1

@Khajio no Real brał gwiazdę Chelsea która była zawodnikiem sezonu, a dostali osła bez ambicji.

2

@RomanHoffer nie mój związek nie moja sprawa, sugerowanie po takim zdjęciu że go zdradza jest chore i obrzydliwe.

4

@RomanHoffer chce kandydować żeby nagrywać odcinku o tym syfie od środka, tylko tyle nic więcej.

6

@michaleu bawią mnie te sugestie stulejarzy, normalne zdjęcie. Iść tym tokiem rozumowania to każda laska która ma trenera personalnego zdradza chłopa.

1

@A4ron Tylko wiesz jest też druga strona medalu, Real zapłacił za niego ogromne pieniądze, on przez swój styl życia łapał ciągle kontuzje, nie był gotowy do pracy a zarabiał ogromne pieniądze.

7

poszedł do Realu na emeryturkę, tak trzeba żyć.


Eden Hazard:

„Nie analizowałem każdego posiłku, ale też nie zamawiałem burgera codziennie. Nie można tego robić przez 16 lat. Nie sądziłem, że to ważne. Jestem hedonistą, ceniącym dobre jedzenie i picie z przyjaciółmi. Diety to nonsens, to nie działa.

Jeśli ktoś chce grać do 40-tki, to w porządku, ale ja wiedziałem, że to nie dla mnie. Zawsze mam trochę szampana w lodówce.”

3

@Fcbsoci1980 Czyli wziąć teraz trenera na rok i po roku bez względu na wyniki go zwolnić i wziąć Kloppa? ma to sens. Flick miał dobry skład? przecież on przejął Bayern po Nico Kovacu, sezon był skazany na porażkę z wypalonym składem, a on wygrał wszystko i w bardzo krótkim czasie z zespołu w kryzysie zrobił maszynę bez słabych punktów. Nic nie wiesz o tamtej drużynie przed Flicka a na siłę udajesz eksperta.

0

99-latka z Kanady pobiła trzy rekordy świata w pływaniu. Zaczęła trenować dopiero na emeryturze.

Podczas zawodów w Saanich w Kolumbii Brytyjskiej 99-letnia Kanadyjka ustanowiła trzy rekordy świata w pływaniu w swojej kategorii wiekowej. Jej wyczyn z pewnością przejdzie do historii tego sportu.

99-latka płynęła na trzech dystansach — 50 m stylem grzbietowym, 50 m stylem klasycznym oraz 400 m stylem dowolnym.

W pierwszym wyścigu zdobyła wynik 1 min 24 sek. 91 setnych. Drugi udało jej się ukończyć z czasem 1 min 56 sek. 22 setnych. W najdłuższym wyścigu na 400 m dopłynęła do mety w czasie 12 min 50 sek.


13

tak trzeba żyć


10

@dmcteam zalezy jaka, jak jest normalna i sie dogadujecie to czemu nie? ludzie kiedyś mieszkali po kilkanaście osób w domu i potrafili sie dogadać

0

Muranski - minister bezpieczeństwa narodowego

Najman - minister sportu

Stanowski - minister sprawiedliwości

ależ to jest potencjał

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

oni się nigdy nie spotkają


0

@szkodastrzepicryja nie, ja trafiłem tu przypadkiem czytając artykuł na głównej.

0

@szkodastrzepicryja ja tylko przewiduję przyszłość za co będziesz zbanowany.

1

@szkodastrzepicryja że wam się chce te multi-konta tak zakładać

1

@VegetaPolska U mnie w klubie była laska która znalazła sobie chłopaka, wprowadził sie do niej, dawał kasę na wynajem mieszkania a po latach okazało sie ze spłacał jej kredyt za dom a nie ratę. Juz kilka lat nie są razem, a mieszkanie które jej spłacał wynajmuje ona obcej rodzinie.

0

@Dari0G nie haha, ale wracają mu np z San Sebastian do Polski, z Barcelony też mu wracają. Niesamowite.

3

Mój sąsiad od dziecka trzymał gołębie, mial bardzo stare i brzydki gołębiniki które szpeciły całe podwórko. Wszyscy z rodziny go strasznie ganiali, ojciec jego jak popił to kilkukrotnie chciał podpalić mu to i często była policja. Kilka lat temu zapisał sie do związku gołębi pocztowych, wybudował nowy gołębinik co ma z 20 metrów długości i zaczął lotowac gołębie młode jak i stare. Aktualnie jest mistrzem Polski, zjeżdżają sie do niego hodowcy z całego świata by kupować od niego gołębie. Reprezentował Polskę na olimpiadzie a jego gołębie na aukcjach schodzą nawet po 50 tys zl za sztukę. Zostawił pracę bo całe życie pracował ciężko na kopalni i utrzymuje sie aktualnie z gołąbków za które postawił dom i założył firmę z akcesoriami i karmami. Jest on idealnym przykładem żeby iść w życiu uparcie do celu, robić to co sie lubi i nie patrzeć na zdanie innych ludzi w tym rodziny.

14

po Messim sie tego nie spodziewałem

https://x.com/Fr4nklinsp/status/1753313058921857167

0

Paris Saint Germain

1

@bartekvisca albo Joachim Loew i wsadzi palca w dupe

2

Końcówka kadencji Valverde wszyscy gadaliśmy żeby go zwolnić bo gorzej być nie może, przyszedł Koeman po czasie pisaliśmy to samo. Teraz odchodzi Xavi i po raz trzeci zaliczyliśmy ogromny zjazd, strach sie bać gdzie będziemy za kilka lat. Zamiast sie rozwijać to sie zwijamy...

1

Barcelona jedyny klub w którym wszystkie informacje wyciekają do prasy/sieci przed ogłoszeniem. Dziwne ze nikt z tym nic nie robi, nie jest to dobre dla klubu. Pieniądze lubią ciszę jak to mówią.

1

coś sie dzieje? wiatr nie wieje, krzak sie chwieje.


0

@TheNekro94 Wiele razy mówił że chce przywrócić legendarną tiki-take i dobiera trenerów którzy preferują taki styl gry. Aktualnie jesteśmy w ogromnym kryzysie i ten paździerz nie ma nic wspólnego z tym czego oczekuje Laporta.

0

Laporta weźmie kolejną marionetke a nie trenera, On musi decydować o transferach i narzucać trenerowi styl gry. Kolejny raz skończy się na kumplu i gadaniu o romantycznym futbolu i DNA które trzeba odzyskać.

1

@messi33 każdy organizm jest inny, musisz testować na sobie i będziesz wiedział co ci najszybciej pomoże.

8

Harry Kane w Barcelonie, Lewy wraca do Bayernu.


2

@PatrychoO co wy z tym Beckhamem? on nie jest właścicielem klubu, ma bardzo małe udziały i jest twarzą tego projektu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?