1

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@Popitek12 golami Roberta Lewandowskiego

1

@norbi77 Takiej pracy łokciami, to uczą nawet w b-klasie, gdy ma się 15 lat. Nie zawsze jest uznane za faul, a bardzo łatwo można sobie ustawić rywala i wygrać pozycje np przy dośrodkowaniu.

13

Ja tylko przypominam, że Raphinha kosztował 58 milionów euro.

2

@dominiklsw Ty chłopaku potrzebujesz jakiegos psychiatry? Przecież po wejściu do ciebie na profil, widać, że jesteś kibicem Realu, a tutaj udajesz, że kibicujesz Barcelonie? Jakaś dwubiegunowość? Czy co?. Bardzo ciężko to zrozumieć, chyba, że masz 12 lat i jesteś kibicem sukcesu, stąd ciągłe tłumaczenie tego przeciętnego Realu i wbijanie szpilek w Barcelone, który piłkarsko od prawie 2 lat jest zdecydowanie lepszym zespołem.

0

@baryn Ale nie chodzi tylko o to spotkanie. Każdy kto regularnie ogląda Barcelone, powie, że Kounde od kilku miesięcy jest jak tykająca bomba, nie ma tej pewności siebie w defensywnie co w zeszłym sezonie, często traci piłkę przy wyprowadzaniu i w ofensywie już nie współpracuje tak dobrze z Yamalem, jak kiedyś.

15

Co się stało z tym chłopakiem? Przecież on był taką bestią w poprzednim sezonie. Nigdy nie ogarnę, jak można zaliczyć tak potężny zjazd, w tak krótkim czasie.


8

Polecam poczytać komentarze :D


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Faro Co to za teoria spiskowa?

2

@MateS No szkoda. Zrobią z kolejnego trenera kozła ofiarnego, tylko dlatego, że gwiazdy nie potrafią schować swojego ego do kieszeni i oddać się w 100% klubowi.

9

To tylko pokazuje, kto tak naprawdę rządzi w szatni.


10

Tacy ludzie to powinni robić prawo jazdy na chodzenie pieszo.


0

Alonso.



Tymczasem Valverde po bramce w półfinale.


0

Czy to czasem nie Araujo podał do Carrerasa, gdy ten zmarnował sytuacje w końcówce meczu?

20

Przecież to jest czerwona kartka. W identyczny sposób Ramos kopnął kiedyś Messiego w Klasyku. Człowiek jest amatorem, jeśli chodzi o sędziowanie, a widzi więcej od tych ludzi, przerażające.


6

Manchester United :D


5

Aż człowiek sobie przypomina, ilu było przeciwników Flicka, ile było gadania, że on sobie nie poradzi. Cieszę się bardzo jego sukcesem, bo od samego początku wiedziałem, że wyciągnie nas z tego syfu.

Pan trener i zajebisty człowiek.

0

Ronny ma taki wachlarz umiejętności, że gdyby wszedł za Raphinhe, to dałby zdecydowanie więcej od Rashforda.

2

Mbappe to ma flashbacki. Przyszedł, żeby wygrywać puchary, a póki co ogląda jak Barcelona świętuje.

5

Sami sobie skomplikowaliśmy ten finał.

1

Gorszej połowy niż pierwszej Real nie zagra, więc będzie ciekawie, patrząc na to, że strzelili nam dwie bramki.

2

Najgorsze co mogliśmy zrobić to dać im nadzieję. Ich jak się nie zgniecie, to oni jak karaluch wstaną i coś wcisną.

13

Przecież człowiek na stare lata, to pierdolnie na zawał przez Barcelone.

Trzeba było ryby łowić, a nie piłką nożną się interesować.

1

@Fabik87 Szkoda chłopaka. Ludzie kręcą sobie beke, a on biedny musiał zapieprzać w śnieg, żeby wywiązać się z obowiązków w pracy.

0

@Kozinho. oby tak było.

0

Real zagra bardzo gęsto w środku pola, żeby zneutralizować nam Pedriego.

10

@krzywy Moim zdaniem lepiej niż Ferran. Hiszpan sprawdzi się zdecydowanie lepiej na zmęczonego rywala, wtedy może pokazać wszystkie swoje atutu.

8

Lewy


0

@Kamiloza91 Ponoć jakaś inna kobieta, która też odbierała dziecko ze szkoły.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?