0

@Michael24 Bardzo często jest to spowodowane tym, że człowiek nie ma życia prywatnego. Każdą wolną chwilę spędza w internecie, jego jedyne zainteresowania i hobby to internet, przez co staje sie "dziki", bo nie ma kontaktu z ludźmi. Staje sie samotny, przez samotność może pojawić sie też depresja. Ja tam ludzi nie oceniam, skoro komuś pomaga dzielenie sie prywatnymi informacjami z życia, czy spędzenia całego dnia na la rambli to niech to robi. Najbardziej zadowoleni z tego są właściciele tej strony, bo im dłużej dany użytkownik siedzi na la rambli, tym więcej da im zarobić z reklam.

0

Wojtek w Superpucharze? Czy jednak Pena?

2

@okiemtypera_lucaxx95 Czyli Leganes też jest poza zasięgiem dla Barcelony? bo ostatnio z nami wygrali. Co za idiotyczna teza, matko boska.

2

@July_6_BcN Nie masz za co, dobrze jest :D

0

@July_6_BcN A bo piszesz w taki sposób, lekko agresywny.

0

@July_6_BcN ja tylko grzecznie zapytałem.

1

Czy według was, w taki sposób powinien odpowiadać kapitan?

Ronald Araújo o przedłużeniu kontraktu:

"Prowadzimy rozmowy z klubem. Mam nadzieję, że zostanie to rozwiązane".

Dziennikarz: Czy możesz powiedzieć, że przedłużysz kontrakt na 100%?

Ronald Araújo: "Zobaczymy".

[@tjuanmarti]

0

@Oscar_Hernandez To moje pierwsze i ostatnie.

0

@Oscar_Hernandez I właśnie dla takich wpisów założyłeś multi-konto?

2

@okiemtypera_lucaxx95 Bardziej cisną z ciebie beke, a że ty lubisz być w centrum uwagi, więc ci to odpowiada.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ma ktoś z was air fryera i może polecić konkretny model?

4

I już - 5, matko boska.

4

Pod stadion podjechała klatka i ten małpiszon wróci do Zoo?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rewolucja123 To ma być zabawne? :D

2

Mohamed Salah:

Nie ma porozumienia, więc na teraz odchodzę. Naprawdę chcę w tym roku wygrać Premier League, ponieważ to mój ostatni sezon w klubie. Chcę dać temu miastu coś wyjątkowego.



(Sky Sports)

2

@kuz Nic ludzie nie mówią, bo nie mają kretów w zarządzie, którzy wynoszą informacje do mediów.

0

@ObiwanKenobi Nigdzie nie napisałem, że chce.

0

@Bykunn Ty serio myślisz, że wypłacą mu to jednorazowo? Przecież by to rozłożyli w płatnościach na kilka lat + pierwsza pewnie na koniec sezonu. Po drugie, sam zawodnik, może chcieć zostać pół roku i poczekać dla Barcelony.

0

W ogóle sie nie zdziwię, jak nie uda sie zarejestrować Olmo i Victora, ale dostaną przelew, wrócą do zasady 1:1 i będą mogli kogoś kupić w zimowym okienku transferowym.

6

Joan Laporta sprzedaje nieistniejące loże VIP na stadionie, na którym jeszcze nie można grać inwestorom, którzy nie są znani za nieujawnione kwoty.

[Ekstraklasa Trolls]

1

@icmmii a to nie jest płatność rozłożona w ratach?

0

@szymonekk Tylko ten, są tam też mecze z pre-sezonu.

0

@alone49 Który klub podpisze go na pół roku i puści do Barcelony? Przecież to abstrakcja.

0

@ACMaldini3 Przecież Barcelona nie może go wypożyczyć, on jest wolnym zawodnikiem.

3

@clyde Kocham Polske za Polskie jedzenie. Człowiek spróbował większość kuchni i żadna nie ma nawet podjazdu do naszych tradycyjnych obiadów.

2

@Toretto Barcelona w ostatnich latach wydaje więcej niż zarabia i dlatego może wydać tylko 1/4 zarobionych pieniędzy. Gdyby nie było tych limitów, to Laporta ciągnąłby pożyczki, kredyty na transfery czy kontrakty, a dług by tylko rósł, tak jak robił to Bartomeu.

https://www.fcbarca.com/113366-fc-barcelona-zaprezentowala-szczegoly-budzetow-2022-2023-i-2023-2024,dyskusja-13706879.html

1

@kuz W klubie pracuje setki ludzi i najwidoczniej rejestracją zajmuje sie ktoś inny, więc dlatego dostał zgode na wyjazd do rodziny.

2

@kuz Dlaczego miałby nie skorzystać z przerwy świątecznej? Skąd pewność, że dyrektor sportowy zajmuje się rejestracją zawodników?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?