0

@Emhyr a który trener aktualnie jest jakąś gwarancją dla Barcelony? jedyny wolny trenerem który preferuje bezpośrednią grę która jest najbardziej skuteczna w dzisiejszym futbolu, skoro wy ciągle chcecie trenera z DNA Barcy to później sie nie dziwcie że jesteśmy pośmiewiskiem na całym świecie. Tiki-Taka nie jest i nie będzie skutecznym stylem gry w nowoczesnym futbolu.

1

@marcin62 jeszcze brakuje tam Buły sutenera z którego zrobiło celebryte i idola dzieciaków.

2

@P33ck ciężko byłoby coś zjeść podczas meczu :D

0

a Joachim Loew? co sądzicie? ciężko coś więcej powiedzieć, bo trenował tylko kadre przez ostatnie 15 lat.

0

@takisobiektos Nie chciał sie dogadać i stawiał warunki zaporowe, nie dało sie z nim dogadać w tej kwestii, chciał mieć wpływ na transfery do klubu których nie miał żadnej trener. Przed odejściem mówił w wywiadzie ze oddałby wszystkiego trofea z Bayernem za np Mistrzostwo Europy Niemiec z Kadrą.

0

@DonCarletto bo był tam legendarny trener latami? za Ancelottiego, Guardiole, Kloppa też dopiero ktoś przyjdzie jak sami odejdą.

0

@takisobiektos w takich że zrobił z Bayernu trampolinę do bycia trenerem kadry.

0

@DonCarletto bo była to jedyna opcja do dostania sie do reprezentancji. obejrzyj sobie wywiady z nim w których mówi ze dla niego zawsze opcją numer jeden była reprezentancja w której był asystentem trenera przez 10 lat.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DonCarletto
bo nie chciał nim być, jego marzeniem było trenowanie reprezentancji Niemiec, co pokazuje fakt w jakich okolicznościach zostawil Bayern dla Kadry.

1

@DonCarletto Napisałeś ile wygrał poza tymi dwoma sezonami, co miał wygrać wiecej skoro nie był trenerem? Jest wywiad w którym mówił ze zdecydowanie w tamtych czasach spełniał sie jako dyrektor sportowy, nie chciał trenować żadnego klubu a ty wmawiasz ze to jego nikt nie chciał.

2

@DonCarletto co ma bycie dyrektorem sportowym, asystentem do bycia trenerem? jak miał cos więcej wygrać? Skoro nikogo nie trenował? bo ja nie wiem czy to nie ogarniasz, czy jesteś jakiś upośledzony. Po drugiej zobacz sobie jakie było pytanie przed tym jak edytowałes wpis.

2

@DonCarletto Napisałeś że nic wygrał nic przez 27 lat bycia trenerem (gdzie w tym czasie byl latami asystentem i dyrektorem sportowym). Już sie sam nie oraj bo na siłę szukasz wymówki. Ciebie złapać za rękę to powiesz ze nie twoja. Siemano.

0

@DonCarletto T czemu wy nie potraficie wygrać wszystkiego w jednym sezonie? przecież to fart, takie proste? Skup sie na swojej drużynie, bo na siłę chcesz być ekspertem a nawet nie potrafisz informacji na transfermarkt poprawie przeczytać.

0

@Emial22 jeszcze gdyby mieli wychowanków na poziomie jakimkolwiek, ciężko dać szansę komuś kto w okręgówce w rezerwach nie ogarnia.

0

@DonCarletto przecież napisałeś co wygrał Flick a nie o styl gry, więc odbiłem piłeczke i zapytałem o Alonso, co wygrał? ze wszyscy go chcecie. Nie chce mi sie z tobą pisać bo nie masz żadnej wiedzy o nim i jeszcze zaliczasz bycie asystentem trenera i dyrektorem sportowym do bycia pierwszym trenerem.

1

@pride1899 bo on wszedł tylko na transfermarkt i policzył to jak był dyrektorem sportowym i asystentem trenera przez lata, nie ma żadnej wiedzy na jego temat a się mądrzy.

1

@DonCarletto a co wygrał Xabi Alonso którego wszyscy kibice Realu chcą na zastępcę Ancelottiego? Flick w porównaniu do niego jest bardzo doświadczony.

0

@takisobiektos A czy to zmienia że dał nam wiele punktów w tym sezonie i że był kluczowy w lidze mistrzów?, w końcu wyszliśmy z grupy.

0

@BulaKG dobra przestań, wcisnęli mu wszystkich nikogo nie chciał gdzie o tych zawodników co do nas przyszli rywalizował cały świat + trzeba było wydać setki milionów euro żeby ich ściągać, niezłe zapchaj dziury.

0

@priest9999 proszę was nie porównujcie reprezentacji do klubu, to nie ma żadnego sensu, system pracy zupełnie inny i wymagania.

3

Według informacji Szymona Janczyka z "Weszło", do klubu Radomiak Radom zostanie wypożyczony 16-letni Luka Vusković

Tottenham za obrońcę zapłacił 14 mln euro i chce by sezon dokończył w Ekstraklasie.

2

@BulaKG dostał dlatego mamy, Kounde, Christensena, Felixa, Cancelo, Raphinhe, Rogue, Gundogana, Inigo. Kazdez nazwisko było zaakceptowane przez Xaviego i było jedną opcją z. Podałeś jedyny przykład bo do niczego nie mogłeś sie doczepić...

3

@Cvzx już za Xaviego nie było kasy a dostał wszystkich których chciał + Tebas mówił ze sytuacja ekonomiczna Barcelony wraca do normy.

3

@Firestone też właśnie mnie bawią te ich argumenty o kadrze :D gdzie tak naprawdę trenowanie reprezentacji nie ma nic wspólnego z trenowaniem w klubie.

69

Flick wygrał z Bayernem więcej pucharów niz przegrał meczy a ludzie na la rambli i tak marudzą, Najlepsza opcja na rynku i trzeba dać mu szanse bo jak nie my to w lato ktoś inny go podpisze.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@MichuZ44 Mi sie podobają kobiety inteligentne, z mózgiem. Nie zwracam uwagi na jakieś głupoty.

0

@MESSIah16 niedługo zaczną wpuszczać uchodźców i to oni zwiększą liczbę urodzeń.

0

@Lionel_Messi10
jak wygląda sytuacja z tymi wiadomościami? nadał wypisują?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?