Azi

1

Cubarsi faktycznie ma sporo z Puyola :)

Azi

1

Szkoda bo fajna akcja.

Azi

4

I tym samym Pedri sprawi że kibice realu nie spóźnia się jutro do szkoły bo mogą już spokojnie iść spać ;)

Azi

4

Uuuu ależ brameczka!

Azi

0

No i proszę. Coś nowego w naszym graniu. Yamal wchodzący na 9ke

Azi

0

@ACMaldini3 śmietankowy kolor Ci nie pasuje? :P

Azi

0

@fafera 6:2 idajemy15znakówao!

Azi

3

@LeoMessiiBarcaPepa ja tam bym poszedł do Barcelony i mógłbym się nie podnosić z ławki. No może w jednym meczu żeby zadebiutować ;)

Azi

0

@agaFCB sorry nie ma takich ;) A co się dzieje? I pierwsze pytanie - czy prawidłowo serwisujesz auto? :)

Azi

0

Jakie macie auta? I jakie jest wasze wymarzone ale takie do codziennego użytku a nie Lambo albo Ferrari, bo wątpię abyście chcieli takim dojeżdżać codziennie do roboty.

Ja mam Hyundaia i30 w wersji Fastback a gdybym miał wybrać sobie auto, którym chciałbym się wozić do roboty to z pewnością byłaby to Mazda MX-5 w wersji RF.

Azi

1

@MichuZ44 to nie Jerzy podjął taką decyzję ale zespół

Azi

1

@Stinger_ chcę żeby decyzję o tym kto ma grać podjął trener, który kieruje się tym aby uzyskać wynik.

Azi

2

@mekston w jednym meczu? A to chwat!

Azi

1

@mekston możliwe. Ciekawe czy RB faktycznie poprawił bolid? Jutro będzie ciekawie - szkoda że wyścig pokrywa się z meczem Barcy :(

Azi

1

@mekston dziwne że Jerzy a nie Ogóras

Azi

1

@mekston i aż 3 pkt Hassa a bezpośredni rywale bez punktów. Ładnie

Azi

1

@mekston wyścig będzie ciekawy :)

Azi

1

@Kapitan hawk będzie się starał od pierwszej do ostatniej.

Azi

1

@mekston po kwalifikacjach wydawało mi się że Merc ma dużo lepszy bolid ale spring pokazuje że wyścig to nie kwalifikacje.

Azi

1

@mekston Dajesz Jerzy! Musisz wygrać!

No dobra robię sobie jaja. Tak naprawdę to jestem za Haasem ;)

Azi

1

@Popitek12 powiedz kto sędziuje a ja Ci powiem czy jest na to szansa ;)

Azi

0

@Irmscher10 tak jest przy każdym korku. Patola zawraca i jedzie pod prąd korytarzem życia. W PL mamy bardzo niska kulturę jazdy. Ale patrząc po tym że patole-celebryci chwalą się tym w mediach społecznościowych to znaczy że popyt na takie rzeczy jest duży. A potem wielkie zdziwienie że taki Majtczak morduje rodzinę i ucieka.

Azi

1

@mekston zastanawiałem się czy nie poszedłeś spać przed kwalifikacjami :)

Azi

3

@Kapitan hawk jeżeli on jest fanem Barcelony to patologicznym. Zupełnie jak przekaz realu

Azi

0

@tristan87 zacząłem czytać co tam Janek sobie znowu powiedział ale już po pierwszym zdaniu stwierdziłem że jego opinia interesuje mnie tyle co zeszłoroczny śnieg.

Azi

0

Z wyglądu ktoś używał go zgodnie z przeznaczeniem - do szorowania wybitnie brudnej podłogi ;)
https://zapodaj.net/images/f7e235854bc09.jpg

Azi

0

@SirChuck początek tak nie wyglądał. A im dalej w las tym więcej drzew co na pewno nie jest przypadkiem. Ja tam nie zazdroszczę nikomu pracy z Laporta. Jeżeli - jak ocenie Flick - masz z nim sztamę to wszystko jest cacy. Ale jak tylko powiesz słowo - jak najbardziej prawdziwe i zasłużone - krytyki to zaraz media zaczynają na Ciebie naskakiwać, z klubu wypływają dziwaczne informacje i szambo wylewa się każdym oknem. I Flicka też to czeka niestety. Oby jak najpóźniej. Bo ogorm ludzi kupuje te bzdury.

Zresztą widać to nawet teraz. Na stronie jest artykuł że socios nawołują do nie przyjmowania sprawozdania finansowego i argumenty mają naprawdę potężne a nie jakieś od czapy. Laporta może nie niszczy tego klubu w stopniu Bartomeu ale stwierdzenie że go naprawia też nie ma nic wspólnego z prawdą. Tylko winę zwala się na wszystkich dookoła. Niezależnie od tego czy faktycznie ja ponoszą.

Xavi zrobił ogromny błąd ufając Laporcie i wracając do klubu. Myślę że nikt więcej - kto zna prezesa - już tego błędu nie popełni.

Azi

0

@betonito to że był pierwszy przy piłce nie zmienia faktu że wykorzystał to wybicie żeby wejść korkami w nogę rywala który próbuje uniknąć kontaktu. I to jest jasne jak słońce. Naprawdę trzeba być z realu żeby nie rozumieć chamstwa jakie się odwaliło wczoraj

Azi

3

Laporta i wały finansowe. Nie nowość

Azi

0

@SirChuck wyraźne życzenie i Laporta u sterów to tak oczywiste sprzeczność że głowa mała. No chyba że to wyraźne życzenie ale kumpli Lapcia a w szczególności zaprzyjaźnionych agentów.

Xavi wychował się w takim a nie innym systemie który był mega skuteczny i nie dziwne jest że chcial zbudować drużynę tak właśnie grająca. Ja też bym chciał ale wiem że za Laporty jest to niewykonalne a to co zarząd odwalił na sam koniec pracy Xaviego to jest zwykły kryminał.

Bardzo latwo jest zwalić całą wine na Xaviego ale prawda jest taka że wizja trenera i zarządu była skrajnie różna. Jeden chciał budować zespół długofalowo i wrócić do korzeni a drudzy chcą wyników na już i w ogóle nie myślą o tym jak klub będzie wyglądał jutro. I dlatego do Laproty nie mam za dużo szacunku bo tak się Barcelony naprawić nie da. Jeżeli już postawił na trenera to trzeba było dać mu pracować i budować zespół jaki chciał a nie ściągać losowych zawodników z głównymi nazwiskami którzy pasują do wizji trenera jak pięść do nosa. Trzeba było ściągać Flicka zamiast Xaviego na wstępie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?