Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dzisiaj jest dzień tolerancji dla piwniczaków z La Rambli.
0
Lepiej uważajcie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Ten to jest agent.
12
Chore.
2
Viktor Orban:
"Złota iluzja Ukrainy rozpada się. Ujawniono wojenną sieć mafijną o niezliczonych powiązaniach z prezydentem Zełenskim. Minister energetyki już zrezygnował ze stanowiska, a główny podejrzany uciekł z kraju. To jest ten chaos, w który brukselskie elity chcą wpompować pieniądze europejskich podatników, gdzie wszystko, co nie zostanie odstrzelone na froncie, ląduje w kieszeniach mafii wojennej. Szaleństwo. Dziękujemy, ale nie chcemy mieć z tym nic wspólnego. Nie wyślemy pieniędzy Węgrów na Ukrainę. Można je o wiele lepiej wykorzystać w kraju: tylko w tym tygodniu podwoiliśmy zasiłki dla rodziców zastępczych i zatwierdziliśmy 14. miesięczną emeryturę. Tak czy inaczej, po tym wszystkim na pewno nie ulegniemy finansowym żądaniom i szantażowi prezydenta Ukrainy. Najwyższy czas, żeby Bruksela w końcu zrozumiała, gdzie tak naprawdę idą jej pieniądze"
3
@AlexDark00 To akurat fakt, ciężko się z tym nie zgodzić.
0
@PatrychoO Bez przesady. Ukrainka była napastnikiem, facet się tylko bronił.
8
Ale ją zgasił.
0
Już od lat jest taka moda, żeby do bardzo dobrego piłkarza dopisywać historie o skrajnej biedzie.
Sebastian Staszewski
(autor książki o Robercie)
"Jeżeli ja słyszę o tym, że Robert Lewandowski z różnych powodów, że żył w biednej rodzinie, albo przeżył biedę... No nie.
Robert Lewandowski na pierwszym roku studiów miał już samochód i chodził na prywatną uczelnię.
To nie znaczy, że jemu się przelewało, to nie znaczy, że żył dostatnio, ale żył na, jak na studenta, na niezłym poziomie.
Natomiast ta opowieść o tym ubogim domu, no to jest taka część legendy, mrugnięcie okiem do ludzi:
- 'Zobaczcie, ja też stamtąd wyszedłem.'
Ileś takich legend obalam, bo uważam, że czytelnik zasługuje na prawdę.
3
Oglądał ktoś z was?
3
@arasz1819 Dlaczego czepiasz się o taką głupotę? W czym problem, że dopisałem dwa zdania chwilę później, co ty się tak gotujesz, jak jakiś czajnik?
@Bykunn każdy z nas kiedyś złamał i złamie prawo, to nie skreśla z bycia patriotą.
7
@arasz1819 Ale tragicznie się z tobą dyskutuje, jedyne co piszesz w kółko to, że bił się w lesie. Z miejsca odstraszasz ludzi od dyskusji z tobą, bo to poziom podstawówki, bez jakichkolwiek argumentów. A co do jego patriotyzmu, o który zapytałeś, można napisać o jego zdecydowanych krokach w kierunku ekshumacji na Wołyniu, czy podjechaniu do Niemiec i próby dogadania się w sprawie reparacji wojennych. Mógłbym ci wymieniać i wymieniać, ale to bez sensu, bo szkoda czasu na rozmowę z kimś, kto jest zaślepiony na polityków pewnej partii.
7
@arasz1819 Jest też milion innych powodów, które decydują o patriotyzmie, a on jako Prezydent już to pokazał. Można mu wiele zarzucić, ale nie to, że jest zdrajcą kraju i chce sprzedać Polskę dla własnych interesów, jak to mają w zwyczaju nasi politycy.
14
Pod względem patriotyzmu to prawdziwy Polak z krwi i kości. Jak ktoś chce dobrze dla naszego kraju, to tylko tacy ludzie, którzy mają we krwi patriotyzm.
17
Deja Vu.
0
@LukaszFan Mecz, meczowi nierówny.
0
Dobrze, że zaraz przerwa, więc nie stracimy w tej połowie trzeciej.
0
@Pablozeusz Przecież to farfocel po nodze obrońcy :D
0
Słucham Państwa.
20
Chłop jest chory.
2
Nasza obrona jest tak pewna siebie i zdecydowana, jak prawiczek przed pierwszym stosunkiem.
0
Nikt mnie tak nie bawi, jak ten Wichniarek, który udaje eksperta od każdej ligi w Europie.
24
Szkoda, że przed wyjazdem nie myślał o córce. Teraz muszą robić zbiórke, bo ktoś grał bohatera, a zapomniał, że córka potrzebowała ojca w domu.
3
Ronald "zdziwiony" Araujo.
0
Strzelajcie w światło bramki, Pena jest cienki!
0
Drewniany jak jego 40 letni ojciec :D
0
Szybka weryfikacja umiejętności, ale co porwał się motyką na słońce do Włoch to jego.
4
Nie no to jest hit haha.
1
@Karol145 Nawet nie wiedziałem, kto to udostępnił. Chodziło mi tylko o treść, a nie o użytkownika.