0

@marcin62 Girona to ten młodszy brat, który jeszcze bierze kieszonkowe od rodziców.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Tak będzie.


4

Ponoć kapitan Albacete oglądał losowanie w pracy i z wrażenia spadł z rusztowania.

0

@Azi Nie unikam. Przeraża mnie tylko fakt, że Polacy o Polakach myślą na samym końcu. Co do lewackich poglądów to dawno nie przeczytałem większej głupoty. Najdalej mi do nich, a ty coś wmawiasz, nie mając żadnego powodu.

0

@Azi Ale co ty piszesz za głupoty? Nie znasz w ogóle sytuacji. Ja poza pracą, jestem też w OSP od 18 roku życia. Dziesiątki godzin w roku robię charytatywnie, poświęcając rodzinę i weekendy.

1

@Azi Jestem zawodowym strażakiem od lat. Od kilku tygodni zbijamy budy, transportujemy zwierzęta i pomagamy ludziom, którzy walczą z mrozem. Nasze państwo ich zostawiło, nie obchodzi ich to, że ludzie i zwierzęta umierają na mrozie.

@NeroTFP1 Nie do końca tak jest. Są przypadki, gdzie brakuje miejsc w ogrzewalniach i nie da się wszystkich pomieścić i nocują np na zmianę. Już nie wspomnę o tym, że ludzie w starych kamienicach, mają po kilka stopni w mieszkaniach, bo państwo nie chce wymienić okien, czy ocieplić budynku. Emerytą brakuje pieniążków na ogrzewanie, nie mają jak palić w piecach i nikt im nie chce pomóc. Setki przypadków, które widziałem w ostatnim czasie, ale nie chce mi się każdego przypadku opisywać indywidualnie.

0

Tymczasem w Polsce zamarzło już kilkascie osób, setki bezdomnych śpi na ulicy i nikogo to nie obchodzi. Zwierzaki zdychają w schroniskach, bo brakuje ocieplonych kojcu i bud, ale jak trzeba pchać hajs w Ukrainę czy budować mieszkania dla uchodźców, zakładać dla nich zbiórki to jesteśmy pierwsi. Chore i przerażające, jak mało Polska jest nasza Polska.


6

Dajcie nam Albasete, trzeba pomścić upośledzonego sąsiada.

20

Chociaż żeby któryś z nich, nauczył się strzelać w światło bramki, żeby dać bramkarzowi możliwość do pomyłki.


1

@Kgorecki2500 A co za przygłupy? To była studniówka?

0

@Zoker To byłaby spoko opcja. Myślę, że poprawiłby jakość naszej defensywy.

1

Najbardziej to mnie przeraża ten Cubarsi, za każdym razem, gdy ma piłkę, ktoś na niego naciska, czy musi bronić, to człowiek ma z tyłu głowy, żeby nic nie odwalił. Chore jest to, jaki on zaliczył zjazd. Mamy tak ogromną jakość z przodu, że obrona z wyjątkiem Joana Garcie musi nam utrudniać, bo byłoby za łatwo.

2

Polecam zobaczyć dzisiejszy pokaz umiejętności pewnego Hiszpana.


1

Kurwa mać, przecież ten Cubarsi to musi usiąść na ławce.

8

To jest właśnie jeden z kilku spotkań w sezonie, gdzie trzeba to przepchać, bo ilość pecha jest niesamowicie duża.

1

Ponoć policja jest bardzo blisko znalezienia ciała Iwony Wieczorek. Dostali informacje, gdzie mniej więcej została zakopana.


8

Matko boska, a my narzekamy, że sporo śniegu w Polsce.




3

On serio zarabia 300 tysięcy euro tygodniowo?!


14

Siedzę sobie na chacie z kuzynami, ale powiem wam, że ciężko. Jeden jakiś taki narcyz się wydaje. Gada, ze ciągle trenuje, pić piwa nie chce, laysów jeść nie chce, chodzi co chwilę do lusterka w łazience i fryzure poprawia. Za to ten drugi, prawie nic nie mówi, pytam go czy ma kobitkę, to mówi, że tą samą od najmłodszych lat, jakiś taki zamknięty w sobie się wydaje. Najlepsze jest to, że lekko się podpił i meczy jak koza. Co to są za wariaty, dajcie spokój.


2

Już nie gwizdza? Jeszcze z dwie bramki i zaczną bić brawa.

2

Co? Haha

Real Madryt ucisza własnych kibiców

Władze klubu ostrzegły Grada de Animación: zero buczenia na piłkarzy.

Specjalne kamery w sektorze
Buczysz? Tracić możliwość wejścia na stadion.

[Radio Cadena SER]

4

40 letni Muniak gubi się w zeznaniach.


0

@VegetaPolska Przeciez w Barcelonie były identyczne przypadki i nigdy w życiu bym nie pomyślał, żeby gwizdać na swoich. Minie miesiąc, dwa i będą klaskać w podziękowaniach za strzeloną bramkę, tacy właśnie to "kibice".

0

To tylko pokazuje, jak ogromna część kibiców piłki nożnej, to kibice sukcesu. Ja sobie nie wyobrażam gwizdać na piłkarzy, którzy grają w moim ukochanym klubie. Mieliśmy tyle tragicznych momentów w ostatnich latach, mase kompromitacji, a człowiek i tak zawsze ich oglądał i wspierał. To bydło co siedzi na Bernabeu, nie da się nazwać kibicami, to zwykłe chorągiewki.

2

@Frimpong Mówi to chłop, który jeździ hulajnogą elektryczną do pracy ^^

3

Dro będzie chroniony w PSG, gdy jest tam Enrique. Moim zdaniem pogra zdecydowanie więcej niż w Barcelonie, bo skoro Luis chce go u siebie, to ma pomysł na niego. Ciężary się zaczną, gdy Enrique odejdzie, a znając go to długo w PSG nie posiedzi, bo będzie chciał się zresetować i odpocząć od pracy.

1

@beter2 Bardzo dobrze, ten chłopak nie zasłużył na jakiekolwiek poważne pieniądze. Nie ma co dać się zwariować, jak to było za czasów Bartomeu.

2

@AmigoBlancos Udajesz dystans, a piszesz to z gulem na szyi i ze łzami w oczach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?