Azi

1

@Tasde mam nadzieję że się dobrze bawisz przy tym oglądaniu :D

Azi

0

@Stinger_ w którym momencie bronie swoich racji? Pytajcie Cię co chcesz osiągnąć czy prosząc abyś przeczyta że zrozumieniem to co napisałem a nie zgadywał i pisał mi co ja niby uważam? Typie weź się ogarnij :D

Azi

0

Zagramy pewnie tak jak w pierwszych meczach.

Azi

0

@Stinger_ przeczytaj że zrozumieniem to będziesz wiedział. Napisałem prosta ciekawostke z punktu widzenia księgowego klubu. Nic więcej. Tak samo jak nie ma sensu latać na presezon do USA a jednak dla klubu opłaca się lecieć i grać tam mecz choć lepszy efekt da przygotowane u siebie na obiektach.

Nie wiem dlaczego masz z tym taki wielki problem. Najpewniej tak jak pisałem do początku nic nie zrozumiałeś z tego co napisałem a zwyczajnie nie masz jajec żeby się do tego przyznać.

Pomijam nawet to że teraz nie potrafisz odpowiedzieć na tak proste pytanie jak to co chcesz osiągnąć. Załamuje mnie chłopie poziom jaki prezentujesz...

Azi

0

@Stinger_ no i Co odpisałem a dalej już próbujesz tłumaczyć mi niewiadomo co i po co. Najpierw że rzekomo coś zapomniałem choć nie ma to żadnego znaczenia w kontekście tego co pisałem wcześniej a potem już lecisz jak z karabinu z tymi pseudo mądrościami dla ubogich intelektunie. No to zadałem jedyne sensowne pytanie: co chcesz osiągnąć bo zdaje się że piszesz tylko po to żeby coś napisać.

Azi

0

@Stinger_ w jakim kontekście Ty w ogóle do mnie piszesz? Napisałem bardzo prosta i ogólna prawdę w odpowiedzi na pierwszy post a potem Ty próbujesz mi tłumaczyć coś co nie ma żadnego związku z moją wypowiedzią.

Powiedz mi co Ty chcesz osiągnąć? Po co robisz coś zupełnie bez sensu? I ja nie kpie tylko serio pytam co Cię motywuje do tłumaczenia mi że ryby żyją w wodzie albo że jak świeci słońce to jest jasno. I to jakby z namaszczeniem myśliciela który odkrywa dla ignorantów niewiarygodne prawdy życiowe choć ignorant w ogóle o te prawdy nie prosił.

Azi

1

@Danny Gaucho prawda to!

Azi

0

@norbi77 na piwno by zgarnął. A nie zrobił tego bo mu się nie chciało...

Azi

0

@Stinger_ ale na nie napisałem że lepiej jest zająć 9 miejsce niż 8 więc nie wiem po co mi w ogóle tłumaczysz coś co nie jest przedmiotem dyskusji XD

Jak potrzebujesz sobie pogdbac to rób to proszę bez mojego udziału.

Azi

0

@Stinger_ gdzie ja napisałem że chce dodatkowy dzień meczowy? Typie weź się ogarnij :D

Dawno nikt nie potrzebował lekcji czytania ze zrozumieniem jak Ty dzisiaj :D

Azi

0

@Stinger_ nie pomijam nic takiego. Przeczytaj że zrozumieniem to co napisałem zamiast mówić mi co ja mam na myśli. Mówienie komuś co ten ktoś uważa nie jest za mądre. Nie uważasz?

Azi

0

@norbi77 wejście z impetem w rywala skończyłoby się karnym. Bez sensu jest taka interwencja.

A nie skracanie pola, jak sugeruje kolega wyżej, to już w ogóle jest skrajną głupota.

Azi

0

@Stinger_ niczego nie zapomniałem. Ty sobie zwyczajnie nadinterpretujesz to co napisałem

Azi

0

@Stinger_ dlatego napisałem że z księgowego punktu wiedzenia

Azi

0

@norbi77 jedyne co mógł tutaj zrobić to zorganizować rywalom rzut karny wbijając się w rywala który już był przy piłce.

