Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BORO_12 Tak chłopie. Bo różnica między Tobą a trenerem, nawet zwalnianym, jest taka że on ma pojęcie o tym sporcie - dlatego dostał tą robotę. Bo nie siedział i nie hejtował w internecie z wyobrażeniem jaki to jest genialny, tylko poszedł na kurs i zna się - choć trochę na tej robocie. Ty się nie znasz więc sorry - najgorszy trener po kursie ma 100x bardziej sensowną opinię niż Ty.
0
@BORO_12 fajnie jest poczytać takie komentarze a potem jak zawsze okazuje się że prowadzący drużynę mają zupełnie inne opinie na ten sam temat :D
Zawsze się wtedy zastanawiam ile razy trzeba dostać w mordę żeby wyciągnąć wreszcie jakiś sensowny wniosek. Nie podzielisz się doświadczeniem? :)
1
@Faro Zgadzam się że Frankie jest często bardzo irytującym zawodnikiem ale jednocześnie jest to koleś o nieprawdopodobnych możliwościach w środku pola. w 2023 roku koleś grał chyba wszystko i wyglądał bardzo dobrze. Wtedy nie było na niego narzekania. Niestety potem dwie kontuzje kostki i teraz dopiero wraca do formy. I ja rozumiem że ta propaganda o tym że zarabia za dużo nie pomaga ale generalnie nie skreślałbym z takiego powodu zawodnika.
2
@AmigoBlancos Jaki jest kurs na karnego dla realu? 1.1? ;D
1
@BulaKG audiobooki się liczą? Bo tak to nie mam czasu siedzieć i czytać ale zawsze jak coś robię/jadę/idę to słucham sobie czegoś ciekawego
3
@Pnog37 rozchyla pośladki tyle że nie swoje a VJ ;)
0
@Joe_Barbaro serce mówi E ale logika podpowiada D
0
@BorzyKrzys wcześnie wystarczyło zmienić X na Twitter ale to tez już nie działa :D
4
W sumie nie ma się czemu dziwić, że tak oficjalnie zaczynają się przyznawać ;)
https://x.com/nocontextfooty/status/1866157699303624899
znowu coś z linkami z x nie działa?
2
@mekston Gasly ma szczęście że za nim potężny Jerzy
1
@mekston Jedziemy!!!
6
@LewJaszyn XD
Kolejny mózg realu. Brak logiki to u was podstawa
4
@AmigoBlancos Ja gdzieś napisałem że sędzia nigdy nie popełnił błędu na korzyść Barcelony? Jakoś nie przypominam sobie.
A w meczu realu o którym piszesz to bramka padła dobre kilka sekund po tym jak sędzia zagwizdał, gdzie większość zawodników już nie grała po gwizdku. Więc to argument wybitnie z dupy, w sam raz dla kogoś kto ma mózg z realu XD
E; ile razy sędziowie oszczędzali dzbana VJ za pajacowanie i obraze? To nie problem widać. Ważne że raz nie wyleciał zawodnik Barcelony i to jest dowód że sędziowie wcale nie pomagają realowi. Xd
10
@AmigoBlancos Zgadzam się że wczoraj karny podyktowany prawidłowo. Pytanie czemu nie dostaliśmy karnego kiedy to Cubarsi był skrobany w niemal identyczny sposób po kostce (a nawet bardziej bo Roque w stopę nie dostał tylko Frankie zdjął mu but). Albo kiedy obrońca ściągał naszego zawodnika z główki.
To Ty chłopie zejdz na ziemię i przestań zadawać głupie pytania. Real jest od zawsze przepychany przez sędziów. Barcelona musi w każdym meczu być 2x lepsza od rywala żeby wygrać. Nie może liczyć na uczciwość arbitra.
54
@AmigoBlancos może taki że sędziowie nie uznają nam prawidłowo strzelonych bramek i nie gwiżdżą karnych podczas gdy w realu wystarczy że ktoś kichnie i od razu sędzia wskazuje na wapno.
0
Niezły mecz Betisu. Ale ten kretyn i nich z 9 to chyba inny sport powinien uprawiać.
0
Duży niefart de Konga niestety
1
@mekston Nie wiem co jest większym zaskoczeniem czy to że Bottas wjechał do Q3 czy to że jest tam też Perez ;)
0
@FCB_dimiC Norris: Niemożliwe? Potrzymaj mi piwo! ;)
1
@mekston I Hulk z 4 miejsca. Co tam się działo? :D
Swoją drogą jeżeli Norris I Piastri jutro przerypią tytuł konstruktorów to będzie to dzban roku ;)
0
@Borry w lidze 7 chyba.
30
Jeszcze jakieś wątpliwości że są kręcone wały pod real?
13
Cytat wieczoru:
https://i.imgflip.com/9cn8q2.jpg
0
@Marcin199310 ja używam Mio MiVue C588T ale nie jest to idealny model. Z drugiej strony nie jest drogi i ma kamerkę na przód i tył a do tego dobra jakość nagrań więc jeżeli nie jesteś miłośnikiem zrzucania filmików na telefon, częstego kopiowania itp. to może być.
2
@Ricardinio14 brak specjalistów.
Państwo płaci lekarzom za studia a w ramach podziękowania wyjeżdżają oni za granicę.
Ci którzy pracują łączą etaty w szpitalu z prywatną praktyką. A co gorsza pacjentów z prywatnej wpychają bez kolejek do szpitali.
No i fakt ile biurokracji wypełnia lekarz przy przeciętnym pacjencie. To wie każdy kto był w pierwszej lepszej przychodnii. Samo badanie trwa z minutę. Wypisanie dok. kolejny kwadrans.
Jak ma być dobrze?
0
@Kgorecki2500 kompromitacja to jest wykorzystywanie policji do ochrony prywatnych posesji polityków albo pomników. Kompromitacja jest liczba nieobsadzonych etatów. Kompromitacja jest wynagrodzenie za jakie Ci ludzie pracują. I w takich okolicznościach nie dziwi że w mundurach zostają ludzie zmęczeni lub zwyczajnie nie nadający się do służby.
Podsumowując: to nie policja się kompromituje tylko państwo. To co się dzieje w służbach to wyłącznie skutek.
1
Dobra. Fajny wynik. Wracamy na tory a to najważniejsze.
0
Ufff. Wymęczone 4:1 i jeszcze kilka minut grania
1
@La Pulgaa pal licho kto strzeli byleby była gra i 3 pkt
0
@Sinirsey tak było? Na piwno? :D