Azi

17

Wszystko wskazuje na wielbłąd półautomatycznego spalonego

Azi

0

Fatalna kontuzja. Sezon w plecy a nie zdziwię się jeżeli do gry wróci w 2026

Azi

5

@VamosRakieta Takie 2:0 dla Osasuny bierem w ciemno ;)

Azi

0

@AmigoBlancos Prawie tak dobrze jak Real ostatnio :)

Azi

2

Ktoś się orientuje czy Legia i Jaga mają zapewniony awans do 1/16 nawet jeżeli przegraliby pozostałe mecze?

Azi

1

Cykl życia w Barcelonie: im bliżej okienka tym więcej artykułów o przydatności de Jonga.

Azi

0

@VamosRakieta jak na gościa który rozegrał 130 minut w ostatnich 6 miesiacach to i tak nie jest źle ;)

Gorzej i to dużo wygląda nasz lewy obrońca.

Azi

0

@BORO_12 uwielbiam takie teksty. Od razu wiesz że ktoś nie ma pojęcia o czym pisze ale i tak musi się wypowiedzieć

Azi

0

Frakie na pivocie :)

Azi

1

składy

Azi

1

@Rastafarnianin słyszałeś o zasadzie "dziel i rządź"? Sam fakt że idziesz głosować z przekonaniem o "niby" ważności swojego głosu to pogodzenie się z takim stanem rzeczy.

Azi

0

Azi

5

Rasistowski humor: przynajmniej nikt nie będzie narzekał że boisko było zbyt suche

Azi

0

Jaki mecz LM będzie na TVP w środę?

Azi

1

@mekston ale porypany wyścig. Oglądasz?

Azi

0

@mekston nie wierzę żeby Lando czegoś nie odwalił... :(

Azi

1

@mekston Piastri piękny piruet. 8/10

Azi

1

@MesQueUnClub96 @mekston w sumie racja - powinien jechać mega ostrożnie mając taką pozycję

Azi

0

Ale niefart. Ruszałby z 2 pola a tak to nie wiadomo czy w ogóle pojedzie

Azi

0

@mekston manita! :D

Azi

0

@KRISU77 uważaj bo ja z brytyjskiej mafii. Napiszesz za dużo i buty z betonu możesz dostać gratis.

Azi

0

@kiper09 nieeee

Azi

1

@mekston to możliwe - ja nie pamiętam niestety.

Azi

0

@joloskyy nie wiem gdzie widzisz tutaj agresję. Zwyczajnie nie oglądałem Q2 i dopiero włączyłem transmisję. Może posmaruj tyłek jak swędzi i wszędzie agresję widzisz?

Azi

0

Okazuje się że dziadek na 401 chciał uciekać z toru :D

e: chyba taśmą tego nie naprawią...

Azi

1

@joloskyy pewnie dlatego że zaliczył czas w top 10 w Q2 ale mogę się mylić

Azi

1

@mekston mówię że mafia. Zachowujecie się jakbyście nie wiedzieli że z brytyjskim paszportem można w F1 więcej ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?