0

@Gall rezerwowym drużyny której wymieniłem...

0

Xavi weź już wpuść Roque jako jedyny po Ferranie dobrze wybiega do prostopadłych piłek a gramy ich najwięcej w lidze.

3

Jeszcze brakuje tylko kompromitacji z Napoli, zapłakanego Xaviego i słów piłkarzy że trzeba wyciągnąć wnioski i sie podnieść.

DEJA VU

0

@Gall wypisałem większość rezerwowych, ktoś musi wejść z ławki.

2

Chwalimy Fermina ze jako jedyny sie stara, walczy i biega, to pokazuje w jakim miejscu jest Barcelona i że w aktualnej drużynie brakuje podstaw które mają nawet ambitne drużyny w okręgówce.

Ja już chyba zwariowałem oglądając to coś...

4

nie idzie gra klepką to trzeba próbować z dystansu, napierdalać az coś wejdzie albo bramkarz wypluje i dobić, a nie klepać bez pomysłu jak pizdy przez 45 minut.

0

prawda jest taka ze gdyby był hajs już teraz na nowego trenera to Xavi dzisiejszy mecz oglądałby jako kibic a nie trener.

0

Piłkarze rezerwowi za czasów Valverde robią dzisiejszą Barcelonę na miękko, pomimo ze byli to: Neto, Todibo, Umtiti, Mingueza, Firpo, Semedo, Melo, Roberto, Alena, Puig, Brait, Perez, Konrad Fluente itd. To też pokazuje jakiej klasy trenerem jest Valverde a jaki tragiczny zjazd zaliczył zespół w aktualnym sezonie za Xaviego i jaki on ma warsztat trenerskie.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale mnie irytuje ten Mojito od samego początku.

1

Patrząc na najmniejszą liczbę urodzeń w Polsce od drugiej wojny światowej, mozna śmiało napisać że Pis jest najlepszą antykoncepcją.

2

@Kruszalu straszne rzeczy sie dzieją, zawodowy piłkarz jest przygotowany do gry czwarty mecz z rzędu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Emhyr Bez kitu, znam wielu ludzi co pracuje po 12h robią dwa treningi dziennie przed i po pracy, nic im nie jest, są zadowoleni z życia. Piłkarz trenuje do 2h dziennie i często gra jedno, max dwa spotkania w tygodniu i robi sie z nich męczenników. Tęsknię za latami 90 i piłkarzami z charakterem którzy oddawali całe serce na boisku...

0

@Amidamaru przecież często mówił że wina jest po jego stronie i żeby krytykować jego a nie piłkarzy bo on jest za wszystko odpowiedzialny.

0

@Prorokk Będzie dym, zaraz zlecą sie jego fani i będą kłócić sie z pisiorami kto lżej dyma Polaków w dupe.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Takefusa Kubo jest rozważany jako potencjalny następca Mo Salaha w Liverpoolu, aczkolwiek wiele wskazuje na to, że to właśnie "Czerwone Diabły" mogą być gotowe zapłacić klauzulę wykupu w wysokości 60 milionów euro latem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kgorecki2500 każdy kraj ma coś za uszami, nie trzeba wrzucać wszystkich i wszystkiego do jednego worka.

0

@MessiForeverTheBest Rosja też ma broń jądrową a żołnierze zawsze byli tragiczni.

2

Osobiście uważam ze wojna z Azjatami byłaby najcięższa dla kogokolwiek, znam dwóch chłopaków z Ukrainy co trenowali u nas w klubie i teraz walczą. Pisałem z nimi jakiś czas temu i mówili że mieli w ekipie pod Kijowem kilku właśnie Azjatów.Opowiadali ze jako jedyni potrafili okopac sie jedną ręką, zawsze najwcześniej wstawali, bardzo pracowici, honorowi i zawsze pewni siebie co by sie nie działo tak zwane "maszyny to zabijania"


2

@NeroTFP1 Codziennie powinien ich ganiać, Gundogan mentalnie i umiejętnościami jest liderem na boisku.

2

@esem91 No wie, Kowal gada głupoty ale setki tysięcy osób lubi tego słuchać. Więc logiczne że go zatrudnili do nowego projektu.

5

@NeroTFP1 kto go krytykował? chyba tylko sztab trenerski, wszędzie były słowa wsparcia i podziękowania że jako jedyny pokazał jaja.

1

Ronaldo pewnie zerwał mięsień brzucha przy robieniu tysiecznego brzuszka, przed meczem z Interem Miami i celebracją bramki bez koszulki.

1

@esem91 Czytając to czuje się jak w jakieś nowej galaktyce, totalnie jestem w plecy jeśli chodzi o sprzęt komputerowy :D

7

@FcPortoFan1999 gdyby tobie tyle płacili za gadanie głupot to też byś łapał każdą okazję :D

0

@Emhyr a który trener aktualnie jest jakąś gwarancją dla Barcelony? jedyny wolny trenerem który preferuje bezpośrednią grę która jest najbardziej skuteczna w dzisiejszym futbolu, skoro wy ciągle chcecie trenera z DNA Barcy to później sie nie dziwcie że jesteśmy pośmiewiskiem na całym świecie. Tiki-Taka nie jest i nie będzie skutecznym stylem gry w nowoczesnym futbolu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?