Azi

1

@don'T.R.I.P.e bo nie dał mu powodu do zmiany bramkarza?

Azi

4

I znowu to samo. Kilka słabszych meczy i zaczyna się wyzywanie. Albo "amigosi", albo "trener beznadziejny". Wstyd mi za tych pseudokibiców Barcelony. Dzieci sukcesów nie nauczone, że klub się kocha i wspiera niezależnie od tego czy gra dobrze czy źle. Widać młodsze pokolenia jedyne co potrafią to bluzgać i "dej-ać".

Azi

0

@Safrani a w hiszpanii sędziowie robią wały w kolejnych meczach Barcelony i w jawny sposób promują real. Widzi to cały świat a i tak wszyscy to mają w dupie.

Azi

2

@FCB24 30 dni prac społecznych - niech zbierają śmiecie. Może się nauczą sensownego "aktywizmu"

Azi

5

@Azazel_Pazuzu Cierpisz na zaburzenie dysocjacyjne tożsamości?

Azi

0

Ciężko to skomentować

Azi

0

@mekston Durum lex ab asino, sed suus lex ;)

Azi

9

Zapominacie o przepisach LL: każdy nie podyktowany karny dla Barcelony to karny z dupy dla realu.

Azi

0

@mekston Alpine zdobywa punkty tylko na fartownych samochodach bezpieczeństwa...

Azi

7

@Bilon87 z radością wypinają im zadek

Azi

0

@budel17 W Brazylii pojechał faktycznie świetnie ale też nie można powiedzieć że nie miał w tym wyścigu mega farta.

Azi

0

@mekston zespół też można zmienić :)

Azi

0

@KrychaFCB pytanie retoryczne

Azi

1

@Bzyczekk Mamy za krótką kadrę. A najlepiej widać to w obronie, która musi grać na nieprawdopodobnej koncentracji.

Azi

32

Nie dawanie karnych Barcelonie to nie jest kontrowersja, tylko norma.

Azi

8

Tym szarpnięciem, niezależnie od tego jak mocne by oni nie było, uniemożliwił oddanie strzału, więc w mojej ocenie karny. VARdryd jak zwykle

Azi

0

@Hlopek w LL też jest taki przepis?

Azi

0

@cules100pro czyj uraz głowy?

Azi

0

Dlatego obie ekipy zrobiły po 6 zmian? :D

Azi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Azi

1

@misterio podobno już ok

Azi

1

@Jakchcesz Barcelona nie zrobiła wszystkiego żeby ten mecz wygrać. Ale też bądźmy szczerzy - zespół przestrzelił trochę z formą. No i widać turbo dziurę w braku rotacji w obronie. :(

Azi

2

1. Takie mecze trzeba wygrywać jeżeli mamy wygrać ligę. Flick przestrzelił z formą?

2. Ale i tak, mimo wszystko, chciałoby się mecz w lidze bez kontrowersji sędziowskich. I jak w poprzednich meczach- kontrowersja przeciwko nam.

Azi

4

Kolejna porażka sędziowska. Typ nie reagował na chamskie ataki, nie dał nawet kartki za faul taktyczny. Chwilę później Balde dostał wyblok w pełnym biegu, w dodatku łapany w kleszcze. I pojechał do szpitala plując krwią. A co na to sędzia? Nic. Nie ma problemu.

Po kilku minutach Sando próbował w ten sam sposób kasiwać GM. I dostał łokciem w ryj. Nie lubię takich zagrań ale skoro sędzia jest takim debilem to trudno żeby nie było reakcji. Tylko trzeba podkreślić że to wszystko jest efekt tego że sędzia nie panuje nad meczem.

Azi

22

To był bardzo chamski blok na zawodniku w biegu. Bardzo niebezpieczne a Sandro nawet kartki nie dostał. Potem próbował identyczne blokować GM. Ten sędzia to jest dno totalnie

Azi

7

@Kinginiesta i tak powstał real madryt

Azi

1

@mekston akurat odświeżam sobie The Office i się wciągnąłem. Potem mam w planach skończyć Arcane więc Senna dopiero gdzieś w grudniu. Ale dzięki za przypomnienie! :)

Azi

0

Dla mnie najbardziej ikoniczne bramki to ta Iniesty z Chelsea, Messi z Getafe i ten top-top: przewrotka Rivaldo

Azi

0

@rayqi dla niego ta sytuacja wygląda tak, że patrol przyjechał na miejsce, widzi babkę w lanosie która potrąca ludzi, najwyraźniej dookoła leżą zabici i ranni a ten patrol postanowił mimo wszystko zająć się Boga ducha winnym przechodniem, który wyłącznie stał i patrzył. Na piwno dokładnie tak to wyglądało...

Czego Ty chcesz się od niego nauczyć? O.o

Azi

0

@draxidox Nie wiem czego ty nie rozumiesz. Baba która zaparkowała auto na chodniku - a nie potrąca nim ludzi - JEST o wiele mniejszym powodem do interwencji niż typ który nie chce dać się wylegitymować.

Ty sobie wyobrażasz babę która jeździ po chodniku i potrąca ludzi a nic takiego nie ma miejsca. A to ile osób ginie na drogach i chodnikach nie ma tutaj nic do rzeczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?