2

Bernal musi wejść jak najszybciej. Jedyny chłopak, który ma umiejętności, żeby uspokoić grę i zdominować środek pola.

0

@Barcaa12 Samobój Erica

0

Bramka Lookmana to pewniak.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dlaczego nie ma Mateusza Święcickiego? Grzechem jest oglądać takie spotkanie bez niego.

3

Chłop, który ma ponad 30 lat, zamówił fachowca do karnisza, a ten mu go zamontował na piankę do ściany.


0

@Lisek I jeszcze kuriera?

0

@D10SLEO Taki milioner, że jak przechodzę obok stawu, to mi kaczki chleb rzucają.

0

Kto pierwszy wstawi skład, ten wygrywa pączka z Lidla.

0

@Zoker Atletico broni bardzo głęboko, więc można sporo rożnych nabić. Yamal w każdym spotkaniu próbuje strzelać, więc dziwne gdyby dzisiaj tak nie było. Najbardziej bym się martwił o bramki, bo obrony dziurawe jak ser szwajcarski.

0

@tbas Nie no gdzie, jedna jaskółka wiosny nie czyni. Chłopak jest cieniem samego siebie, stracił całą pewność siebie i umiejętności lidera na boisku. Oby wróciła jego najlepsza wersja, bo aktualnie jest wrakiem piłkarza, którego pamiętamy.

4

Araujo to jest wariat. Podgrzał atmosfere przed meczem, a teraz sobie usiądzie spokojnie na ławce, a jak go Hansi zawoła w końcówce, to jego kolana zatrzęsą się jak galaretka.

0

@lajcior Myśle, że na pierwszy stosunek mógłbyś wziąć kogoś bardziej delikatnego, np @Popitek12

3

Polska...


3

@Batys Ja całe życie świece intelektem i mądrością życiową.

0

@draxidox Nowa bateria przecieka? Czy ciekło wtedy, gdy się rozwalił?

1

@Rubiop To jakiś konkurs? kto napisze mniej śmieszny post na temat tłustego czwartku?

8

Co sądzicie?


0

@KamQiX Powiem tak, ciężko się nie przełamać, gdy w naszej obronie biegają zawodnicy, którzy są jak tykające bomby.

0

@Dynak Mogłyby mieć problemy zdrowotne od słodkiego nadzienia.

0

To byłby interes życia.


1

@Awedi Byku, ale jak przepisujesz, to musisz się skupić, żeby dokładnie przepisać.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Przecież ten chłop odjechał pijany samochodem.


9

Nie ma opcji, że to się uda.


0

@doc A chyba, że tak. Nie wiedziałem, że to tak może wyglądać.

2

@kundee
Skoro ty nie wiesz jak poderwać? To jak ty sobie poradzisz, gdy będzie chciała ci się oddać? Wtedy też będziesz potrzebował kogoś do pomocy? :D

0

@Czyhrynski Nie wydaje mi się, że grałby dalej w meczu, gdyby to było kilka miesięcy przerwy.

1

@Criss18Barca Tylko, że Jordi to był jeden z najlepszych bocznych obrońców w historii.

5

@Criss18Barca Nie dość, że słabe skrzydło, to jeszcze słaby bok obrony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?