Azi

1

Perez jedno miejsce od pkt.

Azi

0

@mekston będzie czekał w czasie wymiany opon czy doliczą po wyścigu?

Azi

0

@mekston i bardzo dobrze bo to jest chamstwo a nie jazda

Azi

2

@MesQueUnClub96 powinien dostać za to potężną karę bo to nie jest wyścig tylko próba wywalenia rywala

Azi

0

@mekston to co robi Max to jest mega niebezpieczne

Azi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Azi

1

@mekston powinna być moim zdaniem

Azi

1

@mekston ciekawe ile kółek zrobią zanim wznowią wyścig?

Azi

3

@macio_944 fartem wygraliśmy 4:0 a mogło być 6:0 ;)

Azi

0

@mekston tym bardziej dziwne że nie startuje tam Lando

Azi

1

@mekston właśnie miałem do Ciebie pisać czy jesteś gotowy? :D

Azi

6

@macio_944 Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy

@NeroTFP1 w ogóle trzeba zlikwidować spalone i po problemie z tym jak je definiować

Azi

1

@mrmiki tak, tak, wiem. Jestem rasistą bo mówię rzeczy prawdziwe i oczywiste. Wprawdzie prawie 40 lat życia uważałem że rasizm objawia się inaczej ale najwyraźniej byłem w błędzie.

Azi

27

Jeżeli kibice na boisku widzą buraka naskakującego na wszystkich dookoła i nie ponoszącego za to żadnych konsekwencji to też się czują bezkarni.

Więc jak chcesz chłopie sprawiedliwości to najpierw sam zacznij pokazywać trochę klasy.

Azi

3

Kiedy Vini powie że kibice realu to rasiści?

Azi

0

@Pitinho jak mu wyjdzie średnia 1 gol na mecz to będzie turbokozakiem

Azi

2

@titooB gdyby to był piękny sen to sędzia by się nie patyczkował tylko wywalił pajaca z boiska

Azi

0

Spalony to spalony. Niech śmietankowi przestaną się nad sobą użalać.

Azi

5

Czekamy na kolejny meczyk :)
https://i.imgflip.com/982jjh.jpg

Azi

5

Jeżeli real chce zamykać idiotów to nie będzie miał kto przychodzić na ich mecze ;)

Azi

5

Czerwona to nie. Tam raczej nie było ani złośliwości ani nawet celowości. Bardzo niebezpieczne zdarzenie w walce o stykową piłkę. Obaj wchodzą w zasadzie tak samo i Pedri miał zwyczajnie pecha, że to on dostał w nogę.

Azi

0

Kiedy wreszcie sędziowie zaczną proces wychowywania tego błazna wyrzucając go z boiska za chamskie odzywki?

Azi

12

Ale kibice realu to mieli być tacy nierasistowscy XD

Azi

18

Wyobraźcie sobie że 2 z naszych zawodników z pierwszej 11 idzie w poniedziałek do szkoły bo nie mają skończonych nawet 18 lat. Wygrywasz 4:0 na wyjeździe ze zwycięzcą LM i z zawodnikami którzy za parę godzin będą odbierali ZP. Aberracja!!

Azi

2

@addept przecież właśnie o to chodziło... Do tej pory redakcja uważała że takie ustawienie jest niemożliwe

Azi

1

@Rewolucja123 po tym meczu dawanie mu nagrody to jest żart.

Azi

26

6. Frankie i Pedri mogą grać razem w drugiej linii bez def. pmocnika

Azi

2

@KrychaFCB mało kto zauważył że w środku pola w kluczowym czasie grał Frankie i Pedrim a podobno bez defensywnego pomocnika się nie da ;)

Azi

0

Cezary Wilk zaorał ekspertów. Postawił na Pene i cyk - zagrał świetne jak nigdy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?