Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Piękny jest ten trailer.
1
@pozor Naszym największym problemem jest gra w defensywie, a Inaki Pena do niej należy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Dodi małolaciku, co sie nie chwalisz, że biegasz po Warszawce z kandydatem na prezydenta? :)
https://x.com/bardon_the/status/1863169459340407276
21
Reakcja Pepa na przyśpiewki kibiców Liverpoolu, o tym, że jutro go zwolnią City.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Łukasz Mejza, człowiek który wyciągał pieniądze od nieuleczalnie chorych obiecując im cudowne wyzdrowienie, pochwalił się, że przyjęto go w szeregi Rycerzy Jana Pawła II.
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/lukasz-mejza-wstapil-do-wyjatkowego-zakonu-posel-pis-pokazal-niecodzienny-ubior/72zk9v4
0
City ostatni raz na Anfield wygrało w 2003 roku?
27
@MesQueUnClub96 @Encore @Rust_Cohle Stworzyliście niesamowite arcydzieło. Dziękuję wam za możliwość czytania tego czegoś.
Jak coś to lubię uczucie zażenowania, które przeszywa mój mózg.
2
Dobry małolacik.
https://x.com/Radoslaw2202/status/1862955588155535463
12
@BezglutenowyPedri Flick ma o wiele mocniejszy skład?
0
@kanver_ skąd pewność, że Real wygra te dwa spotkania i nie odpuszczą nam "potknięć"?
1
Na początku sezonu wszystko wpadało, teraz nic nie wpada.
0
@clyde Przecież on nie miał żadnych szans przy tym strzale.
1
@kuz To mecz sie skończył?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Znacie jakieś postacie drugoplanowe w filmie/serialu, które przyćmiły głównego bohatera?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Dobre :D
1
Oglądając ten mecz mam pewną rozkmine, mianowicie, nie wiem co jest bardziej czarne, Mendy czy jego rękawiczki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Najlepiej by było gdyby przegrał Real i Liverpool.
0
Raphinha w tunelu wyglądał jakby chciał ich pozabijać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@MesQueUnClub_87 Coś w tym jest. Moim zdaniem byłby dużo lepszym kandydatem na prezydenta niz Mentzen.
37
Bosak to inteligentny facet
https://x.com/krolbijedame/status/1861319091316809941
1
Paryż i Londyn obradują na temat wysłania na Ukrainę Europejskiej Koalicji Wojskowej, aby zapewnić przestrzeganie zawieszenia broni i zagwarantować bezpieczeństwo Kijowa.
Trwają dyskusje między Wielką Brytanią a Francją na temat współpracy w dziedzinie obronności, w szczególności w celu utworzenia trzonu sojuszników w Europie, skupiającego się na Ukrainie i szerzej rozumianym bezpieczeństwie europejskim.
Do rozmów doszło w związku z obawami o amerykańskie wsparcie dla Ukrainy. Militarna kroplówka Stanów Zjednoczonych dla Sił Zbrojnych Ukrainy może zostać wycofana przez prezydenta-elekta Donalda Trumpa gdy 20 stycznia obejmie on urząd.
https://www.dailymail.co.uk/news/article-14122989/amp/Britain-France-not-ruling-sending-troops-Ukraine-European-coalition-support-war-Trump-military-aid-report.html