Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Jeszcze tylko chwilka, moment zleci do kwietnia.
1
Kto według was, jest największą legendą w historii Arsenalu, jeśli chodzi o piłkarzy?
1
@MessiForeverTheBest za kilka dni kończy mu się zawieszenie.
2
Co to był za fetyszysta stóp przed chwilą? Aż mi obiad obrzydł haha
1
@Bolton Zmolestowali chłopaka z autyzmem, za to jest wyrok.
0
@BorzyKrzys Jeszcze pewnie kupiłeś łopatę do odśnieżania za swoje.
1
@Laminedependencia Na początku grudnia zaczął już trenować na boisku, ale nadal są to tylko treningi indywidualne.
1
@Laminedependencia Codziennie trenuje :)
0
@marcin62 Gdzieś widziałem całą rozmowę na tym czacie, ktoś tam mu napisał, żeby nie płakał i poszedł grać w piłkę, a on zaczął cisnąć o Wołyniu.
0
@Frimpong Muszą szukać jakiegoś naiwnego murzyna.
4
Świetne informacje, bo 30 mln euro to zdecydowanie za dużo dla Barcelony.
1
@Sysia11 Teraz wyobraźmy sobie Lewandowskiego w bluzie reprezentacji Niemiec. Nie chce wiedzieć, co by się działo w internecie.
2
@maroon Skoro nie idą do lekarza, to logiczne, że nie są wliczani, bo żeby dostać antydepresanty trzeba mieć recepte.
2
@maroon a wiesz co to są antydepresanty?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@KierownikLucas Co to za farmazon? Przecież powołania do reprezentacji, nie dostaje się za transfer.
3
@FCB24 U nich często rzut karny daje 3 punkty.
4
@Prorokk Jeszcze mówi to chłop, którego obserwuje miliony młodych Ukraińców. Co za czym idzie szerzy tego typu zachowania i daje przykład.
15
Masakra.
9
Całe szczęście, że Araujo nie leżał w bramce. My to mamy wesoło w tej Barcelonie.
0
Cancelo takie wzmocnienie, że sam siebie skreśli, przed kluczowym momentem sezonu.
3
@SARNA2319 Może dlatego, że oni wyrzucili Celte i Real? A Puchar Króla sam się nie wygra?
2
@SARNA2319 Przecież oni mają po każdym treningu markety, które pokazują poziom zmęczenia mięśni czy regeneracje danego zawodnika. Co więcej, w każdym tygodniu mają dzień wolny od treningu, więc bez przesady. Gdyby był przemęczony to by usiadł na ławce, to jest bardzo ciężki mecz, więc Yamal musiał wyjść w pierwszym składzie.
1
Z tymi ogórkami z niższych lig, to jest walka na noże. Niebywałe jak oni dobrze grają, gdy przyjeżdża do nich jakiś światowy gigant.
0
@Kuchar Nie widziałeś co zrobił po podaniu? Twoim tokiem rozumowania zawodnik, który pierwszy poda piłkę, chwilę później może urwać nogę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ursus dzisiaj wjeżdża i rozjeżdża.
1
@tbas Tak, to fake.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@don'T.R.I.P.e A u nas w Polsce zamarza paliwo, prawda @Transu96 ?