Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Bardzo inteligentny chłopak.
8
Wydaje się, że to będzie dobry kierunek pod względem rozwoju, dla tak młodego chłopaka.
0
Zabawny on jest strasznie, wraca po kontuzji, nie ma formy i ma jeszcze milion wymagań. Nie życzę mu tego, ale zaraz obudzi się z ręką w nocniku i nie pojedzie na Mundial.
18
Ale to jest skromny chłopak o ogromnym sercu. Wielu piłkarzy mogłoby się uczuć, bo wariują od większej ilości pieniążków.
Pedri: Najlepszy prezent, Kocham Cię Babciu.
1
Środowa wigilia była najzimniejszą od 23 lat. Według was to przez globalne ocieplenie? ^^
8
Taki to pożyje.
29
Afera na cały internet, że Nawrocki oszukuje, bo ściął siekierą choinkę, ale na drugim filmiku pień się równy, a choinka zapakowana. Ludzie sobie nie zdają sprawy, że w szkółkach często tak to właśnie wygląda. Człowiek może sam ją sobie ściąć (taka tradycja), później pracownik piłą spalinową ją wyrównuje, a na końcu zostaje zapakowana w siatkę, żeby było łatwiej ją przetransportować i wnieść do mieszkania.
5
Ale to był kocik.
0
Z takim bramkarzem jak Joan Garcia, można wygrać Ligę Mistrzów.
5
Małolacik
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
21
To były czasy.
W jakim wieku wypiliscie swoje pierwszego browarka?
22
Nie mogę z tego haha
8
Ronaldinho zrobił dzieciaka, gdy tam był? Wcale bym się nie zdziwił. Ona wygląda identycznie.
6
Ciężko napisać coś innego, niż to, że Ter Stegen wypłakał sobie ten pierwszy skład w dzisiejszym spotkaniu.
0
@Danny Gaucho No i elegancko, wygląda to lepiej, niż na początku.
2
Swoją drogą, co Fati się nastrzelał to jego. Teraz już zjazd do bazy i forma zniżkowa, jak to ma w zwyczaju?
2
Co za zdjęcie haha
8
Coś w tym jest, oni zawsze tacy pokrzywdzeni, bo masa kontuzji, wiecznie wychodzą rezerwami, dlatego gubią punkty, a tak naprawdę to skład za grube miliony euro.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
21
W końcu mamy pomocnika, który przypomina Rakiticia. Brakowało kogos, kto będzie świetny w defensywie, z dobrym długim podaniem i wyprowadzeniem piłki na najwyższym poziomie. Dla mnie osobiście Eric to piłkarz, który powinien mieć monopol na minuty, jeśli chodzi o środkowego pomocnika.
8
W końcu ktoś posadził tego niemieckiego dyktatora.
9
Jeden z dwóch najlepszych pomocników na świecie, a obok Guler, który jest wyceniony na taką samą kwote. Co za amatorzy, robią ten ranking.
0
Ale ten Cherki ma szybkie nogi.
8
Ten to jest udany.
13
Jak aktor w teatrze haha
13
Matko boska, ilu jest stulejarzy w Polsce.
chore i przerażające, co się dzieje z mężczyznami.
5
Jak to wygląda haha
0
@Who_you_mam Nie wydaje mi się, że trener z taką pozycją, przyjdzie jako strażak żeby gasić pożar. Nie ma nic do zyskania, a bardzo dużo do stracenia. Wydaje mi się, że jak ktoś ma ich trenować, to jakiś były piłkarz Realu, który liznął trenerki.
5
Już wiadomo, dlaczego tyle kontuzji w Barcelonie :D