0

Oby tylko Alvarez nie miał dla kota, bo jak będzie miał, to chłop potrafi wygrać meczu w pojedynke.

3

Kto by się spodziewał.


1

@Safrani To samo można napisać w drugą stronę, nie każdy małolat boi się pracy fizycznej i nie potrafi ogarnąć podstawowych rzeczy.

0

@Rifek Np seniorów 60+. Często spotykam takich ludzi, którzy nie potrafią ogarnąć podstaw w telefonie dotykowym.

11

@TR3YWAY Wiadomo, że chłopak mało rozgarnięty, ale bawi mnie gdy starsi ludzie śmieją się z młodego pokolenia, tylko dlatego, że mają ciężej wykonać jakąś pracę fizyczną. Tymczasem starsi ludzie nie potrafią wysłać meila, opłacić rachunki czy kupić coś przez internet i zawsze z tym przychodzą do swoich dzieci czy wnuków. Osobiście nigdy nie słyszałem, żeby ktoś z tego powodu się śmiał, zawsze wyciąga się pomocną dłoń do takich ludzi, a oni potrafią się tylko naśmiewać i umniejszać młodszych. Nie wiem skąd to się bierze, ale to płynie we krwi każdej starszej osoby.

0

O co chodzi z @VegetaPolska ? Skąd ciągłe podsmiechujki w jego kierunku na temat kobiet?

0

@nelson25 Nie wróci. On nie ma psychiki na poważne granie. Najlepiej się odnajdzie w zespole, gdzie nie ma tak dużej presji i parcia na puchary.

4

Araujo.


4

Nie brzmi to za dobrze w perspektywie długiej kariery na najwyższym poziomie.


0

Tak patrząc na ten Real z Mbappe, to oni bardzo przypominają Psg, gdy był tam Francuz. W ataku bardzo chaotyczni, nie ma schematów, liczą tylko na przebłysk Kyliana, a gdy on ma gorszy dzień, to reszta drużyny gra jak dzieci we mgle. W pressingu bez charakteru, bo gwiazdom nie chce się biegać i naciskać rywala. Już nie wspomnę o obronie, gdzie są dziurawi i elektryczni jak Barcelona z Araujo na środku obrony.

2

Bądź tu mądry.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Lubicie?


2

Budzisz się rano, po nocy z taką pięknością o imieniu Vinicius, co robisz?


1

Komentarz usunięty

2

Loading...


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

17

Jak dobrze mieć bramkarza, który w gorszych chwilach potrafi dać kluczową interwencje i utrzymać zespół w ryzach.

2

Hector ostatnio wygląda świetnie.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@VeB 1899 Przecież on nawet jej nie dotknął. Oglądaj mecz, a nie w telefonie siedzisz.

6

Piękny chłopak.


21

22

Nie mogę z tego chłopa.


7

Chelsea.


5

@Frimpong coś dla ciebie.


2

Ale to jest potężny środek pola. Nie dość, że technicznie są na bardzo wysokim poziomie, to i fizycznie niszczą wszystkich, jeśli chodzi o intensywność.


1

Coś nudno na tej La Rambli.


2

@mientusek1407 Tego typu przyśpiewki mają na celu wyprowadzić z równowagi zawodnika, czy go rozkojarzyć. Jest to bardzo często spotykane i nie szukałbym w tym jakieś sensacji czy braku szacunku.

0

@mrboom Nie pamiętałem nazwiska właśnie, stąd moje pytanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?