18

Bardzo inteligentny chłopak.


8

Wydaje się, że to będzie dobry kierunek pod względem rozwoju, dla tak młodego chłopaka.


0

Zabawny on jest strasznie, wraca po kontuzji, nie ma formy i ma jeszcze milion wymagań. Nie życzę mu tego, ale zaraz obudzi się z ręką w nocniku i nie pojedzie na Mundial.


18

Ale to jest skromny chłopak o ogromnym sercu. Wielu piłkarzy mogłoby się uczuć, bo wariują od większej ilości pieniążków.

Pedri: Najlepszy prezent, Kocham Cię Babciu.


1

Środowa wigilia była najzimniejszą od 23 lat. Według was to przez globalne ocieplenie? ^^

8

Taki to pożyje.


29

Afera na cały internet, że Nawrocki oszukuje, bo ściął siekierą choinkę, ale na drugim filmiku pień się równy, a choinka zapakowana. Ludzie sobie nie zdają sprawy, że w szkółkach często tak to właśnie wygląda. Człowiek może sam ją sobie ściąć (taka tradycja), później pracownik piłą spalinową ją wyrównuje, a na końcu zostaje zapakowana w siatkę, żeby było łatwiej ją przetransportować i wnieść do mieszkania.

5

Ale to był kocik.


0

Z takim bramkarzem jak Joan Garcia, można wygrać Ligę Mistrzów.

5

Małolacik


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

21

To były czasy.

W jakim wieku wypiliscie swoje pierwszego browarka?


22

Nie mogę z tego haha


8

Ronaldinho zrobił dzieciaka, gdy tam był? Wcale bym się nie zdziwił. Ona wygląda identycznie.


6

Ciężko napisać coś innego, niż to, że Ter Stegen wypłakał sobie ten pierwszy skład w dzisiejszym spotkaniu.

0

@Danny Gaucho No i elegancko, wygląda to lepiej, niż na początku.

2

Swoją drogą, co Fati się nastrzelał to jego. Teraz już zjazd do bazy i forma zniżkowa, jak to ma w zwyczaju?

2

Co za zdjęcie haha


8

Coś w tym jest, oni zawsze tacy pokrzywdzeni, bo masa kontuzji, wiecznie wychodzą rezerwami, dlatego gubią punkty, a tak naprawdę to skład za grube miliony euro.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

21

W końcu mamy pomocnika, który przypomina Rakiticia. Brakowało kogos, kto będzie świetny w defensywie, z dobrym długim podaniem i wyprowadzeniem piłki na najwyższym poziomie. Dla mnie osobiście Eric to piłkarz, który powinien mieć monopol na minuty, jeśli chodzi o środkowego pomocnika.


8

W końcu ktoś posadził tego niemieckiego dyktatora.



9

Jeden z dwóch najlepszych pomocników na świecie, a obok Guler, który jest wyceniony na taką samą kwote. Co za amatorzy, robią ten ranking.


0

Ale ten Cherki ma szybkie nogi.


8

Ten to jest udany.


13

Jak aktor w teatrze haha


13

Matko boska, ilu jest stulejarzy w Polsce.

chore i przerażające, co się dzieje z mężczyznami.


5

Jak to wygląda haha


0

@Who_you_mam Nie wydaje mi się, że trener z taką pozycją, przyjdzie jako strażak żeby gasić pożar. Nie ma nic do zyskania, a bardzo dużo do stracenia. Wydaje mi się, że jak ktoś ma ich trenować, to jakiś były piłkarz Realu, który liznął trenerki.

5

Już wiadomo, dlaczego tyle kontuzji w Barcelonie :D


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?