Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eklerek Bigosik i Flaczki.
18
Piękne to jest.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Dopiero środa...
0
Ja tylko przyszedłem poczytać dyskusje, na temat Martineza w najlepszej drużynie roku.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Śmieją sie z nas.
1
Na początku sezonu wszystko wpadało, teraz nic nie wpada.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Ale to City jest upośledzone.
1
Rayo musi iść za ciosem, bo jak sie cofną i będą bronić wyniku to tego nie dowiozą.
2
Źle sie zestarzało.
0
Radom...
5
Pewnie chłopak zostanie zawieszony.
4
Brakuje wam Cancelo?
23
Hejterzy i tak powiedzą, że chodzi o Fernando.
0
Wyobraź sobie, że jesteś ojcem takiego bałagana.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@blakkudium co to jest?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
22
Reakcja Inigo na przyjęcie piłki przez Torresa.
11
Avila to niezły psychopata.
0
@FcPortoFan1999 Nie trzeba wygrywać z Barceloną czy Realem, zeby wygrać Mistrzostwo.
3
Arda to był świetny Joker.
0
@BezglutenowyPedri skąd wniosek, że mają mało IQ?
0
Niech już wraca Araujo...
3
Różnica jest taka, że na początku sezonu nasi zawodnicy wykorzystywali większość sytuacji. Aktualnie marnują prawie wszystko, stąd kłopoty ze średniakami.
0
@KrychaFCB stabilnie czyli chujowo? :D
8
Romantyk
3
Piękny jest ten trailer.