Azi

1

O końcówce meczu można spokojnie powiedzieć że sędzia totalnie nie panuje nad tym spotkaniem. Co jest najdziwniejsze to fakt że zwycięzca jest od dawna znany.

Azi

1

@KrwawiaceoczyVEB to nie był stempel tylko celowy atak na nogę rywala. Odwaliło mu coś albo popisał się skrajną głupotą

Azi

1

@Fake69 zdecydowanie tak

Azi

0

Co to Torres teraz odwalił? O.o

Azi

14

Ale ten karny a raczej jego odwołanie jest to idealna sytuacja gdzie sędzia powinien podejść do mikrofonu i wyjaśnić czemu taka decyzja bo skąd ludzie na trybunach mają wiedzieć czemu zmienił zdanie?

Azi

0

Uratowało nas to że to Balde zagrał piłkę. Inaczej karny byłby oczywisty bo to byłoby blokowanie strzału ręką. A tak jest to czysto przypadkowe zagranie.

Azi

1

@poskus współczuję


Jak nie masz ubezpieczenia od powodzi to kupuj szybko online

Azi

1

@Kessie Toć się wywalił z wyścigu na 2 okrążenia przed końcem :D

Azi

3

@FCB_dimiC kiedy jedziesz swój najlepszy wyścig w sezonie a i tak zawalasz wszystko :D

Azi

1

@mekston bardzo fajny wyścig :)

Azi

2

@mekston

Azi

0

Obawiam się że Lando zabraknie okrążenia do wyprzedzenia Maxa

Azi

0

@mekston Teraz Lando ma świeżutkie opony i pytanie czy da rade postraszyć Maxa? :)

Azi

7

@Kapitan hawk miejmy nadzieję że to oznacza też pogłębienie bólodupy u madritczoków za 4h ;)

Azi

1

@Bogan ja tam prawie w ogóle nie pije.

Azi

2

@NeroTFP1 niestety u nas w społeczeństwie nadal jest przyzwolenie na jeżdżenie po kielichu :(

Azi

22

Gdzie taki zamówię? :D

Azi

2

@sidi12843 różne pozycje więc nieporównywalni

Azi

2

@bartas97 dobry pomysł - akurat mam trochę worków ;)

A jak było w czasie pandemii? Najlepsze biznesy robi się na czyjejś krzywdzie...

Azi

0

@tomek8756 do pomocy dorzucili się również kryminaliści z miejscowych zakładów karnych - chyba powinniśmy ich uwolnić za zasługi w takich okolicznościach.

Azi

8

Z jednej strony Rapha pozytywnie się o Lewym wypowiada a z innej dlaczego nie wybrali tak doświadczonego zawodnika na jednego z kapitanów? Może Lewy nie rozwala szatni ale pewnie nie ma też dymu bez ognia - czyli pewnie tez robi niewiele żeby ją wspierać.

Azi

2

@Kapitan hawk na varze AHH więc nawet gdyby RSSS strzelił dwie bramki to ich przekręca w drugiej połowie jak Almerie w poprzednim sezonie.

Azi

1

@kamyk_23 wypadają same "zwłoki"

Azi

0

@Lisek jeżeli Bundesliga jest liga ogórkową to jaką liga jest ekstraklasa? :D

Azi

0

https://www.instagram.com/p/C8cSQJGCN7h/?hl=pl
Byłoby fantastycznie gdyby skończyli OA (a podobno planowane były jeszcze 3 sezony) bo to jeden z najlepszych seriali. Niesamowita, nieszablonowa i zakręcona historia, która ma na dodatek bardzo mocne - i niespodziewane - zwroty akcji. Po prostu arcydzieło!

Azi

1

@NicoTuNicoTam co to za madryckie nieuki przyleciały? XD

Fan Barcelony który przepchnął w poprzednim sezonie beznadziejny real w meczu z Almeria. Jedno z najbardziej wypaczonych spotkań w tym tysiącleciu w LL a typ bredzi że to kibic Barcelony. Jedno wielkie XD

Azi

2

@koziar Factorio, kiedyś jakieś FMy ale w zasadzie nie grałem w ostatnie 10 wersji.

Azi

0

AHH na VARze w meczu Realu. Znaczy będą wały pełną gębą bez ceregieli.

Azi

1

@Lucyfffer Gavi ma trochę zbyt gorącą głowę. Ale liczę że Cubarsi wyrośnie na kogoś pokroju Puyola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?