0

@Cule2013 dziwne ze przeliczasz własne życie na złotówki :D za hajs życia nie odkupisz.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

nie chce wiedzieć kto jest organizatorem...


0

@ranger3120 Tuchel jest dużo lepszym trenerem od Xaviego.

0

@Cule1234 myślisz że oni nie rozmawiają? przecież najczęściej takie negocjacje trwają miesiącami.

5

@MessiForeverTheBest
Przecież ten De Zerbi to żaden autorytet w szatni, zrobiliby z niego kozła ofiarnego i poleciałby przy pierwszej okazji jak Setien.

8

skromny chłopaczek


1

@MesQueUnClub96 co znaczy nie jest w twoim typie? myślałem że jesteś facetem.

0

@macio_944 Dla mnie to przede wszystkim brak zajęcia, nie wydaje mi się że osoba dorosła która ma dużo obowiązków i ciekawe życie prywatne będzie robić "śledztwo" na temat czy jakaś obca laska uprawia seks czy nie.

19

Komentarz usunięty

5

ale bym sobie zobaczył Real odpadający już teraz w Lidze Mistrzów.

0

@626 rehabilitacja

4

@LM10GOAT 80 byłoby okey, patrząc na długość kontraktu, zarobki i poziom gry.

3

@pax La rambla ma jakieś podwójne standardy a Holender w każdej sytuacji jest usprawiedliwiany, nic nie wnosi w ataku, jedynie zdobywa przestrzeń swoją szybkością z której nic nie wynika, w defensywie tragiczny, nie kryje i odpuszcza przestrzeń którą powinien zabezpieczać. Rakitic dawał dużo więcej od niego a był wyrzucany co miesiąc.

0

@Lokoo
przecież kilka lat miał defensywnego pomocnika przy sobie i grał jeszcze gorzej niż za Xaviego

3

@Ambasador zakład że nie?

22

1

@Ambasador dobra, widzę że ty ciągle próbujesz być na siłę śmieszny albo kontrowersyjne, ale ci nie wychodzi.

0

Komentarz usunięty

4

@Ambasador byku, ich powinien zobaczyć specjalista, biorą chorych psychicznie ludzi do telewizji, robią na nich siano a my mamy to tolerować? to trzeba leczyć.

1

@Ambasador a masz jakieś argumenty?

1

@MesQueUnClub96 rozjebałeś mi głowę, idę spać zwyrolu.

0

@LukaszFan ja zdecydowanie więcej mam pozytywnych wspomnień z trenerami z Hiszpanii niż negatywnych.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@bartekvisca rozumiem jak dziecko jest noworodkiem, mój lekko ponad roczny syn przesypia całą noc, budzi sie dopiero rano.

0

@ranger3120 sport pomaga w wyjściu z depresji.

0

@Rl9k1nG nie koniecznie, moj brat ma z 170 waży 65 kg i wygląda na bardzo szczupłego.

8

cos w tym jest


0

@kuz Styl był średni ale czy np Real gra ładnie dla oka? Najważniejsze jest zdobywanie pucharów bo historia nie pamięta o stylu. Wolałbym wygrywać cały sezon po 1:0 na końcu mieć puchar, niz grać wesoły futbol bez osiągnięć.

0

@kuz Tylko wiesz twoje przykłady jak Leverkusen czy Girona to często zespołu jednego sezonu, nawet Xavi potrafił w zeszłym sezonie zrobić zespół który był zdolny wygrywać trofea. Więc moim zdaniem takie przykłady jak wymieniłeś średnio pasują do Barcelony, gdzie sezon u nas bez pucharów to porażka, co za czym idzie ogromna presja na trenerze i zawodnikach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?