Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Michael24 Bardzo często jest to spowodowane tym, że człowiek nie ma życia prywatnego. Każdą wolną chwilę spędza w internecie, jego jedyne zainteresowania i hobby to internet, przez co staje sie "dziki", bo nie ma kontaktu z ludźmi. Staje sie samotny, przez samotność może pojawić sie też depresja. Ja tam ludzi nie oceniam, skoro komuś pomaga dzielenie sie prywatnymi informacjami z życia, czy spędzenia całego dnia na la rambli to niech to robi. Najbardziej zadowoleni z tego są właściciele tej strony, bo im dłużej dany użytkownik siedzi na la rambli, tym więcej da im zarobić z reklam.
0
Wojtek w Superpucharze? Czy jednak Pena?
2
@okiemtypera_lucaxx95 Czyli Leganes też jest poza zasięgiem dla Barcelony? bo ostatnio z nami wygrali. Co za idiotyczna teza, matko boska.
2
@July_6_BcN Nie masz za co, dobrze jest :D
0
@July_6_BcN A bo piszesz w taki sposób, lekko agresywny.
0
@July_6_BcN ja tylko grzecznie zapytałem.
1
Czy według was, w taki sposób powinien odpowiadać kapitan?
Ronald Araújo o przedłużeniu kontraktu:
"Prowadzimy rozmowy z klubem. Mam nadzieję, że zostanie to rozwiązane".
Dziennikarz: Czy możesz powiedzieć, że przedłużysz kontrakt na 100%?
Ronald Araújo: "Zobaczymy".
[@tjuanmarti]
0
@Oscar_Hernandez To moje pierwsze i ostatnie.
0
@Oscar_Hernandez I właśnie dla takich wpisów założyłeś multi-konto?
2
@okiemtypera_lucaxx95 Bardziej cisną z ciebie beke, a że ty lubisz być w centrum uwagi, więc ci to odpowiada.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ma ktoś z was air fryera i może polecić konkretny model?
4
I już - 5, matko boska.
4
Pod stadion podjechała klatka i ten małpiszon wróci do Zoo?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rewolucja123 To ma być zabawne? :D
2
Mohamed Salah:
Nie ma porozumienia, więc na teraz odchodzę. Naprawdę chcę w tym roku wygrać Premier League, ponieważ to mój ostatni sezon w klubie. Chcę dać temu miastu coś wyjątkowego.
(Sky Sports)
2
@kuz Nic ludzie nie mówią, bo nie mają kretów w zarządzie, którzy wynoszą informacje do mediów.
0
@ObiwanKenobi Nigdzie nie napisałem, że chce.
0
@Bykunn Ty serio myślisz, że wypłacą mu to jednorazowo? Przecież by to rozłożyli w płatnościach na kilka lat + pierwsza pewnie na koniec sezonu. Po drugie, sam zawodnik, może chcieć zostać pół roku i poczekać dla Barcelony.
0
W ogóle sie nie zdziwię, jak nie uda sie zarejestrować Olmo i Victora, ale dostaną przelew, wrócą do zasady 1:1 i będą mogli kogoś kupić w zimowym okienku transferowym.
6
Joan Laporta sprzedaje nieistniejące loże VIP na stadionie, na którym jeszcze nie można grać inwestorom, którzy nie są znani za nieujawnione kwoty.
[Ekstraklasa Trolls]
1
@icmmii a to nie jest płatność rozłożona w ratach?
0
@szymonekk Tylko ten, są tam też mecze z pre-sezonu.
0
@alone49 Który klub podpisze go na pół roku i puści do Barcelony? Przecież to abstrakcja.
0
@ACMaldini3 Przecież Barcelona nie może go wypożyczyć, on jest wolnym zawodnikiem.
3
@clyde Kocham Polske za Polskie jedzenie. Człowiek spróbował większość kuchni i żadna nie ma nawet podjazdu do naszych tradycyjnych obiadów.
2
@Toretto Barcelona w ostatnich latach wydaje więcej niż zarabia i dlatego może wydać tylko 1/4 zarobionych pieniędzy. Gdyby nie było tych limitów, to Laporta ciągnąłby pożyczki, kredyty na transfery czy kontrakty, a dług by tylko rósł, tak jak robił to Bartomeu.
https://www.fcbarca.com/113366-fc-barcelona-zaprezentowala-szczegoly-budzetow-2022-2023-i-2023-2024,dyskusja-13706879.html
1
@kuz W klubie pracuje setki ludzi i najwidoczniej rejestracją zajmuje sie ktoś inny, więc dlatego dostał zgode na wyjazd do rodziny.
2
@kuz Dlaczego miałby nie skorzystać z przerwy świątecznej? Skąd pewność, że dyrektor sportowy zajmuje się rejestracją zawodników?