1

@Eklerek Bigosik i Flaczki.

18

Piękne to jest.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Dopiero środa...


0

Ja tylko przyszedłem poczytać dyskusje, na temat Martineza w najlepszej drużynie roku.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Śmieją sie z nas.


1

Na początku sezonu wszystko wpadało, teraz nic nie wpada.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Ale to City jest upośledzone.

1

Rayo musi iść za ciosem, bo jak sie cofną i będą bronić wyniku to tego nie dowiozą.

2

Źle sie zestarzało.


0

Radom...


5

Pewnie chłopak zostanie zawieszony.


4

Brakuje wam Cancelo?


23

Hejterzy i tak powiedzą, że chodzi o Fernando.


0

Wyobraź sobie, że jesteś ojcem takiego bałagana.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@blakkudium co to jest?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

22

Reakcja Inigo na przyjęcie piłki przez Torresa.


11

Avila to niezły psychopata.


0

@FcPortoFan1999 Nie trzeba wygrywać z Barceloną czy Realem, zeby wygrać Mistrzostwo.

3

Arda to był świetny Joker.


0

@BezglutenowyPedri skąd wniosek, że mają mało IQ?

0

Niech już wraca Araujo...

3

Różnica jest taka, że na początku sezonu nasi zawodnicy wykorzystywali większość sytuacji. Aktualnie marnują prawie wszystko, stąd kłopoty ze średniakami.

0

@KrychaFCB stabilnie czyli chujowo? :D

8

Romantyk


3

Piękny jest ten trailer.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?