Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro Twoim tokiem rozumowania Ronaldo czy Neymar nigdy nie byli samolubni, bo mieli sporo asyst. Kij w to, że często podawali raz na pięć możliwych zagrań.
Co do ulańców, to znalazłeś jeden komentarz i się ciągle powtarzasz, a ja tylko zapytałem dlaczego ulaniec może wnieść taki sam bagaż do samolotu, nie obrażając nikogo bezpośrednio, tylko nazywając nadwagę po imieniu.
0
@Faro Różnica jest taka, że ty ciągle taki jesteś, gdy ktoś ma inne zdanie niż ty. Widziałem setki razy, jak się z kimś sprzeczasz, a jak ktoś ma inne zdanie, to gotujesz się jak czajnik, bez jakiegokolwiek argumentu. Skoro ty tego jeszcze nie zauważyłeś, to jesteś narcystycznie zapatrzony w siebie i nie widzisz tego, jak dziecinny jesteś pomimo dorosłego wieku.
0
@Faro I zobacz, jaki jest poziom rozmowy z tobą. Udzielasz się, robisz straszny syf, gdzie chciałem pogadać z kulturką i luźno. Jak masz ciągle się w ten sposób udzielać, bo często widzę, w jaki sposób piszesz, to lepiej sobie daruj. Będzie zdecydowanie przyjemniej dla innych użytkowników to czytać, gdy ograniczysz intensywność swoich komentarzy.
3
@Faro Ty jesteś jak jakiś rozwydrzony dzieciak, który jak ktoś ma inne zdanie, to się obraża, unosi i krzyczy. Przerażające, jak ty jesteś dorosłym facetem, a nie potrafisz tego tonować i pogadać z kulturką.
0
@Faro Nie jest gorsza, ale jest samolubnym piłkarzem, a ty wyciągasz jego asysty ze stałych fragmentów gry, żeby obalić tą tezę. Porównaj sobie do niego Ronniego, który pod każdym aspektem gry jest dojrzalszy od niego, a jest z 8 lat młodszy i kosztował grosze. To jest chłopak, którego byłoby warto wykupić za 30 mln, a nie prawie 30 letniego Rashforda, który zarabia jak największe gwiazdy, a jest strasznie nieregularny na boisku.
3
@Faro Kilka asyst ma po stałych fragmentach gry np rzuty rożne. Gra samolubnie, bo często wchodzi w bezsensowny drybling, wiedząc, że jest duża szansa, że straci piłkę, a po stracie bardzo często nie wraca i naraża zespół na groźne kontry. To samo można powiedzieć o jego strzałach, często uderza z trudnych pozycji, a ma np kilka możliwości rozegrania piłki.
1
@Faro Ale dlaczego ty komuś wmawiasz, że byliśmy zadowoleni z Raphinhi, jak grał słabo a dawał liczby? Przecież on sam wielokrotnie mówił, że wymaga od siebie dużo więcej, co większość kibiców widziało.
2
@Zoker Jeszcze w obronie jest statystą. Wygląda jakby bronił za kare, co jest strasznie irytujące, patrząc na to, że często gra końcówki, więc powinien biegać za dwóch.
@Faro A tobie się płyta zdarła? Piszesz tylko o liczbach, a nie napiszesz o tym, że marnuje mnóstwo okazji, słabo broni, często traci piłkę w niebezpiecznych strefach, jest chaotyczny w ataku i słabo pressuje. Jest zdecydowanie więcej minusów jego gry, niż plusow. Co za czym idzie, 30 mln euro jest dużą sumą za rezerwowego.
1
@Faro Nie ma żadnych przesłanek, że się rozkręci, gdzie nie był, to zawsze miał najlepsze początki, a później znikał, tak jak np Ansu Fati na wypożyczeniach. Ja nie narzekam, pisze tylko, że 30 mln to za dużo na aktualne finanse Barcelony.
14
Jak człowiek patrzy na Rashforda i sobie myśli, to te 30 mln euro nie jest wcale jakąś promocją. Moim zdaniem jest to za duża cena za rezerwowego, który ma tylko przebłyski, patrząc na problemy finansowego naszego zespołu.
1
Prezydent Polski Karol Nawrocki prawdopodobnie nie podpisze budżetu na 2026r. Wiele wskazuje na to, że Prezydent skieruje ustawę budżetową do TK, co może wiązać się z przedterminowymi wyborami parlamentarnymi w 2026 roku.
[Tvp Info]
9
@Sysia11 Co to są za desperaci. Bezpieczniej byłoby iść do burdelu, chociaż prostytutki mają robione badania zdrowotne i wydaliby 10 razy mniej.
2
@Stinger_ Witamy w gorących dyskusjach.
0
Rey Misterio powiedział, że podczas swojej kariery, zerwał więzadła krzyżowe 12 lub 13 razy, za kazdym razem wracał, co za wojownik.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@malypuzon Wydaje mi się, że Hansi miał identyczny bilans. Różnica jest taka, że nasi zawodnicy poszliby za nim nawet na wojnę.
17
@PiotrekAkReal Nie no spoko, jest to strona dla wszystkich. Jak będziesz normalny, to ludzie lepiej się z tobą dogadają, niż np z kibicem Barcelony, który jest przygłupem.
17
Khabib wybrał przemoc, króciutko z gwiazdeczkami.
12
Tak trzeba żyć.
16
Przecież to tylko zbieg okoliczności.
7
Raphinha patrzył i ruszał na nich, jakby chciał ich zamordować.
5
Koń Trojański.
https://x.com/i/status/2010803878200238463
6
@Frimpong A ile możesz im oddać?
43
Ups.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Kapitan hawk Ale on sam się podał do dymisji. Wcale mu się nie dziwie, patrząc na to, jak traktowali go piłkarze w ostatnim czasie.
6
Real to jeden, do jednego przypomina PSG, kiedy był tam Kylian. Mbappe to jest Koń Trojański, który niszczy kolejny klub od środka.
2
Brakuje tylko postów z podziękowaniami, tych fałszywych piłkarzyków typu Vincius czy Mbappe, którzy swoimi toksycznymi zachowaniami sprawili, że Alonso zwątpił w drużynę i odszedł. Jestem przekonany, że on jeszcze udowodni swoją wartość w klubie, gdzie zawodnicy pójdą za nim w ogień, tak jak było w Leverkusen, czy np Flick ma w Barcelonie.
42
Hansi, trzeba zwolnić trzeciego.
3
Komentarz usunięty przez użytkownika