7

Jeszcze tylko chwilka, moment zleci do kwietnia.


1

Kto według was, jest największą legendą w historii Arsenalu, jeśli chodzi o piłkarzy?

1

@MessiForeverTheBest za kilka dni kończy mu się zawieszenie.

2

Co to był za fetyszysta stóp przed chwilą? Aż mi obiad obrzydł haha

1

@Bolton Zmolestowali chłopaka z autyzmem, za to jest wyrok.

0

@BorzyKrzys Jeszcze pewnie kupiłeś łopatę do odśnieżania za swoje.

1

@Laminedependencia Na początku grudnia zaczął już trenować na boisku, ale nadal są to tylko treningi indywidualne.

1

@Laminedependencia Codziennie trenuje :)

0

@marcin62 Gdzieś widziałem całą rozmowę na tym czacie, ktoś tam mu napisał, żeby nie płakał i poszedł grać w piłkę, a on zaczął cisnąć o Wołyniu.

0

@Frimpong Muszą szukać jakiegoś naiwnego murzyna.

4

Świetne informacje, bo 30 mln euro to zdecydowanie za dużo dla Barcelony.


1

@Sysia11 Teraz wyobraźmy sobie Lewandowskiego w bluzie reprezentacji Niemiec. Nie chce wiedzieć, co by się działo w internecie.


2

@maroon Skoro nie idą do lekarza, to logiczne, że nie są wliczani, bo żeby dostać antydepresanty trzeba mieć recepte.

2

@maroon a wiesz co to są antydepresanty?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@KierownikLucas Co to za farmazon? Przecież powołania do reprezentacji, nie dostaje się za transfer.

3

@FCB24 U nich często rzut karny daje 3 punkty.

4

@Prorokk Jeszcze mówi to chłop, którego obserwuje miliony młodych Ukraińców. Co za czym idzie szerzy tego typu zachowania i daje przykład.

15

Masakra.


9

Całe szczęście, że Araujo nie leżał w bramce. My to mamy wesoło w tej Barcelonie.


0

Cancelo takie wzmocnienie, że sam siebie skreśli, przed kluczowym momentem sezonu.

3

@SARNA2319 Może dlatego, że oni wyrzucili Celte i Real? A Puchar Króla sam się nie wygra?

2

@SARNA2319 Przecież oni mają po każdym treningu markety, które pokazują poziom zmęczenia mięśni czy regeneracje danego zawodnika. Co więcej, w każdym tygodniu mają dzień wolny od treningu, więc bez przesady. Gdyby był przemęczony to by usiadł na ławce, to jest bardzo ciężki mecz, więc Yamal musiał wyjść w pierwszym składzie.

1

Z tymi ogórkami z niższych lig, to jest walka na noże. Niebywałe jak oni dobrze grają, gdy przyjeżdża do nich jakiś światowy gigant.

0

@Kuchar Nie widziałeś co zrobił po podaniu? Twoim tokiem rozumowania zawodnik, który pierwszy poda piłkę, chwilę później może urwać nogę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ursus dzisiaj wjeżdża i rozjeżdża.

1

@tbas Tak, to fake.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@don'T.R.I.P.e A u nas w Polsce zamarza paliwo, prawda @Transu96 ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?