Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby tylko Alvarez nie miał dla kota, bo jak będzie miał, to chłop potrafi wygrać meczu w pojedynke.
3
Kto by się spodziewał.
1
@Safrani To samo można napisać w drugą stronę, nie każdy małolat boi się pracy fizycznej i nie potrafi ogarnąć podstawowych rzeczy.
0
@Rifek Np seniorów 60+. Często spotykam takich ludzi, którzy nie potrafią ogarnąć podstaw w telefonie dotykowym.
11
@TR3YWAY Wiadomo, że chłopak mało rozgarnięty, ale bawi mnie gdy starsi ludzie śmieją się z młodego pokolenia, tylko dlatego, że mają ciężej wykonać jakąś pracę fizyczną. Tymczasem starsi ludzie nie potrafią wysłać meila, opłacić rachunki czy kupić coś przez internet i zawsze z tym przychodzą do swoich dzieci czy wnuków. Osobiście nigdy nie słyszałem, żeby ktoś z tego powodu się śmiał, zawsze wyciąga się pomocną dłoń do takich ludzi, a oni potrafią się tylko naśmiewać i umniejszać młodszych. Nie wiem skąd to się bierze, ale to płynie we krwi każdej starszej osoby.
0
O co chodzi z @VegetaPolska ? Skąd ciągłe podsmiechujki w jego kierunku na temat kobiet?
0
@nelson25 Nie wróci. On nie ma psychiki na poważne granie. Najlepiej się odnajdzie w zespole, gdzie nie ma tak dużej presji i parcia na puchary.
4
Araujo.
4
Nie brzmi to za dobrze w perspektywie długiej kariery na najwyższym poziomie.
0
Tak patrząc na ten Real z Mbappe, to oni bardzo przypominają Psg, gdy był tam Francuz. W ataku bardzo chaotyczni, nie ma schematów, liczą tylko na przebłysk Kyliana, a gdy on ma gorszy dzień, to reszta drużyny gra jak dzieci we mgle. W pressingu bez charakteru, bo gwiazdom nie chce się biegać i naciskać rywala. Już nie wspomnę o obronie, gdzie są dziurawi i elektryczni jak Barcelona z Araujo na środku obrony.
2
Bądź tu mądry.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Lubicie?
2
Budzisz się rano, po nocy z taką pięknością o imieniu Vinicius, co robisz?
1
Komentarz usunięty
2
Loading...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
17
Jak dobrze mieć bramkarza, który w gorszych chwilach potrafi dać kluczową interwencje i utrzymać zespół w ryzach.
2
Hector ostatnio wygląda świetnie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@VeB 1899 Przecież on nawet jej nie dotknął. Oglądaj mecz, a nie w telefonie siedzisz.
6
Piękny chłopak.
21
To były czasy.
https://x.com/zlodziejbraw/status/1994292559024099518
22
Nie mogę z tego chłopa.
7
Chelsea.
5
@Frimpong coś dla ciebie.
2
Ale to jest potężny środek pola. Nie dość, że technicznie są na bardzo wysokim poziomie, to i fizycznie niszczą wszystkich, jeśli chodzi o intensywność.
1
Coś nudno na tej La Rambli.
2
@mientusek1407 Tego typu przyśpiewki mają na celu wyprowadzić z równowagi zawodnika, czy go rozkojarzyć. Jest to bardzo często spotykane i nie szukałbym w tym jakieś sensacji czy braku szacunku.
0
@mrboom Nie pamiętałem nazwiska właśnie, stąd moje pytanie.