Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tak to jest, jak ma sie np Lewandowskiego w zespole, który w ostatnim czasie marnuje większość sytuacji.
3
@Lahey tutaj masz wszystko szczegółowo opisane.
https://www.fcbarca.com/113366-fc-barcelona-zaprezentowala-szczegoly-budzetow-2022-2023-i-2023-2024,dyskusja-13706879.html
0
Mbappe namówił Baltazara, byłego już trenera Radomiaka, żeby ich zostawił i przyszedł trenować SM Caen, w którym ma 80% udziałów.
https://weszlo.com/bruno-baltazar-kylian-mbappe-radomiak-caen-historia/
3
@mientusek1407 Barcelona generuje ogromne przychody, ale wydaje jeszcze więcej niż zarobi, dzięki temu możemy wydać tylko 25% zarobionych pieniędzy. Gdyby nie te limity, to Laporta ciągnąłby pożyczki na transfery i kontrakty, tak jak robił to Bartomeu.
31
Matko boska haha
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@gumaz rosół i mielone z ziemniakami i buraczkami, a u ciebie?
1
@BorzyKrzys Przecież tam są same podróbki.
1
@mekston Przecież ktoś musi zgłaszać użytkowników :)
3
@Popitek12 Miłego dnia Brzydalu.
0
stary chłop sie za dziecko przebrał, kto to słyszał.
4
Po chłopie.
4
Ale by go zjadła.
22
@Luciano99 @MesQueUnClub96 - Homoseksualista.
6
Salah :D
4
Mistrzowie końcówek w tym seoznie.
5
Dużo zdrówka, miłości i spokoju dla was. Odpocznijcie psychicznie i fizycznie w te święta.
1
@ProMILs Można grać tak jak i my, tylko po prostu trzeba być skutecznym.
1
@MesQueUnClub96 ma do tego predyspozycje to próbuje.
2
Valverde jest niesamowity.
8
Na początku sezonu wszystko wpadało, teraz nic nie wpada. Zespół tworzy mnóstwo sytuacji, ale ofensywni zawodnicy nie potrafią tego wykorzystać.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Wypalony, bo ma pierwszy poważny kryzys w karierze? Takim tokiem rozumowania, to Ancelotti, Klopp czy Ferguson są średniakami, bo mieli kilka poważnych kryzysów w karierze.
1
@Popitek12 Nie mam telewizora, drogi Popitku.
10
Ale trzeba mieć słaby gust, żeby inaczej wybrać.
0
@Pedri16Future Zrozumiałem to bardziej jako brak sytuacji.
0
@Limaker Moim zdaniem najważniejsza będzie skuteczność, bo kilka sytuacji będziemy mieć.
7
Nie dało się grać ładniej dla oka. Co to byli za piłkarze, jakby żywcem wyjęci z gry komputerowej.
0
@MesQueUnClub96 Pojadłeś?
25
Potężne ogórki z La Ligi.
2
Przecież to jest brat bliźniak Camavingi