Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
kim jesteście z zawodu? ja np jestem strażakiem.
2
wow ale kozak
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Matheu12 zero schematów do gry w defensywie, każdy obrońca chciał bronić inaczej.
3
kiedyś poziom gry w defensywie był na bardzo niskim poziomie
0
@A4ron nawet chyba sam Guardiola mówił że Leo nauczył go więcej, niz on Leo.
0
Jose Mourinho:
"Nigdy nie miałem okazji trenować Leo Messiego, ale przecież nikt nie może trenować Messiego. Absurdem jest myśleć, że można to robić, bo on urodził się ze wszystkim.
On już wszystko wie, mógłby mnie nauczyć kilku rzeczy. Jedyne, co można o nim powiedzieć w takiej sytuacji, to to, że miało się zaszczyt mieć go w swoim składzie."
0
@Nieznajomy finansowo sie nie równał, ale na boisku zawsze był najwiekszym rywalem drużyn które wymieniłeś, o czym to świadczy?
4
@PatrykBarca i tak ogromna przepaść między nim a innymi, patrząc na to co osiągnął w Borussi i Liverpoolu.
0
ponoć Pittbull odwołał trase koncertową w Polsce, bo sie boi Popka.
11
Ogolne sumy przeznaczone na opłaty transferowe w historii menedżerskich karier:
1. Pep Guardiola 2,04 mld €
2. Jose Mourinho 1,86 miliarda €
3. Carlo Ancelotti 1,69 miliarda €
4. Massimiliano Allegri 1,4 miliarda €
5. Diego Simeone 1,21 miliarda €
6. Manuel Pellegrini 1,2 mld €
7. Thomas Tuchel 1,19 mld €
8. Antonio Conte 1,17 mld €
9. Mauricio Pochettino 1,15 mld €
10. Jurgen Klopp 1,13 mld €
15
@Hawajczyk Przez niego przemawia bezradność, całe życie poświęcił żeby być najlepszym na świecie, obsesyjnie podchodził do rywalizacji z Leo i w każdej chwili chciał być lepszym od niego, problem w tym ze ten z metra cięty Argentynczyk urodził sie z takim darem od Boga że nie dało sie tego przeskoczyć ciężką pracą i dyscypliną, jego to najbardziej boli, jak dla mnie on nie jest szczęśliwą osobą i ma jakąś obsesję na punkcie Messiego.
34
teraz sobie wyobraźcie, siedzieć z nim codziennie w domu, on jest gorszy od laski podczas okresu, współczuję bliskim, bez kitu...
https://x.com/stopthatmessiii/status/1755726613075964032
1
@July_6_BcN miałem to napisać właśnie, w Polsce macie bardzo dobrze jeśli chodzi o bezpieczeństwo i równouprawnienie.
0
@Barcanajlepszyteam pewnie nie ma tam takiego prawa, sprzedają młode dziewczynki za zwierzęta rolne lub pomoc przy gospodarce.
0
strasznie ten świat pojebany
20
ale on ma ciężki charakter, zero klasy nawet w meczu towarzyskim.
https://x.com/stopthatmessiii/status/1755695821343891793
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@jakub1906
I ten ich przekaz, młodzież powinna brać przykład z takich twórców i próbować w przyszłości być ja oni.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@P33ck dla mnie osobiście najlepszy męski wokal to np: Kubańczyk, Kizo czy Malik. Freddie był bardzo utalentowany ale ciężko miałby rywalizować w dzisiejszych czasach z nimi.
4
@Forsyth zdecydowanie wole takich uchodźców, są pracowici, jesteśmy podobnej religii, dużo bezpieczniej niż wpuszczenie ludzi wiadomo skąd.
0
Dzięki pracownikom z Ukrainy, Polskie PKB do 2025 roku wzrośnie o 1.5-2%, co całkowicie wynagrodzi kwoty przeznaczone na ich pomoc po inwazji Rosji.
[wydarzenia 24]
5
Radomiak haha
2
@Katalończyk 99 strach pomyśleć jak taka kobieta będzie wyglądać w wieku 40 lat, zniszczyła sobie życie jeśli chodzi o wygląd.
6
@Chucky strasznie te operacje plastyczne szpecą kobiety, nie wiem czy one tego nie, czy o co chodzi.
26
gdy mame pogryzły osy...
0
4 lutego 1505 roku w Żurawnie pod Haliczem urodził się Mikołaj Rej, pisarz i humanista. To właśnie on jako pierwszy pisał wyłącznie w języku polskim. Zawdzięczamy mu słynną sentencję, że „Polacy nie gęsi, iż swój język mają”.
https://x.com/Avanti_1989/status/1754021969971081677
2
@Borneo za kadencji Tuska też mógłbym ci wymieniać wszystkie afery, oszustwa i byłoby ich podobnie dużo. Większość ludzi w sejmie powinno już siedzieć od lat.
3
@DragonxNF mam nadzieję że nie są wypełnione miłością Biedronia