Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox nie zajmą się panią bo trafili na idiotę który ma ból dupy z pokazaniem dowodu. A wystarczyłoby że by to zrobił i jego temat byłby zamknięty.
Kobieta która wjechała autem na chodnik jest o wiele mniejszym powodem do interwencji niż typ który z jakiegoś powodu nie chce dać się wylegitymować - bo może być np. poszukiwany. Policjant tego nie wie. Jeżeli nie masz powodu żeby bać się prawa to daj się wylegitymować i więcej się nie będą tobą zajmować.
Wniosek jest prosty: nie bądź idiotą i daj się wylegitymować to interwencja skupi się na faktycznym problemie a nie na tym że ktoś ma ból dupy o pokazanie dowodu.
0
@draxidox z takim idiotycznym podejściem nie dziw się potem że w policji jest tyle wakatów i nikt nie chce tam pracować. Typie oni wykonują swoją pracę. Sprawdzenie danych nie jest żadną karą. Jak Cię proszą o wylegitymowanie się to to robisz i koniec tematu. Jeżeli nie masz nic do ukrycia to nie masz z tym problemu. No chyba że masz poważną wadę mózgu to wtedy owszem.
0
@draxidox policja może Cię wylegitymować. I nie robią tego bez powodu. Jak często legitymuje Cię mijany patrol? Mylisz dwie sytuacje: jedną w której masz kłótnie jakiegoś typa z babą - i tutaj jest podstawa do legitymowania i jego i jej - i drugą gdzie idziesz sobie ulicą i legitymują Cię bez podstawy, co nie miało miejsca.
Jeżeli w pierwszej sytuacji odmawiasz to jesteś zwyczajnie głupi. A druga nie ma miejsca bo misiaczki nie tracą czasu na legitymowanie ludzi, którzy nic podejrzanego nie robią.
0
@MesQueUnClub_87 jego nie zatrzymali za stanie na chodniku przecież... A to co zrobili z babką z lanosa nie ma żadnego znaczenia w tej sytuacji. On się zachował jak zwyczajny idiota. Jeżeli chcą Cię legitymować (a nie wlepiać mandat) to daj sie wylegitymować i tyle w temacie. Robienie cyrku z odmową jest skrajnie głupie.
0
@draxidox skoro nie chciał dać się wylegitymować to co mieli zrobić? Walka z drogową patologią to jedno ale po co robić takie głupie rzeczy? O.o
1
@mekston offtop ale mniejsza - zrywasz się na 7 na kwalifikacje?
0
Cały warsztat Luciana wyjechał na BANAnowe wyspy. Kto mi wyceni teraz ile będzie kosztowało wyklepanie tego auta? Dobre, bezwypadkowe, jeden właściciel. Przebieg nieduży. Dobrze się sprzeda tylko trzeba do lekkich poprawek!
4
To LaLiga, więc w tej sprawie jeżeli kogoś zostanie ukarany to Barcelona XD
Bądźmy poważni - domaganie się słusznego karania Realu to jak oczekiwać że ta liga będzie kiedyś uczciwa - frajesrstwo.
7
Więcej takich transferów :)
0
@Bobo25 i o to chyba tej osobie chodzi - żeby zgłaszały sie osoby, które są faktycznie mocno zainteresowane
4
@Pedri16Future jeżeli ten koleś jest z lewicy to w sumie zrozumiałe. Jego wyborcy i tak się nie zorientują przecież że traktuje ich jak śmieci. A zresztą ta mała garstka co się zorientuje też nic nie zrobi bo przecież nie ma alternatywy a wcisnęli im idiotyzm że "na wybory chodzić trza!"
0
@zuang1995 zapewne musiałbyś dochodzić swoich praw w sądzie cywilnym
@Bobo25 na wyłudzenia są paragrafy.
0
@Bobo25 w sklepie to jest faktycznie przegięcie. Ale przecież wynajmowanie mieszkania to nie jest prowadzenie sklepu. To samo dotyczy np. sprzedaży prywatnego auta. Ludzie są strasznymi dupkami i potrafią się umówić a potem nie przyjść bez uprzedzenia. Totalny brak kultury osobistej i takich ludzi tępiłbym z całą stanowczością
0
@Jakchcesz dla Ciebie to jest irracjonalne bo nie zajmujesz się sprzedażą i nie użerasz się z ludźmi, którzy zajmują Ci czas bez szans na zarobek.
https://finanse.wp.pl/chcesz-zrobic-zakupy-najpierw-zaplac-6114292180231809a
0
@Jakchcesz Powiem Ci tak - znajomy sprzedawał fajną furę i przychodziło do niego multum osób, które nie chciały kupić auta (a raczej nie miały kasy) a jedynie udawały klientów tylko po to żeby przejechać się za free sportowym autem. Ale opłata za oglądanie mieszkania to może być trochę przegięcie. Ewentualnie gdyby ten ktoś zwracał kasę na spotkaniu to bym rozumiał, że zabezpiecza sie na wypadek gdyby ktoś się umawiał a potem nie pojawiał.
9
Jeżeli jednak za system odpowiada ktoś niekompetentny to efekty są takie jak w ostatnim meczu.
3
Co by o nacjonalistach nie mówić to czasem mają 100% racji ;)
0
Tłumaczeni Iturralde nie ma sensu. Obrońca był bliżej bramki i jeżeli system łapałby kadr wcześniejszy a obrońca by w ruchu to tym bardziej nie byłoby spalonego.
1
@michal26 jeżeli mecz powtórzą to potem real będzie miał powtarzane mecze do skutku ;)
A na poważnie - chyba nie ma co wierzyć w uczciwość ludzi zarządzających hiszpańską piłką
1
@mekston coś mu sterczało ale to nie była stopa - to grafika źle zinterpretowała to co wystawało z nogawki ;)
1
@Kapitan hawk ło ty! masz u mnie bana na 30 minut! ;)
0
@Gappeq to nie stopa mu wystawała na tym obrazku VARu ;)
0
@Maker0 to swoją drogą 0 w pierwszej połowie ogromy chaos w defensywie. No i wychodzi nasza mega krótka kadra - nie ma Yamala i nie ma kto rozciągnąć gry.
12
@Hosh nie - są ujęcia z innych kamer gdzie widać i moment podania de Jonga i ustawienie nogi Lewego. To jest błąd półautomatycznego spalonego i sędziego VAR, który tego nie wyłapał a powinien
0
@LeoMessiiBarcaPepa trafi pewnie do lodówki. Ale to pikuś bo media będą mu to wypominać przez wiele lat.
0
@mekston to nie przejdzie - to jest jak brak goal line technology z klasyku. Zbyt poważny incydent żeby to przeszło bez echa. Takie precedensy są bardzo istotne w dyskusji czy używać np. półautomatycznego spalonego czy nie.
3
Jeżeli po analizach wyjdzie, że Lewy na spalonym nie był to współczuję sędziemu VAR, bo będzie miał absolutnie przerąbane.
0
Czy mi się zdaje czy sędzia tłumaczy się Flickowi że to nie on, to VAR? ;)
0
@Antimadridista_WR wszystkich będzie. Bo to jest bardzo poważny błąd VARu. Lepiej jakby się okazało że var wybrał inna stopklatka i stopa Lewego faktycznie wystawała ale nic na to nie wskazuje
0
Jeżeli wyjdzie na to że var zaliczył wielbłąda a ta bramka będzie decydującą dla wyniku to będzie bardzo, bardzo grubo znowu :))