Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bernal musi wejść jak najszybciej. Jedyny chłopak, który ma umiejętności, żeby uspokoić grę i zdominować środek pola.
0
@Barcaa12 Samobój Erica
0
Bramka Lookmana to pewniak.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dlaczego nie ma Mateusza Święcickiego? Grzechem jest oglądać takie spotkanie bez niego.
3
Chłop, który ma ponad 30 lat, zamówił fachowca do karnisza, a ten mu go zamontował na piankę do ściany.
0
@Lisek I jeszcze kuriera?
0
@D10SLEO Taki milioner, że jak przechodzę obok stawu, to mi kaczki chleb rzucają.
0
Kto pierwszy wstawi skład, ten wygrywa pączka z Lidla.
0
@Zoker Atletico broni bardzo głęboko, więc można sporo rożnych nabić. Yamal w każdym spotkaniu próbuje strzelać, więc dziwne gdyby dzisiaj tak nie było. Najbardziej bym się martwił o bramki, bo obrony dziurawe jak ser szwajcarski.
0
@tbas Nie no gdzie, jedna jaskółka wiosny nie czyni. Chłopak jest cieniem samego siebie, stracił całą pewność siebie i umiejętności lidera na boisku. Oby wróciła jego najlepsza wersja, bo aktualnie jest wrakiem piłkarza, którego pamiętamy.
4
Araujo to jest wariat. Podgrzał atmosfere przed meczem, a teraz sobie usiądzie spokojnie na ławce, a jak go Hansi zawoła w końcówce, to jego kolana zatrzęsą się jak galaretka.
0
@lajcior Myśle, że na pierwszy stosunek mógłbyś wziąć kogoś bardziej delikatnego, np @Popitek12
3
Polska...
3
@Batys Ja całe życie świece intelektem i mądrością życiową.
0
@draxidox Nowa bateria przecieka? Czy ciekło wtedy, gdy się rozwalił?
1
@Rubiop To jakiś konkurs? kto napisze mniej śmieszny post na temat tłustego czwartku?
8
Co sądzicie?
0
@KamQiX Powiem tak, ciężko się nie przełamać, gdy w naszej obronie biegają zawodnicy, którzy są jak tykające bomby.
0
@Dynak Mogłyby mieć problemy zdrowotne od słodkiego nadzienia.
0
To byłby interes życia.
1
@Awedi Byku, ale jak przepisujesz, to musisz się skupić, żeby dokładnie przepisać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Przecież ten chłop odjechał pijany samochodem.
9
Nie ma opcji, że to się uda.
0
@doc A chyba, że tak. Nie wiedziałem, że to tak może wyglądać.
2
@kundee
Skoro ty nie wiesz jak poderwać? To jak ty sobie poradzisz, gdy będzie chciała ci się oddać? Wtedy też będziesz potrzebował kogoś do pomocy? :D
0
@Czyhrynski Nie wydaje mi się, że grałby dalej w meczu, gdyby to było kilka miesięcy przerwy.
1
@Criss18Barca Tylko, że Jordi to był jeden z najlepszych bocznych obrońców w historii.
5
@Criss18Barca Nie dość, że słabe skrzydło, to jeszcze słaby bok obrony.