Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JBgomeS no mogli, obrony są tragiczne.
0
@JBgomeS oglądasz mecz? śmiało mogliśmy mieć 5 bramek, Yamal nie wykorzystał dwóch setek i groźna okazja Ferrana.
2
u was też tak wieje? ciężko sie skupić.
0
@JBgomeS bez przesady, nie ma wpływu na to że piłkarze nie wykorzystują 100% okazje.
1
@Sapos93 nawet nie zauważyłem ze go nie ma, strasznie bezbarwny komentator.
3
co ten Fermin kobite Xaviemu przeleciał że nie wszedł za zajechanego od 20 minut Pedriego?
1
rekin to dzisiaj wypłynął na głębokie wody, widoczny jak pieszy we mgle.
0
@Faro to zajebiscie nas pocieszyłeś byku
6
przy każdym kontakcie z piłką Peni czuje się jak za czasów Pinto, zawału idzie dostać...
0
brawo Robert za bramkę, teraz po jego zejściu będzie dużo więcej ruchu z przodu i zaczniemy grać szybciej.
1
jesteśmy dużo słabsi od nich w drugiej połowie, taktycznie Valverde to klasa sama w sobie.
0
przecież to Araujo musiał dać znać że jest okey i da radę...
2
miałem zjeść kolację ale ta dziewczyna co obgryzała pazurki i grzebała w nosie mi obrzydziła, dzięki gruba.
5
Yamal jest w 8 klasie? jakie to jest chore.
3
@JimMorrisonFCB szkoda ze Yamal nie wypieścił tego podania, byłaby 100% okazja.
0
@Comfortable_ nie zmienia to tego ze nie nawet nie powącha w swojej karierze poziomu Matsa, zawsze będzie zmiennikiem albo pierwszym bramkarzem w przeciętnym klubie.
0
Inaki Pena to trochę taki gorszy kuzyn z którym musisz sie bawić i jest znośny, a gdzieś tam z tyłu jest ten lepszy kuzyn czyli Ter Stegen z którym sie zajebiscie dogadujesz, nie możesz sie doczekać az wróci i dałbyś sobie za niego rękę uciąć.
6
Arjen Robben to ty?
1
@SuperPatsonFCB gdyby to inny napastnik poszedł za akcją do końca, to byłyby komentarze jaki on zajebisty bo wymusił błąd.
19
Zamiast sie cieszyć ze strzeliliśmy bramkę dającą remis , to spora część umniejsza i wyśmiewa, typowa Polska mentalność smutnych ludzi.
1
Taktycznie Valverde Xaviego zje w tym spotkaniu, tego możemy być pewni. Jedynie możemy wygrać przez indywidualne akcje któregoś z naszych zawodników, bo umiejętności nasi piłkarze mają na wyższym poziomie.
1
najgorsze co mogło nas spotkać, teraz będą kontrować i czekać na nasze błędy.
2
@Hajny A mi sie ogólnie wydaje ze Xavi za nim nie przepada, wcześniej już były informacje ze to transfer Laporta i ze Xavi był przeciwko.
1
@Peciak najgorszy niestety Robert, najlepszy Ferran
1
@jacobFCB I to jest życie, pozytywne nastawienie, ciągle uśmiechnięty i z dobrym poczuciem hunoru. Brakuje takich ludzi w tej smutnej Polsce.
1
uwielbiam Smude :D
0
@Allbi a co to zmienia? czy ja w czymś skłamałem? :D
0
Girona odpada i skupia sie na lidze, wygrywa mistrzostwo, świętujemy w Barcelonie mistrzostwo ligi Girony i naszą ligę Mistrzów.
tak będzie, zobaczycie...
3
Pamiętacie tego małolacika od podawania piłek którego skopał Hazard za czasów Chelsea? aktualnie ma 30 lat i jest multi-milionerem, nazywa sie Charlie Morgan jest właścicielem firmy "Au Vodka" która produkuje alkohol.
0
@Stasiu84 system var jest zajebistym rozwiązaniem, tylko sędziowie widzą to na co mają ochotę i manipulują przepisami.