mają do nas podjazdu, to tylko pokazuje ile odpowiedni trener może wyciągnąć z piłkarzy.
6
ale śmierdzi tu gównem, odkąd sie ta gala freakowa zaczęła :D
1
@szkudi7 wojsko? :)
5
bez kitu haha
https://x.com/anita_fogler/status/1756337841250935189
4
@MesQueUnClub96 doczekać się nie mogę.
1
Real gra takimi prostymi schematami i to wszystko wychodzi, trochę jak z Robbenem, wszyscy wiedzieli ze zejdzie do środka i uderzy lewą nogą a i tak mało kto potrafił go powstrzymać. To pokazuje jak proste schematy mogą robić robotę, gdy są odpowiednio wytrenowane, kazdy zawodnik wie co robi i jest duża intensywność tych akcji.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
matko boska haha
0
@tristan87 szkoda ze miliony osób ma problem z tą baśnią, sypią sie rodziny i ludzie zmieniają sie o 180 stopni.
0
@FcPortoFan1999 Dałbym szanse komuś młodemu żeby mógł uczyć sie od Ter Stegena. Pena ma już 25 lat i nic sie nie rozwija.
0
@PatrykBarca przecież nawet nie napisałem żeby go krytykować, kolejny który ma ciężko czytać ze zrozumieniem...
0
@Krzysztof1987 Budować trzeba właśnie go w szatni i na treningach, takie gadanie głupot bez argumentów publicznie nic nie daje, gdzie sam Penia wie że był to tragiczny okres dla niego.
1
@Krzysztof1987 kto mówi o krytyce w stosunku do niego? On go pochwalił pomimo że jest tragiczny, mógł powiedzieć coś w stylu że dla niego to dobre doświadczenie, musi ciężko pracować i ze w przyszłości np dostanie szanse.
0
@FcPortoFan1999 Już nic nie musi, nie zagra do końca sezonu, a po sezonie pewnie odejdzie bo nie jest to bramkarz na poziom la ligi.
4
Xavi mógłby zamknąć buzie, mówienie ze Penia jest na poziomie Barcy i wykonał dobrze zadanie jest po prostu pierdoleniem głupot bez pokrycia...
0
@ViscaelBarca2007 Dla mnie osobiście liga już odjechała, musielibyśmy wszystko wygrywać a my nie jesteśmy w stanie tego robić, nasi zawodnicy nie są w formie, mentalnie też nie jesteśmy za wysoko, mamy przeciętnego trenera który nie potrafi gasić pożarów i słaby sztab medyczny.
3
@Arden podsumowując na la rambli brakuje już tylko księdza i prostytutki
8
@elBazto kompletny to jest Harry Kane, Haaland żyje z podań od drużyny podobnie jak Lewandowski
0
@arasz1819 same wycinki przy straconych bramkach w tym sezonie, pokazane jest jak odpuszcza krycie osobie która strzeliła bramkę, 8 lub 10 sytuacji tam jest, sam to wstawiałem, zaraz sie dokopie.
twitter.com/FCBtimer/status/1750491746637636074
musisz go zaobserwować bo dał konto ja prywatne.
0
@arasz1819 jestem, zaraz podeślę filmik który wstawiało kilka osób.
1
@arasz1819 Rozumiem że można mu kibicować bo to przyjemny i spokojny chłopak, którego ciężko nie polubić. Patrząc czysto na aspekt piłkarski bardzo zawodzi, jedynie w poprzednim sezonie miał bardzo dobre momenty. Jest tutaj od kilku dobrych lat, nie widać żadnego progresu tylko chwilowe przebłyski. W tym sezonie straciliśmy najwięcej bramek właśnie przez jego pasywnosc w defensywie a w ataku jest statyczny i nie daje nic konkretnego, jedynie swoją szybkością potrafi zdobyć kilka metrów boiska. Dla mnie osobiście najsłabszy punkt naszej pomocy i taki Fermin jest duzo konkretniejszy od niego a jest z 7 lat młodszy.
0
@Gaz poważnie? jak tak czy bardzo ciężko było z początku?
1
@Croocers brzmi bardzo odpowiedzialnie haha
2
@kabi212 jakiego przedmiotu uczysz?
1
@DonCarletto jaki kierunek?