Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Perez jedno miejsce od pkt.
0
@mekston będzie czekał w czasie wymiany opon czy doliczą po wyścigu?
0
@mekston i bardzo dobrze bo to jest chamstwo a nie jazda
2
@MesQueUnClub96 powinien dostać za to potężną karę bo to nie jest wyścig tylko próba wywalenia rywala
0
@mekston to co robi Max to jest mega niebezpieczne
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@mekston powinna być moim zdaniem
1
@mekston https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1655584269ebHcJ8oq3CgZ5b0dWQ2Dqy.gif
1
@mekston ciekawe ile kółek zrobią zanim wznowią wyścig?
3
@macio_944 fartem wygraliśmy 4:0 a mogło być 6:0 ;)
0
@mekston tym bardziej dziwne że nie startuje tam Lando
1
@mekston właśnie miałem do Ciebie pisać czy jesteś gotowy? :D
6
@macio_944 Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy
@NeroTFP1 w ogóle trzeba zlikwidować spalone i po problemie z tym jak je definiować
1
@mrmiki tak, tak, wiem. Jestem rasistą bo mówię rzeczy prawdziwe i oczywiste. Wprawdzie prawie 40 lat życia uważałem że rasizm objawia się inaczej ale najwyraźniej byłem w błędzie.
27
Jeżeli kibice na boisku widzą buraka naskakującego na wszystkich dookoła i nie ponoszącego za to żadnych konsekwencji to też się czują bezkarni.
Więc jak chcesz chłopie sprawiedliwości to najpierw sam zacznij pokazywać trochę klasy.
3
Kiedy Vini powie że kibice realu to rasiści?
0
@Pitinho jak mu wyjdzie średnia 1 gol na mecz to będzie turbokozakiem
2
@titooB gdyby to był piękny sen to sędzia by się nie patyczkował tylko wywalił pajaca z boiska
0
Spalony to spalony. Niech śmietankowi przestaną się nad sobą użalać.
5
Czekamy na kolejny meczyk :)
https://i.imgflip.com/982jjh.jpg
5
Jeżeli real chce zamykać idiotów to nie będzie miał kto przychodzić na ich mecze ;)
5
Czerwona to nie. Tam raczej nie było ani złośliwości ani nawet celowości. Bardzo niebezpieczne zdarzenie w walce o stykową piłkę. Obaj wchodzą w zasadzie tak samo i Pedri miał zwyczajnie pecha, że to on dostał w nogę.
0
Kiedy wreszcie sędziowie zaczną proces wychowywania tego błazna wyrzucając go z boiska za chamskie odzywki?
12
Ale kibice realu to mieli być tacy nierasistowscy XD
18
Wyobraźcie sobie że 2 z naszych zawodników z pierwszej 11 idzie w poniedziałek do szkoły bo nie mają skończonych nawet 18 lat. Wygrywasz 4:0 na wyjeździe ze zwycięzcą LM i z zawodnikami którzy za parę godzin będą odbierali ZP. Aberracja!!
2
@addept przecież właśnie o to chodziło... Do tej pory redakcja uważała że takie ustawienie jest niemożliwe
1
@Rewolucja123 po tym meczu dawanie mu nagrody to jest żart.
26
6. Frankie i Pedri mogą grać razem w drugiej linii bez def. pmocnika
2
@KrychaFCB mało kto zauważył że w środku pola w kluczowym czasie grał Frankie i Pedrim a podobno bez defensywnego pomocnika się nie da ;)
0
Cezary Wilk zaorał ekspertów. Postawił na Pene i cyk - zagrał świetne jak nigdy.