Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@Popitek12 golami Roberta Lewandowskiego
1
@norbi77 Takiej pracy łokciami, to uczą nawet w b-klasie, gdy ma się 15 lat. Nie zawsze jest uznane za faul, a bardzo łatwo można sobie ustawić rywala i wygrać pozycje np przy dośrodkowaniu.
13
Ja tylko przypominam, że Raphinha kosztował 58 milionów euro.
2
@dominiklsw Ty chłopaku potrzebujesz jakiegos psychiatry? Przecież po wejściu do ciebie na profil, widać, że jesteś kibicem Realu, a tutaj udajesz, że kibicujesz Barcelonie? Jakaś dwubiegunowość? Czy co?. Bardzo ciężko to zrozumieć, chyba, że masz 12 lat i jesteś kibicem sukcesu, stąd ciągłe tłumaczenie tego przeciętnego Realu i wbijanie szpilek w Barcelone, który piłkarsko od prawie 2 lat jest zdecydowanie lepszym zespołem.
0
@baryn Ale nie chodzi tylko o to spotkanie. Każdy kto regularnie ogląda Barcelone, powie, że Kounde od kilku miesięcy jest jak tykająca bomba, nie ma tej pewności siebie w defensywnie co w zeszłym sezonie, często traci piłkę przy wyprowadzaniu i w ofensywie już nie współpracuje tak dobrze z Yamalem, jak kiedyś.
15
Co się stało z tym chłopakiem? Przecież on był taką bestią w poprzednim sezonie. Nigdy nie ogarnę, jak można zaliczyć tak potężny zjazd, w tak krótkim czasie.
8
Polecam poczytać komentarze :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Faro Co to za teoria spiskowa?
2
@MateS No szkoda. Zrobią z kolejnego trenera kozła ofiarnego, tylko dlatego, że gwiazdy nie potrafią schować swojego ego do kieszeni i oddać się w 100% klubowi.
9
To tylko pokazuje, kto tak naprawdę rządzi w szatni.
10
Tacy ludzie to powinni robić prawo jazdy na chodzenie pieszo.
0
Alonso.
Tymczasem Valverde po bramce w półfinale.
0
Czy to czasem nie Araujo podał do Carrerasa, gdy ten zmarnował sytuacje w końcówce meczu?
20
Przecież to jest czerwona kartka. W identyczny sposób Ramos kopnął kiedyś Messiego w Klasyku. Człowiek jest amatorem, jeśli chodzi o sędziowanie, a widzi więcej od tych ludzi, przerażające.
6
Manchester United :D
5
Aż człowiek sobie przypomina, ilu było przeciwników Flicka, ile było gadania, że on sobie nie poradzi. Cieszę się bardzo jego sukcesem, bo od samego początku wiedziałem, że wyciągnie nas z tego syfu.
Pan trener i zajebisty człowiek.
0
Ronny ma taki wachlarz umiejętności, że gdyby wszedł za Raphinhe, to dałby zdecydowanie więcej od Rashforda.
2
Mbappe to ma flashbacki. Przyszedł, żeby wygrywać puchary, a póki co ogląda jak Barcelona świętuje.
5
Sami sobie skomplikowaliśmy ten finał.
1
Gorszej połowy niż pierwszej Real nie zagra, więc będzie ciekawie, patrząc na to, że strzelili nam dwie bramki.
2
Najgorsze co mogliśmy zrobić to dać im nadzieję. Ich jak się nie zgniecie, to oni jak karaluch wstaną i coś wcisną.
13
Przecież człowiek na stare lata, to pierdolnie na zawał przez Barcelone.
Trzeba było ryby łowić, a nie piłką nożną się interesować.
1
@Fabik87 Szkoda chłopaka. Ludzie kręcą sobie beke, a on biedny musiał zapieprzać w śnieg, żeby wywiązać się z obowiązków w pracy.
0
@Kozinho. oby tak było.
0
Real zagra bardzo gęsto w środku pola, żeby zneutralizować nam Pedriego.
10
@krzywy Moim zdaniem lepiej niż Ferran. Hiszpan sprawdzi się zdecydowanie lepiej na zmęczonego rywala, wtedy może pokazać wszystkie swoje atutu.
8
Lewy
0
@Kamiloza91 Ponoć jakaś inna kobieta, która też odbierała dziecko ze szkoły.