1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Rogue nie gra 6 minut a już mnie ten Lewandowski wkurwia.

0

@BarcaToSensZycia przecież tydzień temu grali mecz, nie przesadzaj.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Znając nasze szczęście to wejdzie z ławki Jóźwiak i będzie najlepszą wersją siebie, nagle nauczy się dryblowac i będzie sporym zagrożeniem dla naszej defensywy.

1

@Aragorn33 Nie zapominaj też o tym że chcą wykupić Felixa i Cancelo + spory kontrakt dla nowego trenera, ciężko będzie kogoś więcej kupić patrząc na finansowe fair play, nasze limity i to że musimy zacząć sprzedawać żeby wykupic dwójkę Portugalczyków.

2

@Aragorn33 i tak już odpadła możliwość dużych transferów w lecie, Deco cos wspominał że nie ma na to pieniędzy i kadra jest bardzo dobra.

0

@Dankho94isback mówimy o najniższej krajowej, tak jak to porównałeś, więc są to "zwykli" ludzie.

0

@PatrykBarca a teraz pewnie ponad 200?

1

@Dankho94isback czyli według ciebie wzrost cen jest normalny? jestem przekonany że w 2017 roku ludziom żyło sie dużo łatwiej i mogli odłożyć dużo więcej pieniążków, pomimo ze najniższa krajowa poszła zdecydowanie do góry. Olsztyn jest nawet mniejszy od Radomia, warto wziąć też pod uwagę inflację w 2017 a w 2023.

2

@Dankho94isback To teraz sobie porównaj ceny mieszkań w większych miastach, gdzie mieszka najwięcej ludzi. Po drugie 30m2 w Olsztynie, widzę dużo drożej niz napisałeś. Po trzecie co to jest 30m2? ciężko nazwać to mieszkaniem a po czwarte życie jest dużo droższe niz np w 2017, więc takie przeliczanie jest bez sensu.

2

@Dankho94isback proszę, powiedz ze ty sobie żartujesz i nie napisałeś tego na serio.

1

Ale ulga że Ter Stegen w pierwszym składzie, wyczuwam czyste konto.

1

Za tyle kilka lat temu postawiłem dom. Powariowali z tymi cenami...


0

@MesQueUnClub96 trzeba naprawdę być strasznie zaślepionym fanboyem.

4

Czytając takie wpisy, jest mi wstyd za kibiców Barcelony, co to trzeba mieć w głowie żeby napisać że w tym sezonie De Jong jest lepszy od Bellinghama.


https://x.com/Thfc_dirshe1/status/1756699397402825131

6

@norbi77 każdy człowiek w życiu zrobił coś głupiego, podpici to i pomysły głupie przychodzą do głowy, wyluzuj :D

14

matko boska haha


0

@Fcbsoci1980 A kim mamy być? w jaki sposób mamy rywalizować z największymi krajami? Sam Duda mówił że np Rosja jest zdecydowana mocniejsze od nas jeśli chodzi o wojsko, sprzęt itd. Jedynie możemy postawić im silny opór w defensywie zanim przyjdzie pomoc i sprzęt z Nato.

0

@MESSIah16 wystarczy że wejdziesz w gorące dyskusje, masz tam odpowiedź ekspertów w tej kwestii.

1

@Emhyr Dla mnie osobiście on dostał wystarczająco dużo szans żeby sie pokazać, jest przeciętnym piłkarzem i będzie blokował miejsce w drużynie, patrząc na młodzież w Barcelonie na 100% jest ktoś z dużo większym potencjałem i kilka lat młodszy.

2

@Kengo to jak walka z Tysonem w boksie, kazdy wchodził, wiedział że przegra ale nie chciał zostać znokautowanym.

10

Bayer Leverkusen, gdy usłyszeli, że Harry Kane próbuje zdobyć trofeum.


3

@Stoiczkow bestia? jeszcze kilka spotkań temu wyglądali mocno przeciętnie, przegrywając 3 mecze z rzędu.

0

słyszeliście co Trump powiedział? nigdzie nie mogę znaleźć tego filmiku ^^

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Oglądał ktoś występ Bryczka w Ufc? co tam sie odwaliło, miał wjechać i rozjechać przeciętnego Ukraińca.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

0

@lntrowertyk to kto jest dla ciebie lepszą opcją od nowego sezonu, skoro za bardzo Flick ci nie pasuje?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?