8

Lewy


0

@Kamiloza91 Ponoć jakaś inna kobieta, która też odbierała dziecko ze szkoły.

0

@FcPortoFan1999 Ciężko sobie tego nie skojarzyć.

5

Majdan.


1

@Prorokk Co ty gadasz? Ja nie jestem za żadną z tych partii. Nie jest mi nawet blisko do nich, nie ma różnicy dla mnie czy to Nawrocki, Tusk, czy Trzaskowski. Dla mnie to jedno wielkie zło.

@Foton przeczytaj cały artykuł, a nie zobaczysz nagłówek i wyciągasz wnioski.

20

@Foton @LeszekFCB Ale dlaczego wy odbijacie piłeczke jak dzieci w podstawówce? Każde z tych zachowań było patologiczne i trzeba o tym głośno mówić, bez względu na to, czy był to Nawrocki, Trzaskowski czy Tusk. W polityce nie powinno być miejsca na tego typu rzeczy i tyle.

32

Polska.


5

@Borry Myślisz, że Barcelona nie zrobi wszystkiego, żeby wygrać finał z Realem? Przecież jest to rywalizacja na najwyższym poziomie, pod każdym aspektem.

2

@Oskar00 Patrząc na to jak on łatwo ma nam strzelać bramki, bo ja już wolę, żeby siedział na ławce. Chłop bawi się z naszą obroną jakby grał z młodszym bratem. W każdym momencie meczu, może strzelić bramkę. Zdecydowanie łatwiej będzie nam bronić, gdy będzie tylko Vinicius i Rodrygo.

0

@maroon To prawda, ja tylko was zapytałem, czy coś wiecej wiecie, bo mnóstwo tego typu informacji w internecie.

0

@maroon Chodzi o to, że robią z niej bardzo dobrą matke w internecie, a rzeczywistość mogła być zupełnie inna, gdy informacje okażą się prawdziwe. Na dodatek powstają zbiórki, w których jest napisane, że wychowywała samotnie dzieci, a według wielu dziennikarzy, dzieci od lat mieszkają z ojcem, bo on miał prawo opieki nad nimi.

0

@MOLESTA Mnóstwo artykułów na ten temat. Nie wiem, czy są potwierdzone, stąd moje pytanie do was.

0

Czy to prawda, że ta kobieta, która dostała 3 kulki od agenta i zginęła, była lesbijką, przypalała własne dzieci papierosami i straciła możliwość opieki nad nimi? Powinna żyć, to była zabójstwo z premedytacją, ale robienie z niej idealnej matki w internecie, jest chore. Jeśli okaże się to prawdą, to ona była potworem, nic więcej.

6

Był już filmik z nową fryzurą Yamala przed finałem? bo nie wiem, czy już mogę rosół zjeść.

0

@jaras121 Co ma la rambla do tego? Mówimy o Wojnie. Rosjanie nie potrafią od 4 lat zabić prezydenta Ukrainy, a jakiś gruby dzieciak, gada takie głupoty, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

6

Ale on jest groźny.


1

@majkiii A wiesz, jak to jest. Psychicznie chory, więc do więzienia raczej nie pójdzie. Zamkną go w jakiś zakładzie dla psychicznie chorych, gdzie będzie miał takie warunki, jak ludzie, którzy muszą ciężko na to pracować.

2

@Cryptolis Bez kitu. Diabeł w oczach i to delikatnie mówiąc.

0

Co to za kolejny potwór?

Możecie zgłaszać ten profil na Facebooku, żeby go zablokowali, a zdjęcie jego mamy zniknęło z profilowego.

https://x.com/EmEsxxx1/status/2009781285502255462

6

@APTAPT Co ty gadasz, przecież za Ronaldo było najwięcej wałków, jeśli chodzi o Ligę Mistrzów.

25

Co te narkotyki robią z głową.


0

@Unbe I jak wygląda sytuacja?

1

@Peciak A też dobrze, bez zmian. Siłownia kilka razy w tygodniu. Chciałbym wycisnąć 150kg w tym roku, to taki największy cel.

2

@Peciak Jak tam forma na siłowni? ciągle taka rzeźba jak na profilowym?

8

@Unbe wariacie, kiedy kolejny raz pijemy na robocie? Ostatnim razem, jak żeś wykończeniówke popierdzielił po pijaku, to właściciel nam zaliczek nie wypłacił na weekend i nie było za co pić, a jak wstawisz numer Marka, to osobiście z nim do Ciebie przyjadę i będziesz oddawał narzędzia, które ukradłeś z ostatniej budowy - ekipie Sławka od montażu okien.

3

Biedny Araujo.


4

@Beztroskii Kto ich wymienia wśród geniuszy?

7

Laporta jak Messi, człapie, skanuje przestrzeń, a w odpowiednim momencie przyspiesza, żeby zrobić różnice na boisku.


9

Nic lepszego dzisiaj nie zobaczycie.


1

Czy według was Ronny zostanie w Barcelonie na lata? Mam dziwne przeczucie, że będzie zawodnikiem, który odejdzie za bardzo dobre pieniądze, a zarząd poświęci go, żeby podreperować finanse klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?