I co? Znów nikogo na LR? W ogóle nocne życie w RP nie istnieje. Dramat. I pamiętaj cie: jeżeli na Ziemi zniknie całe jedzenie , to ludzkość jeszcze trzy lata może przetrwać ,zjadając innych ludzi. Obiecująca statystyka. Mi to się podoba. Dobrej nocy LR. https://naforum.zapodaj.net/4ffbe937c82f.jpg.html
@DaPi Jeżeli znajdziesz ten film gdziekolwiek. Na Blu-ray ten film nie wydali. Nie wiem czy jest w sieci. O wojnie na Bałkanach, straszne sceny i po prostu makabryczna końcówka filmu. Arcydzieło od Villeneuve’a. Tylko bez łez poproszę.
@DaPi Nie żartuj tak więcej. Do zawału chcesz mi doprowadzić? Po prostu, pozycja obowiązkowa. Mocne kino , na mocne nerwy. Nie będę odpowiadał , po prostu musisz.
@badej60 Co to w ogóle jest? Co to q..a za zwyczaj zgłaszać ? To teraz to normalne, w tę pos...ę czasy? Nie pojmuje tego i nie dano mi w moim życiu tego zrozumieć. Patologią.
@Don-Corleone Ten mecz , to było cóż niesamowitego. Pooglądaj jeszcze raz. To co robiła Argentyna, jak grała , to był koncert Rammstein'a, skrzydła Argentyny robili miazgę z Peru. Nie wiem czy to było ustawiono, ale Peru aż takim słabym zespołem nie był, żeby dostać 6 bramek.)))
1
@Kusco15 Prosze jeszcze, więcej takiej informacji. Mój ulubiony temat. Chociaż aż takiego ciężkiego dzieciństwa nie miałem, reszta pasuje.
0
@Barwindg E, ileż można. Odchodzą największe gwiazdy.Co za ironia losu.
3
@Barwindg Co z nim stało? Trafił pod kola miejscowej inkwizycji?
1
I co? Znów nikogo na LR? W ogóle nocne życie w RP nie istnieje. Dramat.
I pamiętaj cie: jeżeli na Ziemi zniknie całe jedzenie , to ludzkość jeszcze trzy lata może przetrwać ,zjadając innych ludzi. Obiecująca statystyka. Mi to się podoba. Dobrej nocy LR.
https://naforum.zapodaj.net/4ffbe937c82f.jpg.html
1
@Messibestplayerintheworld Jak każda FIFA.
1
Barcelona-Real . PS5.
1
@MesQueUnClub_87 Daniel Day-Lewis wraz z Leonardo DiCaprio.
Film o La Ramli z gatunku science fiction albo melodramat.
2
@AV0CAD0 Chyba z początkiem wieku XXI, ludzkość gdzieś nie tam skręciła. Już za późno na zmiany do lepszej przyszłości.
0
@DaPi Mimo wszystko, Brazylia. Argentyna miała i ma czarodziejów, ale tylko trzech. Brazylia.
1
@Zoker Wiesz że on ma fabrykę, która produkuje dosyć dobre motory. Do tanich nie należą.
17
Piękny nocny księżyc. Idę powyje trochę.
Buenas noches amigos.
0
@Jakchcesz TVP, tam jest Pani Ogórek. Reszta mi nie interesuję.
1
@DaPi Jeżeli znajdziesz ten film gdziekolwiek. Na Blu-ray ten film nie wydali. Nie wiem czy jest w sieci. O wojnie na Bałkanach, straszne sceny i po prostu makabryczna końcówka filmu. Arcydzieło od Villeneuve’a. Tylko bez łez poproszę.
2
@Encore Identyczna historia. Na zadupie Warszawy , ale z ogródkiem wielkim jak Kamp Nou. Dziś piękny księżyc. Idiolo.
1
@DaPi Nie żartuj tak więcej. Do zawału chcesz mi doprowadzić? Po prostu, pozycja obowiązkowa. Mocne kino , na mocne nerwy. Nie będę odpowiadał , po prostu musisz.
3
@Encore God of War robię platynę. Z 5 albo 6 łat temu , pad od PS3 wylądował na ścianie. Czuje że i ten wyląduje.
1
@DaPi "Pogorzelisko " Denisa Villeneuve’a chyba oglądałeś? Tylko nie mów że nie.
2
@Encore Jestem. Zawsze do 2-3)))
1
@jacobFCB Obrączka. Może być i z plastyku.)))
1
@Filip_10 Gdzieś miałem link do jej strony. Jak znajdę to wyśle.
0
@Kamiloza91 https://allegrolokalnie.pl/oferta/koszulka-legendy-diego-maradona-argentyna-icn
Ciekawie. Co to znaczy z "certyfikatem"? To co, jest jakaś organizacja czy firma, która gwarantuje oryginalny podpis? Chyba nie sam Diego wydawał certyfikat?
0
@matirix20 Roni, gdzie??! ))))))
1
@Filip_10 Nice! Pasja czy zawodowo w tym?
Dziewczyna ( chyba z Filipin ) wymiata: https://naforum.zapodaj.net/ca4f03924f17.jpg.html
0
@Zip Występujesz?
0
@badej60 Co to w ogóle jest? Co to q..a za zwyczaj zgłaszać ? To teraz to normalne, w tę pos...ę czasy? Nie pojmuje tego i nie dano mi w moim życiu tego zrozumieć. Patologią.
0
@NGRonnie10 Chociaż jeden mi uwielbia. Dziękuje Ci. Co za ludzi tutaj , ponarzekać i to nie dają.
0
@NGRonnie10 O, i w tym jest problem. My już cieszmy się wygraną z potężnym zespołem. Osasuną.))))) Masakra.
1
@IronSanHybrid Oczywiście że tak.
0
Ależ fajerwerki na LR. Mecz życia z potężną Odsasuną. Tak naprawdę, to powinna na bojsku grać Barcelona C, albo sekcja żeńska.
1
@Don-Corleone Ten mecz , to było cóż niesamowitego. Pooglądaj jeszcze raz. To co robiła Argentyna, jak grała , to był koncert Rammstein'a, skrzydła Argentyny robili miazgę z Peru. Nie wiem czy to było ustawiono, ale Peru aż takim słabym zespołem nie był, żeby dostać 6 bramek.)))