1

@QQL5 uważam ich za osoby które olewają swoje zdrowie, są leniwe i nie chcą powalczyć o życie w zdrowiu.

0

co sądzicie? dodam tylko ze Robert ma najwięcej niewykorzystanych sytuacji w lidze, a sugeruje ze nikt mu nie podaje i dlatego sie cofa do rozgrywania.


0

@Mario96w

tylko do kibicowania sie odniosłeś haha

"To nie moja miara, to miara człowieka, możesz sobie paplać o honorze itd, ale jakby Ci zaproponowali parę baniek za zrezygnowanie z pewnych wartości to szybciutko by Ci nóżki zmiękły".

0

@Mario96w W żadnym z tych momentów nie rozmawialiśmy o piłce. Odniosłem sie tylko do tego żebyś nie ocenial wszystkich swoją miarką jeśli chodzi o sprzedanie sie za pieniądze. Ciebie złapać za rękę to powiesz że nie twoja.

1

@MesQueUnClub96 a co jak ojciec twój to przeczyta? bana ma ale pewnie raz na jakiś czas zerknie.

0

@tristan87 na co im orientacja seksualna? przecież nie uprawiają seksu ^^

1

Czytam wymagania na bycie księdzem i jest punkt w którym pisze ze ksiądz nie może być gejem. Ciekawy podpunkt patrząc na afery w Polskich kościołach.

0

@tristan87 w Ksw była ta walka.

4

@Janas11224 brawo, nieliczny w dzisiejszym świecie który sie nie sprzeda za większą wypłatę.

0

@Mario96w Ja nigdzie nie powiedziałem nic na temat piłki, kolejny raz mi wmawiasz. Dorośnij? od 17 roku życia musiałem być głową rodziny a ty coś o dorastaniu mi piszesz.

1

@Mario96w Ty za to nie wjeżdżasz personalnie, mówisz że nie mam honoru, szacunku do siebie i bym sie sprzedał. Ty bez kitu masz jakiś problem ze sobą i jesteś strasznym hipokrytą.

2

@Forsyth Leo nawet teraz dałby najwięcej w ofensywnie, ale Barcelona musiała sie usamodzielnić i może plusy tego zobaczymy za kilka lat.

5

Kiedy grał w Barcelonie to każdy był przyzwyczajony że sam wygra mecz. Docenia sie dopiero teraz jak go nie ma.

https://x.com/stopthatmessiii/status/1753081081837105600

0

@FcPortoFan1999 grasz w drugiej lidze? :)

1

@IronSanHybrid Sponio, brawo ty. Pewnie czujesz sie i wyglądasz dużo młodziej po stracie tylu kilogramów.

1

@IronSanHybrid mozna zobaczyć efekty na zdjęciach?

1

@Mario96w Jakiego zaślepienie? znów mi coś wmawiasz, powtórzę ci ostatni raz, razem z kobietą zarabiamy bardzo dobre pieniądze i stać nas na wszystko czego potrzebujemy, nie potrzebny mi 2 dom czy trzeci samochód. WIdocznie ty nic w życiu nic nie osiągnąłeś i zjadłbys spod siebie za kilkaset tysięcy. Pamiętaj ze pieniądze można zarobić wszędzie a szacunku do siebie nie odkupisz. Sprzedawaj sie gdzie chcesz tylko nie mów głośno o tym bo strasznie sie to czyta, nie masz kręgosłupa moralnego i podstawych ambicji żeby samemu coś osiągnąć.

0

@Mario96w Nic o mnie nie wiesz, siebie opisujesz w tych wiadomościach. Nie wmawiaj komuś swojej choroby, bo zaraz masz 30 lat a każdego oceniasz swoją miarką. Pozdrawiam i życzę dużo hajsu ^^

3

@Mario96w haha, sprzedać to ty sie możesz bo jesteś strasznie zachłanny i popsuty dzisiejszym światem.

3

@Mario96w na co mi kogoś pieniądze skoro sam zarobię bardzo dobrze? polecam takie podejście bo całe życie będzie ci malo, śmieszne to że jeszcze starszemu chłopowi ode mnie muszę podstawy tłumaczyć.

1

@Mario96w znów mierzysz wszystkich swoją miarką, skoro potrafisz sprzedać podstawowe wartości to współczuję twoim bliskim i znajomym bo jesteś jak tykająca bomba...

1

@LM10GOAT Nie ma takiej kwoty, zarabiam dobrze, mam kochającą rodzinę, dom, zdrowie i spoko znajomych. Nic mi więcej w życiu nie potrzeba.

1

@Mario96w Nie mierz wszystkich swoją miarką, mi wystarczy to co mam. Jedynie za zdrowie mógłbym sie sprzedać, a tego nie da sie kupić.

18

Jürgen Klopp:

„Ludzie czasami pytają mnie, dlaczego zawsze się uśmiecham, nawet po porażce. Powód jest prosty: kiedy urodził się mój syn, zrozumiałem, że piłka nożna nie jest sprawą życia i śmierci. Nie ratujemy życia. Piłka nożna nie powinna szerzyć nieszczęścia i nienawiści. Ten sport musi przynosić radość, zwłaszcza dzieciom.

Widziałem na własne oczy, co mała, okrągła piłka może wnieść do życia wielu moich zawodników. Historie Mo Salaha, Sadio Mané, Roberta Firmino i wielu innych moich zawodników są absolutnie niesamowite.

Pokonali trudności nieporównywalne z tymi, z którymi musiałem się zmierzyć w młodości w Niemczech. Mieli tak wiele momentów, w których mogli się łatwo poddać, ale nigdy tego nie zrobili.

Nie są bogami. Po prostu nigdy nie rezygnowali ze swoich marzeń.”

8

@abram3k Juz nagle im nie przeszkadza że robią z koszulek baner reklamowy? tak sie czepiali kibiców Barcelony o to.

1

@tadzik447 bez kitu, bardzo podobna.

27

coś w tym jest, często te miss to strasznie napompowane lalki wyglądające jak z fabryki


0

@Forsyth kto by nie chciał świecić za miliony miesięcznie?

15

Leo Beenhakker gdy dowiedział się o swoim zwolnieniu od dziennikarza:

"Stoję na boisku i czekam na wywiad dla TVP, a reporter tłumaczy mi rozmowę, którą 3 metry obok prowadzi dziennikarz nSportu z Panem prezesem Lato. Słyszę od dziennikarza: 'hej właśnie zostałeś zwolniony' a potem Lato przychodzi do mnie i zaprasza na wtorek na rozmowę.

Taki jest jego poziom? Za dużo wypił? Nie zamienię z nim więcej ani słowa i nie uścisnę mu dłoni. (...) To nie jest poziom zera, to jest poziom minus 5. Nie wracam na dwa kolejne mecze. Jest mi żal zawodników. To są fantastyczni ludzie, ale niestety Ci którzy otaczają ich w reprezentacji to banda amatorów."

1

@Comentateiro kogo byś widział na jego następcę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?