1

@July_6_BcN Nie płacz Ewka, bo tu miejsca brak, na twe babskie łzy.

@FcPortoFan1999 od kiedy ty rozmawiasz z kobietami?

6

Ale bym takiemu poskakał po głowie, bez względu na konsekwencje.


33

Króciutko z farmazonami.


1

@kanver_ zawał murowany :D

1

@kanver_ Nie no, jak lecimy grubo bez poważnej obrony, to musi być Araujo, który kocha sabotażować swoich kolegów, a w środku pola De Jong, który zawsze gra na alibi, jeśli chodzi o defensywe. Fermin w porównaniu do Holendra, jest bardzo agresywny i nieustępliwy w defensywie.

7

Oni wszyscy to jak taki piesek za bramą, a gdy się otworzy, to wrócą z podkulonym ogonem do budy i grzecznie poczekają na to co zrobi Trump.


5

@majkiii Dokładnie. Potencjał na jednego z najlepszych pomocników na świecie.

18

Olmo ma to coś, świetnie ułożona stopa i technika na najwyższy poziomie.


4

O Cancelo można napisać, że wrócił do swojej prawdziwej miłości. Nie był w Barcelonie za długo, ale zakochał się po same uszy.

5

Cancelo jest idealny - do łamania wysokiej liny obrony Barcelony :D

5

W końcu jakiś normalny chłop, który się zna na kryzysie.


0

@ACMaldini3 Schlotterbecka

42

Xavi przejmuje United bierze De Jonga, Ter Stegena i Araujo.

0

@Gall Coś ci się pomyliło, albo byłeś pijany, albo pomyliłeś użytkowników.

7

On to nawet, gdyby miał pustą bramkę przed sobą, to zagrałby na alibi, żeby nie ryzykować, że coś popsuje.


0

Joan Garcia pokazuje, że nawet z tak słabą obroną można mieć czyste konta, dzięki swoim niesamowitym umiejętnością. Pamiętam jak zawsze tłumaczyło się Ter Stegena, że nie da się zachować czystego konta, gdy obrona gra tak słabo. To tylko pokazuje jak ogromne umiejętności ma Joan i jak odjechał Szczęsnemu i Ter Stegenowi, jeśli chodzi o umiejętności bramkarza.

9

Nie ma opcji, że z Garcią w dwumeczu z Interem stracilibyśmy 7 bramek.

0

Ale Eminem zaczarował.

8

Wyciekło nagranie z przesłuchania.


4

Ale kot, tak trzeba żyć.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ponoć jest duża szansa na to, że zostaną mu postawione zarzuty, za które jest kara śmierci.


0

@alone49 Nie porównałem, tylko napisałem, że są ludzie, którzy by się cieszyli z takiej akcji u nas. Sam dobrze wiesz, że tak by było.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Aragorn33 Przecież napisałem, że był złym prezydentem, ale nie zmienia to tego, że wstawiasz jakieś pojedyncze wypowiedzi, że ktoś powiedział, że jego sąsiad się cieszy, a prawda jest taka, że trzeba poczekać jak to będzie wyglądać i nie zapominać o tym, że Trump zamordował niewinne osoby, tylko dla pieniążków i chce podstawić swojego pupilka na Prezydenta, którego celem będzie pompowanie ciężko zarobionych pieniążków przez Wenezuelczyków w Stany Zjednoczone, co na ten moment jest tragiczną wiadomością dla wszystkich mieszkańców tego kraju. Uciekam, bo rozmowa z tobą, to jak ze ścianą. Pewnym ludziom, o tego typu charakterze, jak ty, nie da się nic przetłumaczyć, więc to strata czasu. Dużo zdrówka.

1

@panczo Tak by było, w każdym kraju trafią się odklejeńcy, którzy będą się cieszyć z takich rzeczy, kosztem życia cywili, którzy zginęli i tym co ich czeka, gdy Stany Zjednoczone położą łapę na ich kraju i interesach, które będą robione w 100% pod Trumpa.

0

@Aragorn33 To samo byłoby u nas gdyby porwali Nawrockiego, to nie jest żaden argument, jakiś tam gościo, który otwiera szampana. Koniec końców, trzeba poczekać dużo dłużej, jaka będzie reakcja większośći ludzi, a nie pojedynczych.

0

@ferdas_rawa To lepiej żyć w kraju, gdzie prezydent będzie sitkiem na pieniądze, które będą przepływać do Stanów Zjednoczonych, a Wenezuelczyków pozbawi się własnego narodu. Waszym tokiem rozumowania, to Nawrockiego też powinni porwać, bo połowa społeczeństwa go nie chce i jest sutenerem i gangsterem. Niech wstawią do nas marionetke, która będzie miała w dupie nasze dobro i interesy, a wy będzie wtedy skakać, że jest dobrze, bo nie ma tego prezydenta, którego nie chciała połowa społeczeństwa. Wy serio wierzycie, że ktoś to robi dla dobra Wenezuelczyków? Gdyby tak było, to by zrobili normalne wyboru i ludzie by decydowali o tym, kto będzie ich nowym Prezydentem.

2

@tbas Podstawią jakąś marionetke z USA i wtedy zaczną się zamieszki i awantury. Ciekawe, co wtedy napisze, gdy Wenezuelczyków pozbawią niepodległości i każda decyzja będzie pod interesy Stanów Zjednoczonych.

1

@Aragorn33 Był złym Prezydentem, ale nie zmienia to tego, że nikt nie ma prawa mordować cywili i wyzwalać kraju, dla ropy naftowej. Jeszcze ty podpinasz pod to argument, że Wenezuelczycy są z tego zadowoleni. Twoim tokiem rozumowania, Putin też jest spoko, bo część Ukraińców cieszy się z " wyzwolenia" ich rejonów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?