1

@FcPortoFan1999 ważysz może sporo mniej, a waga ma duży wpływ na wygląd, lub niski poziom testosteronu.

0

@FcPortoFan1999 czy ja wiem, zaraz będzie miał 25 lat, to nie jest nastolatek tylko dorosły facet.

0

@Karthusowski a na ile wygląda?

3

chociaż nie sra

5

@Rewolucja123 moim zdaniem ten numer powinien dostać zawodnik który ma przyszłość w Barcelonie, Gundogan rok, dwa i sie zawinie.

0

@Danny Gaucho nie jest to możliwe, kto normalny poświęci jednego zawodnika w kadrze bo numer?

1

@Herato ktoś musi ją mieć a on jest najlepszym kandydatem

0

@macio_944 to ten wywiad z Deco, jednak nie fejk?

1

@Culer9002 nie chce wiedzieć co ten dzieciak ma teraz w głowie...

0

@KmN śnieżne bractwo

1

@TR3YWAY kosisz trawę? ponoć ten przerobiony z silnika też da radę.

1

idealna sylwetka


0

@Sysia11 to tylko złudzenie operacji plastycznych i dobrego makijażu.

7

chłop zrobił kupon za 100 zł po pijaku i wygrał 800 tysięcy.


0

chciałbym kiedyś być świadkiem takiej sytuacji...


0

@goldmetaxa przed Laportą trenerami też byli ex zawodnicy Barcelony.

0

@ranger3120 jak nie idzie to wychodzi jego charakterek.

2

matko boska, zabiłby kibica haha


10

myślałem że to filmik z młodym Messim


0

@semafor co ma jedno do drugiego? to jakieś usprawiedliwienie, czy co?

2

to już wiemy skąd cieszynka


1

Sędzia wczoraj był tragiczny, Granada została oszukana i okradziona z 3 punktów, straszne to jest jaki poziom mają sędziowie w tak prestiżowej lidze.

0

@FcPortoFan1999 wiadomo nikt nie powinien rzucać, ale powiedz mi co on ma w głowie żeby po zobaczeniu butelki lecącej obok zacząć symulować?

3

nie mam siły już do piłkarzyków xD


1

Nie chce wiedzieć co taki Xavi ma teraz w głowie, kibice niesamowicie to przeżywają a gdzie dopiero trener który jest odpowiedzialny za tak ogromny kryzys.

0

@KrychaFCB a czy ty myślisz że mogą mu zwolnić sztab? przecież to trener sobie dobiera indywidualnie ludzi pod siebie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@adambijax Osobiście uważam że jest to najsłabsza Barcelona w historii mojego kibicowania, czyli jakieś 20 lat.

0

@Peciak czyli zdobyliśmy dzisiaj punkt dzięki sędziom...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?