0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Bramka w stylu Messiego, gdzie bramkarz został zamurowany bez ruchu.

2

Panowie, mam nadzieję, że jak wrócę po meczu, to wszystkie dyskusje w gorących, będą o meczu i będzie to walka na noże, gdzie nikt, nikomu nie zostawi nawet centymetra wolnego miejsca.

2

Takiego Rashforda jak dzisiaj, aż chce się wykupić.

7

Na Varze: Florentino Perez, Arbeloa i Vincius.

3

Pamiętajcie Panowie i Panie, żeby nie oceniać zawodnika po jednym złym podaniu, czy zmarnowanej okazji, bo @Luciano99 nie śpi i będą teczki na was.

1

@Konradowskyy Piękna to była bramka, jedna z moich ulubionych.

2

Żeby czas do meczu nam szybciej minął, to otwieram nitkę na najładniejsze bramki.

Ode mnie cudeńko w wykonaniu Lameli.


3

Kiedy kibice Legii wjadą na trening i pobiją piłkarzy?

5

@mekston Tak, można mu wybaczyć i zrozumieć faul na Casemiro.

0

Urbański to się wyróżnia w Ekstraklasie? Nie oglądałem naszej ligi kilka lat, a ten chłopak miał wszystko, żeby zjeść naszą ligę i wrócić na salony poważnego futbolu.

1

@4drian0 Przecież oni wyrzucili Celte i Real, a nas tak wymęczyli, jak 90% zespołów z La Ligi nie potrafi. Zespół z niższej ligi, ale piłkarsko u siebie są świetni i według mnie każdy zespół z Hiszpanii miałby tam ogromne ciężary.

2

Araujo zasłużył na szansę w pierwszym składzie, więc dzisiaj w podstawie. Co wy na to?

14

Tam to jest gorzej niż w dżungli. Zwierzęta mają więcej empatii od tych uchodźców.


4

@Kapitan9 Ale to był kocik w City. Napastnik, który najbardziej przypominał mi Nazario. Szkoda, że szklany, bo oglądało się go z ogromną przyjemnością.

1

@Bykunn Ponieważ tak jak sam napisałeś, te psy śpią na dworze w największe mrozy, więc to jest zrozumiałe i według mnie dobry sposób, żeby im pomóc.

5

Nie no, ci ludzie to są chorzy na głowę. Robią ze zwierząt maskotki i wymagają niestworzonych rzeczy.


0

@Zoker A czym on właśnie, nie po tym rzucie karnym był z tego znany? W sensie, że wcześniej mało kto wiedział, że w taki sposób je strzela?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@marcin62 A jak dla mnie to ta informacja to zwykły fake. W dzisiejszych czasach, dziennikarze zmyślają większość informacji, bo w ten sposób zarobią dużo więcej pieniążków, a wiadomo, że tego typu artykuły klikają się najlepiej. La rambla jest tego idealnym przykładem, bo ten temat jest od rana wałkowany.

0

@July_6_BcN Jest mnóstwo tego typu opcji. Np kryzys finansowy Barcelony, gdzie będzie musiała sprzedać najlepszych zawodników, lub piłkarsko będziemy przeciętni, a najlepsi zawodnicy będą chcieli zdobywać puchary. Rok w piłce nożnej to wiele czasu, a Pedri za 10 lat będzie mógł nadal grać na najwyższym poziomie.

12

Ziobro.


1

@pt9 Dużo lepiej by wyglądało, gdybyś go powiesił na ścianie :D

6

@MessiForeverTheBest Dlaczego? Mają świetne piosenki z przekazem, które słucha cały świat.

1

@Criss18Barca Moim zdaniem siatkówka. Gwiazdy w Polskiej lidze zarobią od 50-100 tysięcy miesięcznie, według mnie to są dobre zarobki, patrząc na przeciętną popularność tego sportu i to, że rywalizacja jest dużo mniejsza niż np w piłce nożnej.

5

Ale zajebiste ćwiczenie na koordynacje ruchową, skupienie czy zgranie.


0

@Arden @Huck usunęli ci komentarz?

@MariusGajusMaximus Ale przecież, ja nic takiego nie napisałem.

2

Jak oceniacie?


4

Trump.


1

@Safrani To przepraszam, ja tych czasów nie pamiętam, za stary jestem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?