Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 ważysz może sporo mniej, a waga ma duży wpływ na wygląd, lub niski poziom testosteronu.
0
@FcPortoFan1999 czy ja wiem, zaraz będzie miał 25 lat, to nie jest nastolatek tylko dorosły facet.
0
@Karthusowski a na ile wygląda?
3
chociaż nie sra
5
@Rewolucja123 moim zdaniem ten numer powinien dostać zawodnik który ma przyszłość w Barcelonie, Gundogan rok, dwa i sie zawinie.
0
@Danny Gaucho nie jest to możliwe, kto normalny poświęci jednego zawodnika w kadrze bo numer?
1
@Herato ktoś musi ją mieć a on jest najlepszym kandydatem
0
@macio_944 to ten wywiad z Deco, jednak nie fejk?
1
@Culer9002 nie chce wiedzieć co ten dzieciak ma teraz w głowie...
7
https://x.com/fcb_ahmd/status/1756798045142822945
Yamal
0
@KmN śnieżne bractwo
1
@TR3YWAY kosisz trawę? ponoć ten przerobiony z silnika też da radę.
1
idealna sylwetka
0
@Sysia11 to tylko złudzenie operacji plastycznych i dobrego makijażu.
7
chłop zrobił kupon za 100 zł po pijaku i wygrał 800 tysięcy.
0
chciałbym kiedyś być świadkiem takiej sytuacji...
0
@goldmetaxa przed Laportą trenerami też byli ex zawodnicy Barcelony.
0
@ranger3120 jak nie idzie to wychodzi jego charakterek.
2
matko boska, zabiłby kibica haha
10
myślałem że to filmik z młodym Messim
0
@semafor co ma jedno do drugiego? to jakieś usprawiedliwienie, czy co?
2
to już wiemy skąd cieszynka
1
Sędzia wczoraj był tragiczny, Granada została oszukana i okradziona z 3 punktów, straszne to jest jaki poziom mają sędziowie w tak prestiżowej lidze.
0
@FcPortoFan1999 wiadomo nikt nie powinien rzucać, ale powiedz mi co on ma w głowie żeby po zobaczeniu butelki lecącej obok zacząć symulować?
3
nie mam siły już do piłkarzyków xD
1
Nie chce wiedzieć co taki Xavi ma teraz w głowie, kibice niesamowicie to przeżywają a gdzie dopiero trener który jest odpowiedzialny za tak ogromny kryzys.
0
@KrychaFCB a czy ty myślisz że mogą mu zwolnić sztab? przecież to trener sobie dobiera indywidualnie ludzi pod siebie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@adambijax Osobiście uważam że jest to najsłabsza Barcelona w historii mojego kibicowania, czyli jakieś 20 lat.
0
@Peciak czyli zdobyliśmy dzisiaj punkt dzięki sędziom...