Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
O końcówce meczu można spokojnie powiedzieć że sędzia totalnie nie panuje nad tym spotkaniem. Co jest najdziwniejsze to fakt że zwycięzca jest od dawna znany.
1
@KrwawiaceoczyVEB to nie był stempel tylko celowy atak na nogę rywala. Odwaliło mu coś albo popisał się skrajną głupotą
1
@Fake69 zdecydowanie tak
0
Co to Torres teraz odwalił? O.o
14
Ale ten karny a raczej jego odwołanie jest to idealna sytuacja gdzie sędzia powinien podejść do mikrofonu i wyjaśnić czemu taka decyzja bo skąd ludzie na trybunach mają wiedzieć czemu zmienił zdanie?
0
Uratowało nas to że to Balde zagrał piłkę. Inaczej karny byłby oczywisty bo to byłoby blokowanie strzału ręką. A tak jest to czysto przypadkowe zagranie.
1
@poskus współczuję
Jak nie masz ubezpieczenia od powodzi to kupuj szybko online
1
@Kessie Toć się wywalił z wyścigu na 2 okrążenia przed końcem :D
3
@FCB_dimiC kiedy jedziesz swój najlepszy wyścig w sezonie a i tak zawalasz wszystko :D
1
@mekston bardzo fajny wyścig :)
2
@mekston
0
Obawiam się że Lando zabraknie okrążenia do wyprzedzenia Maxa
0
@mekston Teraz Lando ma świeżutkie opony i pytanie czy da rade postraszyć Maxa? :)
7
@Kapitan hawk miejmy nadzieję że to oznacza też pogłębienie bólodupy u madritczoków za 4h ;)
1
@Bogan ja tam prawie w ogóle nie pije.
2
@NeroTFP1 niestety u nas w społeczeństwie nadal jest przyzwolenie na jeżdżenie po kielichu :(
22
Gdzie taki zamówię? :D
0
@mekston https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/03/normal/Fbd7a3XOYe26XjdhhJYEcZ5pV3AQPkjs.jpg
2
@sidi12843 różne pozycje więc nieporównywalni
2
@bartas97 dobry pomysł - akurat mam trochę worków ;)
A jak było w czasie pandemii? Najlepsze biznesy robi się na czyjejś krzywdzie...
0
@tomek8756 do pomocy dorzucili się również kryminaliści z miejscowych zakładów karnych - chyba powinniśmy ich uwolnić za zasługi w takich okolicznościach.
8
Z jednej strony Rapha pozytywnie się o Lewym wypowiada a z innej dlaczego nie wybrali tak doświadczonego zawodnika na jednego z kapitanów? Może Lewy nie rozwala szatni ale pewnie nie ma też dymu bez ognia - czyli pewnie tez robi niewiele żeby ją wspierać.
2
@Kapitan hawk na varze AHH więc nawet gdyby RSSS strzelił dwie bramki to ich przekręca w drugiej połowie jak Almerie w poprzednim sezonie.
1
@kamyk_23 wypadają same "zwłoki"
0
@Lisek jeżeli Bundesliga jest liga ogórkową to jaką liga jest ekstraklasa? :D
0
https://www.instagram.com/p/C8cSQJGCN7h/?hl=pl
Byłoby fantastycznie gdyby skończyli OA (a podobno planowane były jeszcze 3 sezony) bo to jeden z najlepszych seriali. Niesamowita, nieszablonowa i zakręcona historia, która ma na dodatek bardzo mocne - i niespodziewane - zwroty akcji. Po prostu arcydzieło!
1
@NicoTuNicoTam co to za madryckie nieuki przyleciały? XD
Fan Barcelony który przepchnął w poprzednim sezonie beznadziejny real w meczu z Almeria. Jedno z najbardziej wypaczonych spotkań w tym tysiącleciu w LL a typ bredzi że to kibic Barcelony. Jedno wielkie XD
2
@koziar Factorio, kiedyś jakieś FMy ale w zasadzie nie grałem w ostatnie 10 wersji.
0
AHH na VARze w meczu Realu. Znaczy będą wały pełną gębą bez ceregieli.
1
@Lucyfffer Gavi ma trochę zbyt gorącą głowę. Ale liczę że Cubarsi wyrośnie na kogoś pokroju Puyola.