Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cule2013 dziwne ze przeliczasz własne życie na złotówki :D za hajs życia nie odkupisz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
nie chce wiedzieć kto jest organizatorem...
0
@ranger3120 Tuchel jest dużo lepszym trenerem od Xaviego.
0
@Cule1234 myślisz że oni nie rozmawiają? przecież najczęściej takie negocjacje trwają miesiącami.
5
@MessiForeverTheBest
Przecież ten De Zerbi to żaden autorytet w szatni, zrobiliby z niego kozła ofiarnego i poleciałby przy pierwszej okazji jak Setien.
8
skromny chłopaczek
1
@MesQueUnClub96 co znaczy nie jest w twoim typie? myślałem że jesteś facetem.
0
@macio_944 Dla mnie to przede wszystkim brak zajęcia, nie wydaje mi się że osoba dorosła która ma dużo obowiązków i ciekawe życie prywatne będzie robić "śledztwo" na temat czy jakaś obca laska uprawia seks czy nie.
19
Komentarz usunięty
5
ale bym sobie zobaczył Real odpadający już teraz w Lidze Mistrzów.
0
@626 rehabilitacja
4
@LM10GOAT 80 byłoby okey, patrząc na długość kontraktu, zarobki i poziom gry.
3
@pax La rambla ma jakieś podwójne standardy a Holender w każdej sytuacji jest usprawiedliwiany, nic nie wnosi w ataku, jedynie zdobywa przestrzeń swoją szybkością z której nic nie wynika, w defensywie tragiczny, nie kryje i odpuszcza przestrzeń którą powinien zabezpieczać. Rakitic dawał dużo więcej od niego a był wyrzucany co miesiąc.
0
@Lokoo
przecież kilka lat miał defensywnego pomocnika przy sobie i grał jeszcze gorzej niż za Xaviego
3
@Ambasador zakład że nie?
22
gorzej jak Cris to zobaczy
https://x.com/Troll_Fotballl/status/1757280295768772994
1
@Ambasador dobra, widzę że ty ciągle próbujesz być na siłę śmieszny albo kontrowersyjne, ale ci nie wychodzi.
0
Komentarz usunięty
4
@Ambasador byku, ich powinien zobaczyć specjalista, biorą chorych psychicznie ludzi do telewizji, robią na nich siano a my mamy to tolerować? to trzeba leczyć.
1
@Ambasador a masz jakieś argumenty?
1
@MesQueUnClub96 rozjebałeś mi głowę, idę spać zwyrolu.
0
@LukaszFan ja zdecydowanie więcej mam pozytywnych wspomnień z trenerami z Hiszpanii niż negatywnych.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@bartekvisca rozumiem jak dziecko jest noworodkiem, mój lekko ponad roczny syn przesypia całą noc, budzi sie dopiero rano.
0
@ranger3120 sport pomaga w wyjściu z depresji.
0
@Rl9k1nG nie koniecznie, moj brat ma z 170 waży 65 kg i wygląda na bardzo szczupłego.
8
cos w tym jest
0
@kuz Styl był średni ale czy np Real gra ładnie dla oka? Najważniejsze jest zdobywanie pucharów bo historia nie pamięta o stylu. Wolałbym wygrywać cały sezon po 1:0 na końcu mieć puchar, niz grać wesoły futbol bez osiągnięć.
0
@kuz Tylko wiesz twoje przykłady jak Leverkusen czy Girona to często zespołu jednego sezonu, nawet Xavi potrafił w zeszłym sezonie zrobić zespół który był zdolny wygrywać trofea. Więc moim zdaniem takie przykłady jak wymieniłeś średnio pasują do Barcelony, gdzie sezon u nas bez pucharów to porażka, co za czym idzie ogromna presja na trenerze i zawodnikach.