Azi

0

@mekston a akurat Norris na prowadzeniu. Ach ta brytyjska mafia! Dziada na barierki wypchnęli! ;)

Azi

3

Oficjalka



@mekston

Azi

2

@Profesorek po tym jaka xxx z grzybnią odwalił C+ w sprawie LM to wyłącznie Eleven

Azi

0

@mekston plan na jutro: piastri wjeżdża w Maca wywalając go z wyścigu a Lando nadrabia 20 pkt ;)

Azi

8

Niezależnie czy na boisku gramy pięknie czy fatalnie to zarząd i tak nie nadąża

Azi

2

No mówiłem że debil. Jeżeli nie uświadomi sobie że jego postawa na boisku, te ciągłe pretensje, prowokacje i wyzwiska, wpływają na to, że ludzie zwyczajnie go nie szanują, to nigdy ZP nie wygra, bo nie będą na niego głosować niezależnie od tego co wygra.

Azi

6

@Kapitan hawk do tego
-piłkarski dzban kolejki
-piłkarski dzban miesiąca
-piłkarski dzban roku

Koleś jest bezkonkurencyjny

Azi

1

O której dziś będzie artykuł o Negreirze? XD

Azi

1

@tbas bez wątpienia jedyny tytuł na jaki bezsprzecznie zasługuje to "piłkarski dzban roku" i to w każdym kolejnym sezonie

Azi

1

@mekston Z jakiegoś powodu mam bardzo dobry humor. To pewnie zmiana czasu na zimowy ;)

Azi

0

@AduŚ07 wysmarowałeś LaBambę odchodami :(

Azi

3

Zabawne jest to, że VJ przegrał ZP tylko dlatego że na boisku zachowuje się jak totalny dupek.

Ale najzabawniejsze jest to, że raczej na bank jest zbyt głupi, żeby to zrozumieć i nie zacznie pracować nad sobą.

Azi

1

@jacobFCB to są właśnie takie akcje które powodują że cała ta walka z rasizmem traci jakikolwiek sens i jest po prostu kolejną prowokacją i użalaniem się na wszystko dookoła. A przecież rasizm jest problemem. Żal że tacy idioci wykorzystują to żeby robić z siebie ofiary :(

Azi

0

Ciekawe czy Xavi jest zainteresowany

Azi

1

Mówiłem że Frankie w systemie opartym na pressingu może pełnić rolę jednego z pivotów. Z tym że trzeba mieć na uwadze, że jeżeli piłka już przejdzie za drugą linię to nie będzie to pierwszy zawodnik, który będzie sprintem wracał do obrony.

Azi

1

@Tomek54321 nie doczytałeś do końca widzę ;)

Azi

4

@Zoker Cubarsi jest fenomenalny w trzymaniu linii. Inigo się zapomniał w jednej sytuacji (tam gdzie była sprawdzana bramka) ale generalnie praca obrony top!

Azi

0

@mekston A Perez i tak to zepsuje ;)

Azi

0

@BezglutenowyPedri bardzo dawno nie byłem ale kiedyś na bank kopiowałem sobie książki na czytnik - ale to było 10+ lat temu. Generalnie jak chce coś przeczytać to idę i kupuje książkę albo audiobooka więc to tylko tak rzucona idea

Azi

1

@mekston jak zawsze zamykają mi gębę :D

Azi

1

@BezglutenowyPedri biblioteka?

Azi

1

@mekston bez samochodu bezpieczeństwa to chyba nie ma się co spodziewać nadmiaru emocji?

Azi

8

@Mixtape na bank trafi się zniżka formy

Azi

0

@mekston Myślisz że ma szansę dogonić Ferrari?

Azi

1

Perez może raz wygrać z Maxem ;)

a Haas może dziś zarobić 14 pkt. jeżeli nic nie odwali O.o

Azi

0

@konrad1661 jeżeli jedziesz z dziewczyną to nie ma szans ;)

Azi

3

Komora maszyny losującej kary kierowców jest pusta. Następuje zwolnienie blokady. Rozpoczynamy losowanie pięciu kolejnych kar.

Gdyby ktoś się pytał jak są przyznawane kare w F1 ;)

Azi

0

@mekston mniejsza jak - świętujemy! ;)

Azi

0

@mekston do tego rzut karny dla Maxa ;)

Azi

1

@mekston on ma chyba zaprogramowane wypychanie rywali poza tor. Pewnie uczył się jeździć tylko BMW ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?