2

@Marusek Ale z drugiej strony, ludzie w dzisiejszych czasach, bardzo często idą na łatwizne i rozwodzą się, bo nie chce im się starać i walczyć o związek.

5

@Luciano99 Masz byku za szybkie palce.

To taka reklama, gdyby jakieś kobiety to czytały.

1

@Popitek12 Tak sobie mów grubasku, wszyscy wiemy, że spociłeś się jak świnka, pisząc ten post.

0

@Lanosss @Doren01 dziękuję Panowie, już patrzę.

1

@Kgorecki2500 Co ty, ja biegam tylko 3 razy w tygodniu. Znajomy z pracy, robi lekko ponad 100km w tydzień.

0

@robsesh Jednak chce coś wytrzymałego i wygodnego, bo biegam z 80km tygodniowo. Kupię jakieś tańsze, to się zaraz rozkleją.

0

Ogarnia ktoś z was i mógłby polecić buty do biegania? Biegam na bieżni, więc chciałbym głównie buty pod taką nawierzchnie.

1

@Bobo25 Dokładnie, zgnije w psychiatryku a nie w więzieniu.

0

@Peciak Witam w gorących dyskusjach.

2

@Nieznajomy Wybrał PSG, bo jest tam Enrique, który dzwonił do Dro przed transferem i powiedział mu, że będzie dla niego ważnym piłkarzem. Co więcej, póki jest tam Enrique, to o rozwój Dro bym się nie martwił, bo będzie przez Hiszpańskiego trenera chroniony. Problemy się zaczną, gdy odejdzie Enrique, wtedy przyjdzie nowy trener, a Dro może pójść w odstawkę, bo PSG ściągnie kolejny "diament"

4

Chcielibyście żeby grał dla Barcelony w przyszłym sezonie?


1

A ten Arnold, który miał zjeść La Lige, to chociaż apetyt ma?

1

@Popitek12 Nie przesadzaj. 100kg przy 180 cm wzrostu, to bardzo często kilka jak nie kilkanaście kilogramów tłuszczu, który jest zabójczy dla naszego organizmu.

0

@PatrykBarca To zrób i wstaw, kto ci broni?

6

Chore jest to, ile oni zmarnowali 100% okazji w tym sezonie.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Konradowskyy Wiadomo, że syna, który jest kibicem Realu. Nie ma nic gorszego dla ojca, niż to, że córka mu się kurwi.

5

Chory chłop.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Matko boska.


6

Takie mamy czasu, że takie gesty, gdzie człowiek szanuje kogoś własność są bardzo rzadko spotykane.

Brawo dla tej Pani.


6

@Stagiryta Krasnal na Sterydach - Messi

0

@FcPortoFan1999 Zostali wysłani do gułagu?

0

Kurde, myślałem, że po meczu w gorących, będą dyskusje o dzisiejszym meczu.

Mocno się zawiodłem.

3

To prawda, że Barce w Pepco reklamuje chłop, który dopiero co wyszedł z więzienia i wisi w ciul hajsu ludziom?

Dobra znalazłem, to prawda.


5

Jak człowiek patrzy na tych dzieciaków w Barcelonie i sobie uświadomi, jak oni są już dobrzy, a najlepsze lata grania dopiero przed nimi, to wie, że może spać spokojnie, bo oni mają wszystko, żeby co sezon zdobywać puchary.

1

@capoN Co ty chłopaku porównujesz? Ronny to diament, którego trzeba szlifować, bo potencjał ma przeogromny.

14

Świetny Casado w drugiej połowie. 4 odbiory, ciągle agresywny w defensywie i skupiony na robocie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?