2

Spiralna Galaktyka NGC 2008. Światło z tej galaktyki pokonało 425 000 000 łat żeby dotrzeć do Ziemi. Foto NASA.
https://naforum.zapodaj.net/716d0b62cc48.jpg.html

9

@Barwindg Mieszkałem w Syberii pół roku. Nowosybirsk. Powiem tak. -30 w Syberii, to -10 w Polsce. Bo jest suchy klimat, nie czuć tego mrozu tak, jak może wydawać się.

10

@Mixtape Tylko obawy? Ja czuje że przegramy. Wiem, wiem: musisz wierzyć, cuda zdarzają się, jak to , my potęga i td. Ale z tej potęgi zostałi się tylko wspomnienia. Przegramy.

11

@Barwindg Ojmiakon (Jakucja) -46 C )))))))))))

0

@RomanHoffer Właśnie , mam pytanko. Może pamiętasz z tego serialu. Był jeden odcinek "Oficer", w którym chory psychicznie typ, uprowadza młodą dziewczynę z zespołu oficerskiego. Brzmi tam bardzo piękna melodia na pianino. Za nic nie mogę tej melodii znależć.

1

@Fenelon "Odwróceni", pierwszy "Pit Bull".

41

5

@PatrychoO Janusz Gajos, Mariusz Dziędzieł, Dorociński.

1

@PatrychoO Spróbuj Earl Gray Cream. Właśnie Cream, jeżeli znajdziesz . Poezja.
Long Xu (chiny), Cecond Flush( Indie), Gyokuru (Japonia). Smacznego.

4

A jednak Thanos miał racje. Gdzie wziąć taką rękawice?

1

@Encore Jak zawsze.

0

@macio_944 Trzeba go złapać, pozbawić skrzydeł i niech sobie na piechotę chodzi. Niech pomyśli o swoim zachowaniu, skur...l, zastanowi się o swoim beznadziejnym życiu i krzywdzie którą wyrządził światu. Ja tak robię.

4

A wiecie jak nazywa się księga , w której zapisany wszystkie potajemne marzenia i chęci? Kodeks Karny.
Słodkich snów , kochana LR. Oby Nowy Rok odbył się bez cholernych niespodzianek.

https://naforum.zapodaj.net/e3621e5afb2e.png.html

19

Ja nie wiem, jak można nie podziwiać Messi.
Dobrej nocy La Rambla. https://naforum.zapodaj.net/b36192553048.jpg.html

4

@Sulimo https://naforum.zapodaj.net/109c2a381a77.jpg.html
Na górze , wiek bohaterów z książki.
Na dole , prawdziwy wiek aktorów które zagrali w filmie.

0

@Encore Oczywiście że Cou. Niestety po MS już nie był sobą. Nie wiem czy klęska Brazylii na niego tak podziałała ale z tego czasu tylko regres. Wielka szkoda.

2

@HERORICH2 Dla was wszystko co najlepsze. Tylko nie przegap cię tego kolejny raz.

1

@PatrychoO Kiedy będziesz gotować ryż, dodaj trochę soku z grejpfruty ale bez cukru. Ryż nabierze wybitnego smaku.

1

@IronSanHybrid To jest w Rosji. Oglądałam i czytałem o tym z 3 tygodni temu. Tego kotka pracownik zabrał do domu. Historia skończyła się szczęśliwie.

1

@AmigoBlancos Dla mnie to właśnie Marcelo był decydujący w tych wygranych meczach w LM. Z PSG i w półfinale.

2

@Rewolucja123 Ogólnie , to On jest słabym trenerem z niewielkim warsztatem taktycznym. Nigdzie nie ufałem i nie ufam byłym defensywnym piłkarzam, jako trenerom. Nie przypadkowo dla takich na pierwszym miejscu defensywa. Nie przypadek ,że mamy dwóch pivotóv. Nie po Barcelońsku to. Nie nasze. Nie czujemy się w tym najlepiej.
A teraz powiedz cię mi, dużo znacie byłych defensywnych piłkarzy, które zdobyli trenerski Everest? Beckenbauera nie liczymy, bo to reprezentacja.

2

Kto powiedział że przyszłość nie nastąpiła? "Boston Dynamics" przedstawia:


0

@Kamiloza91 Najgorsze jest to że u nas połowa składu trzeba wymienić.
Smutne czasy nastąpili. Zaczynam czuć obojętność.
Dobrze to napisałeś "zosrało".)))))) W punkt.

4

@Coutinho007 On chyba myślał że dalej jest trenerem Betisu.

4

Powiedzcie , kto na La Rambla wpadł na pomysł sprowadzić Braithwaite.
Tyle łat kibicuje Barce, ale takich beznadziejnych delantero u nas nie było za najgorszych czasów.
Quo Vadis, ukochana?

0

@MessInTheClub zapomni o shilipsie. Nie polecam. Jak już to cóż z Samsung, LG. O 100 Mhz też zapomni , nie za takie pieniądze.

1

@IronSanHybrid Przyznaje się. Ja twój nik zawsze czytam jako IronMan.)))))

0

@MESSIah16 A to ciekawie. Tyson nie zasługuje na podium wraz obok Cassiusa Clay,a?! Dla czego?

5

"Czytelnik roku"? Serio? )))))
Nikt mi jeszcze tak nie obrażał. Skandal dyplomatyczny ,zrywanie stosunków międzynarodowych, wojna. ))))))

20

To brzmi jako "siii", czy jako "muuu"?))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?