0

@LOPEZ16 Już bym nie przesadzał z tym, że w takiej sytuacji jesteśmy przed płatności rozłożone w ratach. Głównym problemem był covid, bo Barcelona straciła mnóstwo pieniędzy, bo grała bez kibiców. Można też napisać o ogromnym kontraktach i premiach dla piłkarzy za czasów Bartomeu, czy kupowanie zawodników za ogromne pieniądze, którzy sportowo nic nie pomogli, co za czym idzie nie zdobywalismy pucharów, za które są spore pieniążki.

0

@LOPEZ16 Który to już raz trzeba tłumaczyć ludziom, że nikt za dany transfer nie płaci jednego roku. Prawie wszystkie płatności są rozłożone na kilka lat. Wystarczy mieć np 1/4 kwoty za piłkarza, bo i tak płatność będzie rozłożona na 4/5 lat. Skoro znaleźli część kwoty na Olmo, gdy mogliśmy wydać tylko 1/4 zarobionych pieniędzy, to i znajdą teraz, gdy wrócili do zasady 1:1.

0

@Nightraider Bardziej chodziło mi o sam fakt, co ludzie by wybrali. Nie patrząc na to, ile procentowo jest szans.

0

Wygrany Superpuchar, czy wotum nieufności i Fort za Laporta? który jest kotem w worku.

0

@Uukasz_93 Ja bym nie wyciągał za daleko idących wniosków, wcale sie nie zdziwię jak to będzie tylko efekt nowej miotły, a Milan zaraz wróci do słabej formy, czyli do takiej w jakiej jest od początku sezonu.

1

Piękna historia nowego trenera Milanu.

4

@Stinger_ @FcPortoFan1999 @NeroTFP1 Pięknie zgasiliscie ten temat i zaczęliście wątek sportowy. Miód na moje oczy.

3

Nasz trener, zbawca narodu Polskiego.


1

@MesQueUnClub96 Dlaczego na Pan? Jestem rocznik 98, więc dwa lata młodszy od ciebie.

6

kant mebli + dziecko to duet idealny.


0

@patrix211 żeby nie było suszy.

2

@Gibbon_FCB Real Madryt.

8

@Messibestplayerintheworld Spoko pieniążki za zawodnika, który ma pierwszy dobry sezon w dorosłej piłce.

10

Mingueza


0

@BorzyKrzys Sposób w jaki tańczy, taniec nie może kogoś bawić? Wez wyluzuj, bo mi cos zarzucasz, a sam spinasz sie o jakąś głupote.

0

@misterio Kilka dyskusji na temat piłki też było, ale musisz doczepić sie na siłę o tej jeden, który nic złego na strone nie wnosi.

0

@jaras121 Co? haha. Przecież tutaj chodziło tylko o to, że wygląda to śmiesznie, a ty wyjeżdżasz z jakimś dziwnym tekstem, zluzuj chłopie.

@BorzyKrzys Po co ten atak? zabawnie to wygląda, więc mnie rozśmieszyło :)

4

Co ten chłop robi haha


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@insp1re To samo mówiło się o Ferminie, gdy siedział na ławce. Piłka nożna jednak pokazała, że ma tylko dobre momenty.

0

@sergio5 Kto sponsoruje twoje posty? :D

18

Neville nie chce dopuścić do meczu, bo wie, że United w łeb dostanie :D


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Araujo w pierwszym składzie na Superpuchar? Czy jedna Cubarsi? Inigo wydaje sie pewniakiem.

0

@Tridente2015 Udałoby sie ich zarejestrować, gdyby przelew za loże VIP doszedł wcześniej.

2

@okiemtypera_lucaxx95 Znajdź mi ten każdy, bo piszesz farmazony bez argumentów, żeby zwrócić na siebie uwage.

@Stinger_ No próbowałem i próbuje, to zero odzewu. Zapytałem, kto będzie bronił w Superpucharze, to ludzie olali temat i woleli sie kłócić o jakieś głupoty.

3

@FcPortoFan1999 Ciężko, gdy większość dyskusji jest na poziomie mułu.

@Pnog37 ja to unikam, nie udzielam się w 90% takich dyskusji.

64

Powiem wam tak już szczerze Panowie i Panie, przez takich użytkowników, którzy szukają atencji, trollują, próbują być na siłe zabawni czy wszędzie szukają afery, odechciewa sie wchodzić i to czytać. Wiadomo, że jest wolność słowa i można pisać o wszystkim, ale tak po ludźku to brakuje merytorycznych i kulturalnych rozmów na temat sportu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?