1

@Kusco15 Prosze jeszcze, więcej takiej informacji. Mój ulubiony temat. Chociaż aż takiego ciężkiego dzieciństwa nie miałem, reszta pasuje.

0

@Barwindg E, ileż można. Odchodzą największe gwiazdy.Co za ironia losu.

3

@Barwindg Co z nim stało? Trafił pod kola miejscowej inkwizycji?

1

I co? Znów nikogo na LR? W ogóle nocne życie w RP nie istnieje. Dramat.
I pamiętaj cie: jeżeli na Ziemi zniknie całe jedzenie , to ludzkość jeszcze trzy lata może przetrwać ,zjadając innych ludzi. Obiecująca statystyka. Mi to się podoba. Dobrej nocy LR.
https://naforum.zapodaj.net/4ffbe937c82f.jpg.html

1

@Messibestplayerintheworld Jak każda FIFA.

1

Barcelona-Real . PS5.


1

@MesQueUnClub_87 Daniel Day-Lewis wraz z Leonardo DiCaprio.
Film o La Ramli z gatunku science fiction albo melodramat.

2

@AV0CAD0 Chyba z początkiem wieku XXI, ludzkość gdzieś nie tam skręciła. Już za późno na zmiany do lepszej przyszłości.

0

@DaPi Mimo wszystko, Brazylia. Argentyna miała i ma czarodziejów, ale tylko trzech. Brazylia.

1

@Zoker Wiesz że on ma fabrykę, która produkuje dosyć dobre motory. Do tanich nie należą.

17

Piękny nocny księżyc. Idę powyje trochę.

Buenas noches amigos.

0

@Jakchcesz TVP, tam jest Pani Ogórek. Reszta mi nie interesuję.

1

@DaPi Jeżeli znajdziesz ten film gdziekolwiek. Na Blu-ray ten film nie wydali. Nie wiem czy jest w sieci. O wojnie na Bałkanach, straszne sceny i po prostu makabryczna końcówka filmu. Arcydzieło od Villeneuve’a. Tylko bez łez poproszę.

2

@Encore Identyczna historia. Na zadupie Warszawy , ale z ogródkiem wielkim jak Kamp Nou. Dziś piękny księżyc. Idiolo.

1

@DaPi Nie żartuj tak więcej. Do zawału chcesz mi doprowadzić? Po prostu, pozycja obowiązkowa. Mocne kino , na mocne nerwy. Nie będę odpowiadał , po prostu musisz.

3

@Encore God of War robię platynę. Z 5 albo 6 łat temu , pad od PS3 wylądował na ścianie. Czuje że i ten wyląduje.

1

@DaPi "Pogorzelisko " Denisa Villeneuve’a chyba oglądałeś? Tylko nie mów że nie.

2

@Encore Jestem. Zawsze do 2-3)))

1

@jacobFCB Obrączka. Może być i z plastyku.)))

1

@Filip_10 Gdzieś miałem link do jej strony. Jak znajdę to wyśle.

0

@Kamiloza91 https://allegrolokalnie.pl/oferta/koszulka-legendy-diego-maradona-argentyna-icn
Ciekawie. Co to znaczy z "certyfikatem"? To co, jest jakaś organizacja czy firma, która gwarantuje oryginalny podpis? Chyba nie sam Diego wydawał certyfikat?

0

@matirix20 Roni, gdzie??! ))))))

1

@Filip_10 Nice! Pasja czy zawodowo w tym?
Dziewczyna ( chyba z Filipin ) wymiata: https://naforum.zapodaj.net/ca4f03924f17.jpg.html

0

@Zip Występujesz?

0

@badej60 Co to w ogóle jest? Co to q..a za zwyczaj zgłaszać ? To teraz to normalne, w tę pos...ę czasy? Nie pojmuje tego i nie dano mi w moim życiu tego zrozumieć. Patologią.

0

@NGRonnie10 Chociaż jeden mi uwielbia. Dziękuje Ci. Co za ludzi tutaj , ponarzekać i to nie dają.

0

@NGRonnie10 O, i w tym jest problem. My już cieszmy się wygraną z potężnym zespołem. Osasuną.))))) Masakra.

1

@IronSanHybrid Oczywiście że tak.

0

Ależ fajerwerki na LR. Mecz życia z potężną Odsasuną. Tak naprawdę, to powinna na bojsku grać Barcelona C, albo sekcja żeńska.

1

@Don-Corleone Ten mecz , to było cóż niesamowitego. Pooglądaj jeszcze raz. To co robiła Argentyna, jak grała , to był koncert Rammstein'a, skrzydła Argentyny robili miazgę z Peru. Nie wiem czy to było ustawiono, ale Peru aż takim słabym zespołem nie był, żeby dostać 6 bramek.)))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?