1

@agaFCB smażona mortadela :D

4

@JimMorrisonFCB ma on wszystko żeby być jednym z najlepszych trenerów na świecie.

18

Bayer nie przegrał od 30 spotkań, robi to niesamowite wrażenie.


5

ale bawią ci tik-tokowi "milionerzy"


8

@fart do grudnia to już będzie liga wygrana ^^

2

@msbigd wystarczająco mi gra Barcelony obrzydła w ostatnim czasie, żebym jeszcze miał na niego patrzeć.

7

@bartas97 fajna ta konwersacja, trochę jak z ziomkiem którego nikt nie słucha i w dupie mają jego zdanie.

1

@Kuba_1 Gdyby byli nastawieni na zwycięstwa ściągali by innych zawodników niz wygasające gwiazdy. Musieliby by płacić ogromne kwoty za perspektywicznych graczy a zainteresowanie klubem byłoby dużo mniejsze. Według ciebie czysto przykładowo który zawodnik miałby większy wpływ na rozwój, biznes, kibiców, sprzedaż koszulek w Ekstraklasie? legenda piłki nożnej czy dobry zawodnik który zaczyna dopiero swoją drogę i trzeba wydać na niego 50 mln?

2

@kanver_ do niesamowitej formy to on doprowadził Roberta, wcześniej u Kovaca wyglądał przeciętnie.

2

@Cobra303 tak, 2.52 mial Pep zle spojrzałem, sorki.

44

@Kuba_1 To jest zespół do robienia pieniędzy, ściągają tam znane nazwiska które pozwolą im podpisywać ogromne kontrakty reklamowe i sprzedażowe. Ambicje i cele sportowe to tylko dodatek o który nikt nie zabiega od początku istnienia tego klubu.

Po przyjściu Leo:

Zysk to 100 milionów dolarów w zaledwie sześć miesięcy. Niesamowicie wzrosła też oglądalność MLS. W dniu debiutu Argentyńczyka subskrybcję Apple TV wykupiło 110 tysięcy nowych użytkowników. To absolutny rekord.

Nasza wartość znacznie wzrośnie. Nie zdziwiłbym się, gdyby wycena naszej franczyzy w ciągu jednego roku mogła potencjalnie osiągnąć 1300 lub 1500 milionów dolarów – powiedział "Marce", jeden z właścicieli Interu, Jorge Mas.

Już teraz wartość rynkowa amerykańskiego klubu jest większa niż znanych marek w Premier League. Po transferze Messiego udało przebić się m.in. Aston Villę, Newcastle i Everton.

3

@Safrani o Guardioli by pisali ze dwa razy do tej samej rzeki sie nie wchodzi.

2

teraz czysto statycznie:

Bayern za Flicka:

86 spotkań

70 wygranych, 9 remisów, 7 porażek

81% wygranych spotkań (rekord trenera Bayernu w historii klubu)

7 tytułów

średnio 2.45 punktów na mecz (Pep 2.52)

średnia strzelonych bramek na mecz 2.97 (Pep ponoć 2.02)

średnia straconych bramek na mecz 0.99

23 mecze wygrane z rzędu (rekord Niemieckiego zespołu w historii)

255 zdobytych bramek w 86 spotkaniach (rekord Niemieckiego zespołu)

87 straconych bramkek w 86 spotkaniach.

2

@barcanawieki też tego żałuję, gorzej by nie było a Flick miałby pół roku więcej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@FcPortoFan1999 tak, jedno jest pewne że pre-sezon będzie najcięższym tych piłkarzy w życiu, poza Robertem bo już przeżył to w Bayernie. Pytanie czy ich da sie przestawić do zapierdalania tak szybko, wiąże sie to z dużym ryzykiem kontuzji i przeciążenia organizmu jak od kilka lat motorycznie i fizycznie jesteśmy na poziomie średniaka.

0

@DonCarletto dokładnie, tez bariera językowa będzie problemem.

1

@FcPortoFan1999 No była, u nas jak przyjdzie to dostanie cały okres przygotowawczy. Podczas trwającego sezonu nie możesz sobie pozwolić na tak duże obciążenie, treningi motoryczne jak w pre-sezonie, gdy jesteś w sezonie najwięcej stawia sie na regenerację, stąd często piłkarze w tygodniu dostają nawet kilka dni wolnego.

5

@ranger3120 dodaj swoje zdjęcia z imprez w tle :D

6

Dużo osób pisze że Flick przyszedł do gotowego Bayernu i dlatego wygrał wszystko, tak naprawdę przejął zespół z Monachium (listopad) w gorszej formie niż obecnie jest Barcelona. Zespół Kovaca był juz skazany na sezon bez pucharów, przyszedł Flick i w kilka miesięcy zrobił z nich maszyny bez słabych punktów, idealny trener do gaszenia pożarów i szybko widocznej zmiany gry.

0

@Dironixu no nie wiem, wielokrotnie np Laporta mówił że idealnym scenariuszem w lidze byłby spadek Realu i mistrzostwo Barcelony.

0

@Dironixu nie wydaje mi się, mieliby monopol na puchary w Hiszpanii i mogliby sie skupić na lidze mistrzów która jest najważniejsza.

4

Tego lata zaplanowano turniej Mistrzostw Świata dla piłkarzy powyżej 35 lat

W turnieju weźmie udział 8 reprezentacji, które były mistrzami świata:

Anglia
Argentyna
Brazylia
Francja
Niemcy
Włochy
Hiszpania
Urugwaj

W gronie uczestników możliwe, że zobaczymy takie piłkarskie legendy jak Puyol, Lampard, Henry, Kaka, Ronaldinho, Rivaldo, Özil czy Cannavaro.

2

@mekston Dokładnie, rozgrywki w Hiszpanii były zdeklasowane. Aktualnie zapowiada sie na to że będziemy cokolwiek wygrywać raz na kilka lat, przykre.

3

@Culer9002 przy takim zawodniku, wszyscy młodzi piłkarze na boisku szybciej się rozwijają.

10

wygrywanie pucharów z nim było takie proste


Leo z 2019 roku: "Wygraliśmy 8 tytułów mistrzowskich w ciągu 11 lat. Nie wszyscy doceniają ten sukces i później zrozumieją, jak ciężko było go osiągnąć."

3

co musi zrobić podgrzybek żeby awansować na grzyba?

1

@Pawci023x tak, jest to rura odpływowa.

13

@barcelonaLM Ewentualnie olewać, często same wracają i proszą o kontakt. Najgorsze co może zrobić facet to sie narzucać, wypisywać i dawać do zrozumienia ze jest na każde zawołanie.

4

@barcelonaLM facet to ma być facet, kobiety mają za nim latać a nie na odwrót :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?