1

@Zimny kogo obchodzi 40 letni chłop który mentalnie ma 15 lat? takich trzeba leczyć.

6

bezradność obrońców jak za czasów Leo czy Neymara

https://x.com/R1FCB/status/1753862484468097201

0

Obstawiłem poniżej 12 różnych, tymczasem samo Alaves miało ich 13. Idealne podsumowanie mojej bukmacherki.

0

@Faro od kiedy wilka obchodzi zdanie baranów?

0

@betleyoneDEjong Ilu już było takich piłkarzy, gdzie mieli nie być za 5 lat. Nie da sie przewidzieć przyszłości i to czy dany zawodnik będzie sie rozwijał, jest tyle detali z tym związanych że samo trenowanie nie wystarczy.

0

@szkudi7 byku, gdyby oni jeszcze to mistrzostwo co roku wygrywali...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Kounde w Sevilli to był potwór, dużo mniejszy fizycznie a potrafił każdego napastnika sobie ustawić barkiem, główkę z nim wygrać to był cud, a teraz? Rusza jak wóz z węglem i prawie zawsze spóźniony.

4

@MesQueUnClub96 czekolady od kakao Dodi nie rozróżniasz?

1

Był kontakt ale on uciekał z nogą, gdyby zostawił nogę to zawodnik Alaves mu wjeżdżał na prostej nodze na wysokości piszczela

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

najpierw "gówniara z paletkom" a teraz on haha

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

zejście Gudogana = brak płynności, pewności i dużo strat w środku pola.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

błąd Forta ale to jeszcze dzieciak, bardziej wkurwia kolejny raz pasywnosc De Jonga, miał czas żeby wybić lub chociaż faulować, to krył pasywnie.

1

bramkę kolejki już znamy, ale to nakrył idealnie całą stopą

1

niestety wątpię żeby zmienił Cancelo dla bezpieczeństwa o jego zdrowie w tak stykowym spotkaniu.

4

Kounde jest tak słaby ze przyzwyczaił nas do chociaż dwóch groźnych strat w meczu. Zwykły występ u niego żeby nie zwrócić na siebie uwagę to jest raz na miesiąc.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Yamal jest strasznie niewygodny do krycia, przerąbane będzie miał w karierze, bo już teraz jedynym sposobem żeby go zatrzymać jest faul.

1

bardzo dobre 20 minut Roberta, sporo ruchu bez pilki, wbieganie za plecy obrońców, rozciąga grę + brameczka.

0

Cubarsi za mocna przedtreningówka

1

@Kamilos84 Bez kitu, mozna zaufać na słowo. Bardzo przyjemny młody człowiek

2

brakuje dobrych chirurgów w Polsce


1

@mekston to prawda, po Leo Messim największy talent do tej pory jeśli chodzi o wychowanków?

9

on już wtedy był pojebany


2

jeszcze dać im gaz i pałke, ile ja bym oddał żeby sędzia mógł przypierdolić takim prowokatorom jak Vinicius

"GOL24": Ministerstwo Sportu ma w planach zrobić z sędziów funkcjonariuszy publicznych!

wszystko po to aby zlikwidować wyzwiska kierowane w ich stronę podczas meczów.

0

@RomanHoffer a gdzie ja napisałem że ty sugerujesz? odniosłem sie do ludzi którzy tak piszą

1

@Khajio no Real brał gwiazdę Chelsea która była zawodnikiem sezonu, a dostali osła bez ambicji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?