Przy straconej bramce Inigo nie trzymał linii spalonego a nasza druga linia pozwoliła się urwać rywalowi bez krycia a potem nie pilnowali strzelca gdy Kounde asekurował linie bramkową.

MatS zrobił tutaj wszystko co tylko mógł. Zablokował linie strzału i maksymalnie utrudnił rywalowi dokładne podanie do kogoś kto mógł oddać strzał w światło bramki.

Azi

0

@Stinger_ różnica punktowa może wynosić nawet 0 pkt. miedzy 8 a 9 miejscem. A kasę za awans do 1/8 dostaniesz i tak zakładając że wygrasz ta dodatkowa fazę

Azi

0

@mcsarna z księgowego punktu widzenia dodatkowy "dzień meczowy", szczególnie na nowym stadionie, może być dla klubu opłacalny pomimo ryzyka odpadnięcia

Azi

1

Z opisu pierwszorzędny partacz. Ideał do robienia wałów przez UEFA...

Azi

2

Komentarz usunięty

Azi

0

Idąc tokiem "rozumowania" Lahoza każde zagraniczne ręką powinno być karane.

I ja bym to nawet rozumiał ale takie podejście trochę nie ma sensu. Nie można bronić z nastawieniem że rywal będzie próbował trafić Cię w rękę żeby wywalczyć rzut karny. Z drugiej strony Inaki bardzo rozłożył ręce ale tak samo dostał piłka od zawodnika stojącego tuż za nim, czego nie dało się przewidzieć. W takiej sytuacji sprawiedliwe byłoby odgwizdywanie rzutów wolnych pośrednich żeby nie odbierać atakującym okazji a jednocześnie żeby nie karać skrajnie w sytuacji gdy jakieś wybitnej sytuacji bramkowej nie było.

Azi

0

@Arden nic mi się nie pomyliło. I nie wiedzę nic dziwnego w tych pożyczkach

Azi

0

@vangoor @Arden widzę mamy miłośników rozdawania pieniędzy na forum...

Azi

3

@Arden a co jest konkretnie nie tak?

Azi

0

@Tasde i nie wysiedli tych ludzi bo państwo nie daje praktycznie nic w zamian. Oddałbym swój dom na który ciężko pracowałeś całe życie zeby innym było lepiej?

Azi

0

@OBSERWATOR2021 niestety to nie jest proste. Jeżeli w grę wchodzą przesiedlenia, w dodatku przymusowe, to nie ma bata na takie rozwiązanie. System "przesiedlenia" jest skrajnie nieopłacalny dla przesiedlanego i w ogóle mnie nie dziwi że ludzie wolą ryzyko powodzi niż przeniesienie się co może się skończyć tym że ładujesz bez domu w ogóle.

Takie sprawy łatwo jest oceniać tylko wtedy gdy Ciebie nie dotyczą. Bo gdyby chodziło o to że Tobie zabiorą dom a możesz za to dostać jakąś symboliczną kasę za którą nic nie zbudujesz - to też byś się nie zdecydował.

Azi

1

@Pawlak1992 jeżeli wrócą kontuzjowani a w zimie udałoby się sprowadzić kogoś kto zluzował by trochę Lewego to tak

Azi

6

Jak dla mnie w tym przepisie brakuje wyjaśnienia kibicom na stadionie skąd taka decyzja. Jest sporo przerw w grze a sędzia biega z mikrofonem. Jaki problem żeby w kilku słowach wyjaśnił kibicom swoją decyzję? W wielu sportach tak się robi i nikt nie ma z tym problemów. Tylko football broni się rękami ;) przed zmianą i przez to daje duże pole do gadania o przekrętach.

Azi

0

@Peniu bez piłki. On nie miał żadnych szans choćby ją musnąć, więc decydując się na takie zagranie dość oczywistym jest że atakujesz rywala a nie piłkę...

Azi

5

@Roobo To jest atak na nogę rywala bez piłki - sorry bardzo ale to jest czerwona. I to że dotyczy to Torresa nie ma tutaj żadnego znaczenia. Tak sie po prostu w piłkę nie gra.

Azi

0

@Seledynowy jeżeli ma kontuzje to czemu nikt ze sztabu się nim nie zajął kiedy usiadł na ławkę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?