Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Wszystko wskazuje na wielbłąd półautomatycznego spalonego
0
Fatalna kontuzja. Sezon w plecy a nie zdziwię się jeżeli do gry wróci w 2026
5
@VamosRakieta Takie 2:0 dla Osasuny bierem w ciemno ;)
0
@AmigoBlancos Prawie tak dobrze jak Real ostatnio :)
2
Ktoś się orientuje czy Legia i Jaga mają zapewniony awans do 1/16 nawet jeżeli przegraliby pozostałe mecze?
1
Cykl życia w Barcelonie: im bliżej okienka tym więcej artykułów o przydatności de Jonga.
0
@VamosRakieta jak na gościa który rozegrał 130 minut w ostatnich 6 miesiacach to i tak nie jest źle ;)
Gorzej i to dużo wygląda nasz lewy obrońca.
0
@BORO_12 uwielbiam takie teksty. Od razu wiesz że ktoś nie ma pojęcia o czym pisze ale i tak musi się wypowiedzieć
0
Frakie na pivocie :)
1
składy
1
@Rastafarnianin słyszałeś o zasadzie "dziel i rządź"? Sam fakt że idziesz głosować z przekonaniem o "niby" ważności swojego głosu to pogodzenie się z takim stanem rzeczy.
0
@Radioactive9705 kiedy widzisz ZP
https://i.imgflip.com/998hmr.jpg
2
@Eto'o9 R10 https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR5VhSdeH8GI8-5cW9y4Dnn8zPLs8_DflP3Ww&s
5
Rasistowski humor: przynajmniej nikt nie będzie narzekał że boisko było zbyt suche
0
Jaki mecz LM będzie na TVP w środę?
1
@mekston ale porypany wyścig. Oglądasz?
0
@mekston nie wierzę żeby Lando czegoś nie odwalił... :(
1
@mekston Piastri piękny piruet. 8/10
1
@MesQueUnClub96 @mekston w sumie racja - powinien jechać mega ostrożnie mając taką pozycję
0
Ale niefart. Ruszałby z 2 pola a tak to nie wiadomo czy w ogóle pojedzie
0
@mekston manita! :D
0
@KRISU77 uważaj bo ja z brytyjskiej mafii. Napiszesz za dużo i buty z betonu możesz dostać gratis.
0
@kiper09 nieeee
1
@mekston to możliwe - ja nie pamiętam niestety.
0
@joloskyy nie wiem gdzie widzisz tutaj agresję. Zwyczajnie nie oglądałem Q2 i dopiero włączyłem transmisję. Może posmaruj tyłek jak swędzi i wszędzie agresję widzisz?
1
@MesQueUnClub96 https://zapodaj.net/images/7009050a06e11.jpg
0
Okazuje się że dziadek na 401 chciał uciekać z toru :D
e: chyba taśmą tego nie naprawią...
1
@joloskyy pewnie dlatego że zaliczył czas w top 10 w Q2 ale mogę się mylić
1
@mekston mówię że mafia. Zachowujecie się jakbyście nie wiedzieli że z brytyjskim paszportem można w F1 więcej ;)
1
@MessiForeverTheBest https://img.joemonster.org/upload/rcu/16691077235b7c826196456_13336542934.jpg