Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Criss18Barca Nie dość, że słabe skrzydło, to jeszcze słaby bok obrony.
2
@July_6_BcN Ale zapachniało stulejarzami w komentarzach :D Zacznij sprzedawać swoje zdjęcia, bo patrząc na komentarze, miałabyś wielu chętnych małolatów, a może i starych erotomanów. Ciężko stwierdzić, kto się kryje pod tymi kontami.
4
Dziwnie się to czyta, patrząc na to, że Vincius cały czas wygląda i zachowuje się jak chory psychicznie.
0
@gumaz Nie no prysznic. Zwariowałbym, gdybym miał mało czasu a musiałbym się myć w wannie. Dla mnie wanna to tylko relaks raz na jakiś czas.
0
@Sinirsey Nie no grubo. Nie wiem jak trzeba być złym człowiekiem, żeby pisać, że Araujo udaje i daje sobie furtkę, żeby ewentualne wpadki na boisku zgonić na depresje. Dla mnie osobiście, tacy ludzie to powinni dostawać perma z miejsca, bez możliwości odwołania się, bo to nic innego jak najgorszego rodzaju hejt, który często doprowadza do tragedii.
3
@capricornusjrk Taka boiskowa dyszka.
6
@ViscaelBarca2007 Dla mnie osobiście Alvarez za bardzo przypomina Griezmanna, a co za czym idzie, jest to zawodnik z takimi cechami, jakie w zespole już mamy. Brakującym elementem w drużynie Flicka jest Goleador, a nie Argentyńczyk, który uwielbia kreować grę i cofać się do środka pola.
2
Nie no, w tej gorącej dyskusji to mecz do jednej bramki. Dużo lepiej byłoby dostać walkower, bo tam się zakręciło koło dwucyfrówki.
1
@heniusss 12 lat temu był pod tym względem dużo większy luz. Nie bez powodu dzisiejsi piłkarze, grają coraz dłużej.
1
@heniusss Do tej pory po meczu, drużyny mają w zwyczaju jeść fast-foody. Nie zmienia to tego, że cały tydzień trzymają michę i mogą sobie pozwolić na coś mniej zdrowego tylko po meczu.
9
@Lionel_Messi10 Dziwne, żeby zawodowiec nie miał diety. To jest tak oczywiste, jak to, że w nocy będzie ciemno. W dzisiejszych czasach, nawet w trzeciej lidze Polskiej, zawodnicy mają rano ważenie, więc muszą liczyć kalorie i jeść zdrowo.
0
@draxidox Jeszcze kilka lat i będą takie filmiki z Yamalem ^^
0
@VeB 1899 Nie no, jak już będzie zdrowy Raphinha, to na skrzydłach Yamal i Raphinha.
4
@Damian11 Tylko, że mecz z Atletico to już kluczowa faza sezonu. Gramy o finał, więc poza pucharem są też miliony do wygrania.
0
@Chucky Chciałbym zobaczyć go na 9 - kosztem Lewego czy Torresa.
1
@Zelazny_Mike Znam sporo osób z podobnym problem do Ciebie. Chcą na siłę wrzucić wam Unijny piec, tylko dlatego, że jesteście poza system, a przecież twój piec jest wydajny i jak najbardziej spełnia twoje wymagania, ale im to nie pasuje, więc czepiają się na siłe, żebyś kupił nowy, który po kilku latach będzie trzeba i tak wymienić, bo kolejny raz nie będzie spełniał ich chorych wymogów ekologicznych.
3
@Popitek12 Flick nie przegrał żadnego finału.
1
@Bykunn W sensie chodziło mi o to, że musisz kupić piec, który spełnia wszystkie Unijne warunki. Co za czym idzie, kupujesz piec od nich.
4
Co sądzicie o tym systemie?
1
@Safrani Chodzi o to, że ceny tych piecyków ekologicznych są zdecydowanie za duze, bo Unia sobie ubzdurała, że w ten sposób uratuje planete, a prawda jest tak, że to tylko i wyłącznie biznes. Mówisz o kilku tysiącach różnicy, ale nie bierzesz pod uwagę, ile osób je kupuje, co za czym idzie mają miliony jak nie miliardy zysku, tylko dlatego, że chcą ratować nas, bo według ich chorych teorii spalimy sie od upałów.
0
@Safrani Jak już dostaniesz pozwolenie na założenie, to masz ograniczony wybór piecyka, który narzuca Unia Europejska, co więcej jak nie kupisz ich najdroższego, czyli według ich norm najbardziej "ekologicznego" to za kilka lat będziesz musiał go wymienić na nowy. Od dłuższego czasu latają u mnie drony, aby sprawdzać poziom spalin, ktoś jak ma stary piec, to emisja spalin jest zdecydowana większa, co za czym idzie mogą karać ludzi mandatami.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Safrani Przecież już zakazują piecyków na węgiel i drzewo. Wszystko zależy w jakim regionie Polski się mieszka i na jakim poziomie jest smog w twojej okolicy.
6
@ranger3120 Tymczasem inne kraje :D
4
Norwegia.
6
I tak to się żyje w tym Realu.
3
@July_6_BcN Ale jaja, co to jest za historia. Chłop chciał sobie podymać za małolata i spłodzić taką piłkarską perełke.
@Stinger_ Myślę, że byłoby o tym głośno, gdy Yamal stał się popularny.
0
@July_6_BcN To przecież matka Yamala powinna siedzieć za pedofilie, bo jest kilka lat starsza.
1
Ile stary Yamala miał lat, gdy go spłodził? Wygląda jakby miał z 35 lat.
0
Za kilka miesięcy jest ważna rocznica ślubu moich rodziców. Wstępnie wybrali mnie, żebym stworzył listę muzyczną, a, że to takie wiejskie klimaty i będzie bimber lał się litrami, to musi być grane taneczne disco-polo. Może wy mi pomożecie? I podrzucicie tytuły albo linki do tanecznych kawałków, które są z gatunku disco-polo. Każdą propozycję rozważę, co więcej, większość będzie dudniło tak, że ze tynk się będzie sypał.