7

A jeszcze kilka lat temu mówiono, że Legia odjedzie całej lidze, za pieniążki z Ligi Mistrzów.


10

@arasz1819 A mnie to średnio obchodzi, kto obiecywał, a kto to zrobił, że jest tak drogo. Polska jest tak obrzydliwym krajem, jesli chodzi o polityków, że nie chce mi się kłócić, kto nas lżej dyma na pieniądze, PiS czy Po.

5

My to mamy raj w tej Polsce.


5

To by były czasy.


15

Ciężko się z tym nie zgodzić.


5

Nawet sam Pique powiedział przed meczem, że porażka nauczy Yamala pokory. Jemu jak najbardziej przyda się zimny prysznic.


11

Prawda jest taka, że ciężko będzie o gorszą Barcelone niż teraz. Skoro Real nie potrafi ograć nas wysoko, gdzie my gramy tak tragicznie, to ja optymistycznie patrze w przyszłość, bo wiem, że jak wrócą zawodnicy kontuzjowani, to będziemy w grze o wszystkie puchary.

Barcelona ❤️

6

Zagraliśmy tragicznie, Real był lepszy, ale macie coś na poprawe humoru.


1

Można się cieszyć, że tylko 2:1. Każda ich akcja śmierdzi stratą bramki. Real o klasę lepszy.

10

@Frimpong twój syn nagrał materiał na temat trenera Liverpoolu.


1

Kibice Realu godzinkę dłużej będą czekać na wpierdol :)

0

Roony Bardghjinho :D

0

Według dziennikarzy z Hiszpanii, to Thiago Alcantara będzie trenerem Barcelony w Klasyku.

9

Ale on miał ogromny potencjał.


12

Tylko mężczyźni zrozumieją, kobiecie nawet nie ma co tłumaczyć.


3

Takie spotkania budują drużyne.

2

Człowiek wiedział, że bez Inigo będą ciężary, ale nie spodziewałem się, że będziemy tak tragicznie bronić. Nie da się być spokojnym, bo nagle nie staniemy się zespołem, który będzie dobrze bronił.

1

Nie no, oni w nas wjeżdżają jak menel po małpke do żabki.

0

@MichuZ44 Jak ma wpływać, jak on gra profesjonalnie w piłkę od bardzo krótkiego czasu? Co do imprezy, to przecież była oficjalna informacja po czasie, jak zaczęła im się dupa palić, że niskorosli i prostytutki byli tam w pracy. To brzmi tak absurdalnie, że aż nie chce się tego komentować.

0

@MichuZ44 Normalizuj tego typu zachowania. Później jak zaliczy piłkarski zjazd będziesz sam pisał, że to przez imprezy i życie ponad stan. Podobnie było z Neymarem, jednak po czasie okazało się, że nie da się być na topie długo, jeśli podchodzi się do sportu na pół gwizdka, już nie wspomnę o plagach kontuzji, które często pojawiają się u piłkarzy, którzy są mało profesjonalni, zarywają noce, nie trzymają diety itd.

0

@MichuZ44 Przecież jego matka sprzedaje wspólne kolacje " z mamą najlepszego piłkarza na świecie". Ojciec był uzależniony od narkotyków i jest życiowym patusem, a sam Yamal wykupił niskorosłych na swoje urodziny jako atrakcje i stado prostytutek, więc kolejna informacja o płatnych autografach, nie są w ogóle zaskakujące. Tylko jakiś zaślepiony fanboy będzie bronił ich zachowań w ostatnim czasie. On mentalnie przypomina Neymara, który zmarnował sobie karierę po przez tego typu zachowania.

1

@tbas Albo mu się dupa pali i wycofali się z tego pomysłu. Patrząc na niego i jego rodzinę wcale mnie ta informacja nie zdziwiła. Oni są popsuci do szpiku kości, jeśli chodzi o pieniądze.

7

A taki niepozorny był chłopaczek.


0

Historia jak z filmu.


0

Kolejny raz hiena z PSG, będzie chciała zapolować.


2

Dlaczego ludzie często są w związkach, tylko dlatego, żeby nie być samemu? Dlaczego aż tak bardzo przeraża ich bycie singlem/singielką?

2

W skrócie, ktoś wrzucił do neta informacje, że ziemniaki są do oddania za darmo. Problem w tym, że właściciel o tym nie wiedział.


5

Tusk.


1

Co was powstrzymuje, żeby tak wyglądać?


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?