0

@Encore Ronaldinho? )))))))))))))

2

@Sulimo "K-Pax", "Pukając Do nieba bram", "Ronin", "Gra", "Aleja Snajperów", "Wehikuł Czasu", "Popilion" ( Motyl"). )))))))))))

2

@czółkovsky "Memento", "Miasto Boga", "Pachnidło", "Na zawsze Twój", "Porachunki"

0

@Kusco15 Widzalem jeden raz taki napis. Toaleta=100m, biegiem =50m.)))) Aż mi ciekawi , kto z bokserów osiągnęli taki wynik?

0

@Nihas Ja to wszystko rozumiem. Ja nie rozumiem łudzi dla których ta gra jest "niegrywalna". Oby tylko CD nie zbankrutował, bo zrobić taką grę to wielkie koszty. Już dużo firm zniknęły z rynku gier właśnie po nieudanych projektach. Po mnie, ta gra zasługuje na 8/10. Twardą. Jak poprawią to może być i 9.

10

Wielka szkoda mi CD Projekt. Mam nadzieję że to tylko chwilowa wpadka. Teraz jest bardzo ciężko utrzymać się na rynku gier klasy AAA. Ciężki i cholerne ryzykowny rynek . Wystarczy jedna niedopracowana gra i akcji idą w dól. CD zapomniał o jednej poważnej kwestii na dzisiejszy czasy, a mianowicie o gimbazie, którą już nie interesuję sam gameplay. Musi być gow..o, ale podane w pięknej oprawie, musi śmigać w super rozdzielczość i reszta bzdur, nie mających nic wspólnego z gameplay. Nikt nie zwraca uwagi na to ile pracy włożoną w tą gre. Dialogi, postacie,miasto, wszystko. Ale kogo to interesuje, bo jakiś "wielki fachowiec" na youtube recenzję wystawił z ocena 3 albo 4.
Mam wielka nadzieję że podniosą się, czego im od serca życzę.

1

Co on powiedział? "Będziemy walczyć jak zawsze"?? A może nie trzeba "jak zawsze", proszę.

1

Nu i wybuchła LaRambla. Było do przewidzenia. Nasza gra teraz to cóż niepojętnego.
Zjazd niesamowity. Od najlepszych do twardych średniaków. Najgorsze , że każdy , kto trafi do Barcelony , jakimś cudem zaczyna tracić wszystkie swoi walory i umiejętności. To jakaś klątwa.

1

@Kamilos84 Zdecydowanie! Tę jego nokauty w pierwszej rundzie. Był prawdziwym Terminatorem. The Best na zawsze!

2

@macio_944 Powodzenia. I jeszcze cóż. Nie wiem na jakiej kamerze grasz, ale od serca proponuje "z góry", radar też wyłącz i paski wytrzymałości. Będzie jak w "prawdziwej" piłce. Na początku ciężko , ale potem....frajda niesamowita, Polecam ML w lidze Argentyny. Boca Juniors albo River Plate i zobaczysz prawdziwą atmosferę derby, racy podpalone na stadionie i td. Ta gra jest zaje....a, tylko trzeba w nią grać prawidłowo. Kłaniam się.

0

@puyol_presidend5 Honda. Japońska Honda, nie?

0

@Sulimo Przecież nie śpimy. O czym gadamy? Może o Hermionie Granger z ją bajkową różyczką?

0

@macio_944 Musisz wygrać 5 meczy z rzędu na SS, żeby mógł grać na Legend. )))))) To już tak łatwo nie będzie. Uwierz. Masakryczny poziom.

2

@macio_944 Na Legenda??! Nie wierze. Nie wierze i kropka, albo musisz startować w turnieju MŚ. U mnie na Legendzie, najwyższy wynik, to 2-0, 3-1.

0

@4drian0 https://wearmedicine.com Jeżeli chodzi o jakość -cena , to jeden z najlepszych. Jeszcze nie żałowałem ani jednego zakupu.
Jeżeli Ci stać , to bezkonkurencyjny :https://royalcollection.pl

1

@fcbarcafan19 Bierz "HAMA", ma certyfikat UE. Sprawdzono.
https://naforum.zapodaj.net/608177d1dbb2.jpg.html

1

@DaPi Lenglet, Bruce Willis , tragedia.
Ibrahimovic, Neymar. Strata nie do odrabiania.

21

@szela1899 Ale jest i dobra nowina. Tarzan na zawsze zostanie się białym. Bo kto w Hollywood zaryzykuje zatrudnić do takiej roli afroamerykanina?)))

1

Znalazłem to w końcu. Wszystkim , które lubią filmy o wojnie, polecam od serca. Niesamowity hardkor w wersji Bollywood. Majstersztyk , trzyma w napięciu do końcowych napisów. Tutaj trailer filmu, na youtube jest pełna wersja.


https://naforum.zapodaj.net/27d9945521f7.jpg.html )))))))))))))))))))))

2

@PatrychoO Bo większość gra w trybie kooperacji w MK. Dużo ludzi gra w trybie 2x2 albo 3x3.

0

@Criss18Barca Bramkarz, Czarodziej i masażysta. Reszta na średnim piłkarskim poziomie. I nie mówcie mi tutaj o Dembele i Ansu. Nikt jeszcze nie wie , czy jeden kiedykolwiek dostanie zielone światło od znachorów a drugi osiągnie sukces.

1

@HERORICH2 Dajcie nam Simeone, zabierajcie wprawie wszystkich)).
Człowiek-instytucja , trener z dużymi ja..mi, Prawdziwy Ork z krwi i kości. Maestro, Leon Zawodowiec i Kratos w jednym. Lubię go.

0

@ProMILs " Kevin w Nowym Jorku" jeszcze gorzej. A do tego Donald Trump w roli epizodycznej. ))))

2

Jak po mnie , "Listy do M " ma w sobie więcej noworocznej magii niż "Kevin". Wiem, głupi film, ale jakoś ta atmosfera świąt podana w nim ,jest wspaniała. Po prostu lubię ten film.

0

@BarcaInfo ))))))))):))):::)::))))))). Po prostu "minuta ciszy".)))))

0

@MESSIah16 Różnica jest taka , że Cruyff zmienił totalnie grę w piłke w porównaniu co było do niego. Zmienił w football totalny. Do niego nikt tak nie gral, co nie zmniejsza zasług Maszyny. Nie za bardzo można ich porównywać.

1

Kocham La Rambla, po przegranym meczu. Przyzwyczaj cie się w końcu. Stało się to czego obawiałem się najbardziej, po woli a może i nie powoli , czeka nas drugi Milan. Bardzo a to bardzo smutno.

2

@konrad1661 Co mogę powiedzić. Z kuchnią jestem związany 25 lat.))) Feta i mango mają w sobie dużo wilgoci, nu jeżeli tylko chcesz zrobić pastę z mango.))) Smacznego.

0

@konrad1661 Nie za bardzo trafne połączenie. Jeżeli ser, to tylko twardy, na przykład sałatkowy bałkański. Do mango najlepsze są jajka, kolendra albo pietruszka z czosnkiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?