0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Wszystkie zmarnowane sytuacje w tym sezonie przez Roberta po podaniach Raphinhi.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@okiemtypera_lucaxx95 Kto go porównuje do Hazarda?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bocheno1 Ta, no jest na rzeczy. Strzelasz ślepakami jak 50 letni prawiczek. Przychodzisz, zaczepiasz bez powodu, a na koniec sie dziwisz, że ktoś tak reaguje. Odbij i daj żyć w spokoju.

1

@Bocheno1 Idź wytrzeźwij, bo piszesz takie farmazony bez jakichkolwiek argumentów, że odechciewa sie czytać.

4

Wszędzie posty o śmierci jakiegoś Tigera Bonzo, z ciekawości wpisałem kim był ten chłop, okazuje sie, że to jakiś patus, który znęcał sie nad kobietą i dzieciakiem, miał też sądowy zakaz zbliżania sie i nie płacił alimentów.

Ah ci idole młodzieży.

8

To były czasy.


5

@MesQueUnClub96 Mam nadzieję, że w tym nadchodzącym roku, pójdziesz do specjalisty i dasz sie zbadać, bo użytkownicy, którzy bywają na stronie, widzą, że ewidentnie coś jest nie tak. Dużo zdrówka dla ciebie, przede wszystkim tego psychicznego.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@NeroTFP1 To jak sobie radzisz w roli nauczyciela? :) Jednak pewnie często, spotykasz tłum ludzi na swojej drodze.

1

@NeroTFP1 Piękny dzień. Dla mnie najlepszy sposób na spędzenie Sylwestra.

2

@MesQueUnClub96 Masa starszych pijanych chłopów, którzy zaczepiają młode kobitki i klepią ich np po tyłkach. Kilka osób już wymiotowało na sali i była jakaś awantura przed restauracją.

5

Ja spędzacie ten ostatni dzień w roku? Ja dałem sie mojej kobitce namówić na sale, gdzie jest prawie 200 osób, ale powiem wam, że patologia ciężka. Myślałem, że będzie spoko, ale zwierzyniec taki, że można byłoby książke napisać.

0

@FcPortoFan1999 nosi okulary, bo ćpa mefedron.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@July_6_BcN Z tego co kojarzę, to robił to też latami na tej stronie :)

0

Skąd w życiu dorosłym mieć tyle czasu, żeby całe dnie spędzić na Xie i informować o sytuacji Barcelony na bieżąco?, tak jak np @BarcaInfo . Nie żebym sie czepiał, bo doceniam jego prace i należy mu sie szacunek, ale nie mogę sobie wyobrazić jak to można pogodzić np z pracą, rodziną czy innymi obowiązkami.

5

Komentarz usunięty

0

Moim zdaniem, to się zakończy gwarancją bankową członków zarządu.

0

@maroon A tu nie chodzi o to, że zawodnicy zarabiają więcej, niż pół roku temu? Mogły dojść jakieś premie czy rosnące kontrakty.

0

@tbas Co mają dźwignie do tego, skoro chodzi o wypłaty zawodników? :)

0

@TR3YWAY To ile ty łącznie schudłeś, skoro zgubiłeś 12 kg masy mięśniowej? Przecież najpierw schodzą ci tłuszcze.

0

Polska jest gotowa pomóc Ukrainie, jeśli Słowacja wstrzyma dostawy prądu. Rząd polski deklaruje zwiększenie krajowej produkcji energii, by zrekompensować nierównowagi w ukraińskim systemie, gdyby Słowacja podjęła takie działania.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Bloomberg-Polska-gotowa-pomoc-Ukrainie-jesli-Slowacja-odetnie-dostawy-pradu-8867358.html

14

Wyobraźcie sobie, że idziecie na Sylwestra do znajomych, a obok was siada taki @Popitek12

Przecież to brzmi jak plan na idealną impreze. Chłop jest duszą towarzystwa i encyklopedią wiedzy na temat piłki nożnej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DonCarletto Ile zmarnował sytuacji po podaniach Salaha? bo o tym dyskutujemy.

0

@DonCarletto Mógłbyś przybliżyć statystyke? Czy piszesz w ciemno?

@BORO_12 podałem Lewego dla przykładu, bo zmarnował ich najwięcej z Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?