Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja tam się nie dziwię - też lubię duże szklanki i kubki ;)
0
@Stinger_ tyle że mecze o stawkę a mecze towarzyskie to dwa zupełnie różne mecze.
1
@barcelonaLM ale zdajesz sobie sprawę że przez ostatnie niemal 20 lat intensywność w czasie meczu znacznie się zmieniła? Że obecnie piłka jest dużo, dużo bardziej fizyczna niż w sezonie 08/09
Chcesz dobry przykład? Otwórz sobie skrót jakiegoś meczu z tamtego sezonu i porównaj jakie są odstępy między formacjami. A jakie są w dzisiejszej piłce. Jak kiedyś wyglądał pressing a jak wygląda dziś.
1
Facet opisał jak real opłaca sędziów i to nie bezpośrednio z własnej kieszeni. Już nie żyje :D
0
@mientusek1407 młodszy Miłosz gra w cadete B i we wrześniu wygrali w Stuttgarcie Porsche Fußball Cup 2024.
10
@Safrani Może w dniu nagrywania miał w szkole dyskotekę? ;)
1
@kondzix2115 Araujo? Optymistycznie to w listopadzie pewnie
0
@Bobo25 chciałem wejść się dowiedzieć jak to sędzia wczoraj przepchnął naszą wygraną ale takiego cyrku jaki zastałem to żem się nie spodziewał :D
1
Na stronie śmietankowych jak zawsze hipokryzja pełną gębą. Artykuł "Real Madryt jest oburzony „polowaniem” sędziów". Każdy inny klub LL chciałby być traktowany przez sędziów jak real a oni jeszcze się skarżą. Niezłe dzbany :D
18
Kiedy tępa propaganda zniszczyła resztkę intelektu XD
a tutaj wersja dla ludzi myślących:
5
@Arden ale to jest Barcelona a nie real ;)
0
Komentarz usunięty
77
@Luciano99 tak naprawdę to jest ich trochę więcej - jednak problem w tym że tam mało który umie pisać! ;)
1
@KamQiX Laporta oszukał? No nie może być! :D
0
@Mario96w ja mam pod domem biedrę i stokrotkę więc głównie tam bywam. Ale moja żona poluje na jakieś mleko sojowe które jest tylko w lidlu i tam jeździ. Czasem jej towarzyszę ale szerszych wymiarów alejek nie zauważyłem. Za to mają chyba więcej samoobsługowych kas i raczej lepszy system do ich obsługi. Do tego są kasy XXL ale generalnie nie robi mi różnicy czy kupuje tu czy tam
2
@Kapitan hawk czyli za 4h będzie w madrycie lament :)
0
@Mario96w to widać nie w tym lidlu gdzie ja robię zakupy...
0
@allien18 dokładnie, szkoda że nie zdążyłem napisać pierwszy :D
1
@Sulimo sorry bardzo ale moja żona uwielbia jeździć do lidla i tam tak samo jest zastawione paletami jak w biedrze...
0
100% Polaków uważa że niemce są tak mało moralni że gotowi są dla kasy zawrzeć kolejny pakt ribbentrop-mołotow
0
@jondeca bez przesady. Nie każdy kibic realu jest tak głupi żeby nie widzieć że ich narracja jest kretyńska. Ale faktem jest że ogrom hala dzieci jest głupsze niż ustawa przewiduje i kupuje narrację o krzywdzeniu ich przez sędziów. Ale takim trzeba współczuć a nie się z nich naśmiewać.
0
Dlaczego sędzia VAR nie zwrócił uwagi sędziemu że powinien dać oczywiste czerwo? Toż to nierozwiązywalna tajemnica! :D
2
@draxidox to je real
40
Plan na jutro: artykuł że sprawy Negreiry żeby przypadkiem hala dzieci nie odkryły jak to sędziowie promują ich na każdym kroku
3
@barcanawieki innego werdyktu nie spodziewał się nikt. Ale i tak hala dzieci powiedzą Ci że sędziowie ich krzywdzą a nie promują. Ot - głupota nie jest uleczalna.
4
No i pięknie! Pełna zgoda!
1
@xvcWinterSoldier bardzo mnie cieszy gol i asysta ale szczerzę wątpię aby kiedykolwiek był z niego zawodnik lepszy niż ligowy średniak.
1
@SkilledHydra16 i tak dadzą jakiegoś kibola realu do sędziowania i będzie udawał że nie widzi brutalnych fauli jak w ostatnich meczach
0
@Pnog37 Bo Inigo grał do tej pory wszystko i tylko brakuje żeby się połamał...
0
@Azrik bo nie było zmian. Pena zajął jego miejsce