0

@Aequlibre Nie no, na defensywnym dużo lepiej sprawdzi się Eric Garcia przy Pedrim. Dając Cubarsiego do środka pomocy, ograniczasz go i jednocześnie nic nie zyskujesz, bo są lepsi od niego na pozycji defensywnego pomocnika.

1

@alone49 Bez kitu, co by się nie działo, trzeba być i wierzyć. Inaczej jest się kibicem sukcesu, nic więcej.

7

Najbardziej to mnie przerażają i jednocześnie śmieszą kibice, którzy lekko ponad tydzień temu pisali, że Real straci punkty z Valencią, a my pewnie zmierzamy po mistrzostwo. Od tego czasu minęło, pewnie coś koło 10 dni. Teraz większość tych kibiców, wypina pośladki i mówi, że nic w tym sezonie się nie ugra. Sami nie macie charakteru, bo przy pierwszym gorszym momencie, odwracacie się od drużyny, więc później nie wymagajcie, od piłkarzy tego, czego sami nie dajecie. Sezon jest jeszcze bardzo długi, to tylko dwa punkty straty i bezpośredni mecz. Walka o mistrzostwo nadal trwa, bo ten Real jest na bardzo podobnym poziomie piłkarskim jak i my.

1

@Sucheckyx A mi linia spalonego, którą złamał Eric Garcia.

0

@gumaz A to powtórek nie można oglądać?

7

@Zoker Nie no gdzie, to nie było żadne zderzenie, tylko stempel, który mógł spowodować długą kontuzje u Kounde. Najbardziej mnie przeraża fakt, że patrzyli na to na Varze i uznali, że nie anulują bramki. Nie ma żadnej logiki w tym, więc, nawet jak bardzo byś chciał to nie da się tej decyzji obronić.

Dla porównania:

Ten sam sędzia, stempel Kounde, Var, po obejrzeniu anulowana bramka Roberta. Prawda jest taka, że oni każdą sytuację interpretują jak im się podoba w zależności od humoru. Nie wiesz czego się po nich spodziewać, nie ma w tym logiki i sugerowania się przepisami.


0

Właściciel Rakowa - Michał Świerczewski zaoferował 300 mln zł za Legię.

[Meczyki]

0

@Karol145 Rysowali, była powtórka. Garcia był sporo wychylony.

1

@Karol145 Garcia złamał linie spalonego

2

@dominiklsw Ja nie zganiam winy na sędziów, za przegraną, ale remis był jak najbardziej w zasięgu, a taki punkt może być kluczowy na koniec sezonu. Po prostu czytając twoje komentarze, jesteś strasznie nieobiektywny, nie potrafisz przyznać, że sędzia odwalił, tylko i tak byli słabsi. Przypomnij sobie twój Real, który bardzo często wygrywa na styku po bramce w końcówce albo karnym, gdzie piłkarsko nie był lepszy. Wtedy też sędzia powinien coś odwalić, bo nie zasługiwaliscie na trzy punkty? Takie rzeczy co się dzieją w tej lidze są chore, a według wszystkich statystyk Barcelona jest najbardziej poszkodowana.

Bramka Barcy, która została anulowana, ten sam sędzia, identyczny faul, różnica jest taka, że dzisiaj ją uznał i faul już mu nie przeszkadzał. Trzymaj się i dużo zdrówka.

8

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@dominiklsw Co ty gadasz? Zobacz sobie statystykę błędnych decyzji w La Lidze w tym sezonie i sam zobaczysz, że jest Barca i długo, długo nikt, a ty porównujesz jakiś Real, który dostaje najwięcej karnych w historii czy Leganes. Piszesz tak odklejone rzeczy, a nie ma w tobie w ogóle logiki. Jesteś zaślepionym kibicem Realu, bo nawet Madryckie gazety po tym meczu piszą, że to jest faul.

2

@VbamboeB Weź haha. Oglądam La Lige od ponad 20 lat, a wałki, jak były tak są. Śmiem twierdzić, że teraz jest ich zdecydowanie więcej, niż kiedyś, a poziom sędziowski z roku na rok, zjezdza na samo dno.

2

@vangoor Nie mówię o tej stronie, bo tutaj jeszcze jakiś poziom jest. Ludzie wstawiają tutaj linki FB czy Xa, gdzie jest największy syf.

4

Mnie to najbardziej dziwi, że wy po takim meczu, gdzie było tyle nerwów. Jeszcze wchodzicie na te grupki, strony. Czytacie te wszystkie farmazony i jeszcze bardziej się wkurwiacie. Przecież to was jeszcze bardziej gotuje, a wyniki meczu i decyzji sędziego i tak nie cofnięcie.

Teraz to wam najlepiej zrobić jaki relaks i pogodzenie się z tym. Nic innego nie możemy.

0

@Fake69 Ale to już jest kolejny dołek. Zaraz się okaże, że w marcu, już nie będzie o co grać.

4

Różnica jest taka, że wcześniej w ofensywie większość sytuacji wpadało. Człowiek zapominał, jak graliśmy w obronie, bo wszyscy, którzy szli z nami na wymianę, kończyli bardzo źle. Teraz jest też kryzys zawodników ofensywnych i dopiero doszło do człowieka, jacy my jesteśmy chujowi w obronie.

1

Swoją drogą, ale mi fizycznie jesteśmy zajechani. Zbliża się kluczowa część sezonu, a my pod względem kondycyjnym i fizycznym wyglądamy identycznie, jak za czasów największych kompromitacji w Lidze Mistrzów.

0

@NeroTFP1 Przecież można stwierdzić, że zagraliśmy fatalnie, ale wiedząc, że sędzia odjebał. Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka.

2

Zero wyciągniętych wniosków, bo ten mecz niczym nie różnił się od tego z Atletico. Gdyby nie Joan Garcia, to byśmy dostali z 5 bramek.

0

Ale my gramy obrzydliwy chaos, nie da się na to patrzeć.

6

Wyobraźcie sobie, że w tej drużynie broni Szczęsny czy Ter Stegen.

1

Araujo po egzorcyzmach, jedyną nadzieją na stabilniejszą defensywe.

0

@Rupert_Haubica Najgorsze rozwiązanie jakie może być.

0

@Rupert_Haubica Raphinha nie był gotowy na 90 minut, daj na luz.

0

@Rupert_Haubica No to Szwed by się nagrał w PSG.

0

Maldini chyba złamał linie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Virusk3 Co ty chłopaku porównujesz, Yamal to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?