Azi

0

7 meczu i dwa urazy do końca sezonu. W tym tempie do grudnia zostanie nam z 15 zawodników wliczając tych z rezerw co się łapią do kadry meczowej.

Azi

0

@mekston Oby! :)

Azi

0

@mekston Ogórez odpada w Q2 - to już nie jest nawet niespodzianka

Azi

0

Czy komentujący to faktycznie kibice Barcelony czy jakieś głupki? Czy wy ludzie czerpiecie przyjemność jeżeli któremuś z zawodników nie wyjdzie mecz? Jeżeli kibicujcie Barcelonie to kibicujcie niezależnie od tego kto jest na boisku a nie wybiórczo.

MatS zły, Torres zły, Busi i Alba to amigosi, Messi psuje klub. I tak w nieskończoność. Ogarnij się bo to co robicie to jest głupota.

Azi

1

@Rewolucja123 i cała kolekcja porno poszła do kosza ;)

Azi

1

@AssisMoreira żadne utrudnienie. Poprosi kolegę mechanika to mu odłączy tak żeby mógł jeździć bez tego. I nie możesz nakazać montowania takiego ustrojstwa w starszych samochodach.

To już lepiej zrobić oficjalną i ogólnie dostępną listę osób z zakazem prowadzenia, które prowadziły po pijaku itp. itd. I do tego możliwość zgłaszania że taki delikwent wsiada za kółko.

Niestety u nas policja i sądy mają wszystko gdzieś. Wysyłasz film z dzbanem, który na autostradzie jedzie Ci dosłownie na zderzaku, gdzie widać idealnie i numery auta i mordę idioty, to nie potrafią takich debili znaleźć. Za to stać w krzakach tuż przy znaku "teren zabudowany" wychodzi im idealnie.

Azi

0

@tomek8756 a przy okazji pilnują nazist... znaczy niemieckich żołnierzy, żeby się nie zasiedzieli ;)

Azi

2

@Luciano99 i tylko co druga będzie miała wady istotne ;)

Azi

1

@Safrani i spodziewasz się że on przyjmie logiczne argumenty? :D

Azi

0

@Pressinho ok. Dzięki za informacje

Azi

0

Korzysta ktoś z Was z "delta media player"? I mógłby napisać kilka słów co to jest, czy dobrze się tego używa, ile kosztuje i ogólnie czy warto?

Azi

1

@SawneyBean dokładnie. Ona tak powiedziała więc 100% prawdy. Jak każdy polityk mówi wyłącznie prawdę :D

Azi

2

@SawneyBean zupełnie inna kwestia jest jednak to że i tak sobie to wymyśliła

Azi

3

@szymonekk poleca nie płacić tym januszom.

Wydaje miesięcznie 35 zł żeby średnio co drugi tydzień obejrzeć jeden mecz na C+ to teraz mi zaproponowali dodatkowe 70 żeby móc obejrzeć Barcelone w LM. Bez jaj ale Polsat to było dno. A C+ to dno z mułem

Azi

1

@Comentateiro drugi spóźniony trafi do karceru a trzeci już pod ścianę

Azi

0

Nie ważne kto zagra to wynik jest istotny. Niech se gra Torres jeżeli efekt końcowy będzie zadowalający

Azi

1

@Kamiloos na szczęście to jakaś gnida, której nie powinno być stać na takie wycieczki

Azi

5

Zabójca z Łazienkowskiej poszukiwany listem gończym. Trzeba pomóc dopaść zabójcę.


https://wykop.pl/wpis/78199149/pilne-policjanci-komendy-stolecznej-policji-na-pod
https://ksp.policja.gov.pl/pl/dzialania/aktualnosci/64855,Poszukiwany-listem-gonczym-Lukasz-Tomasz-Zak.html

Azi

2

@TheNekro94 to widać nawet po kinówkach - stary kosmiczny mecz, który tez wybitny nie był choć za dzieciaka oglądało mi się go całkiem przyjemnie, ma na filmwebie ocenę 6,9 a nowy 4,9 i po samej zapowiedzi stwierdziłem że nie chciałbym na to marnować czasu z synem

Azi

2

@kubix05 zawsze było mi szkoda kojota a strusia uważałem za wyjątkowego dupka

Azi

2

@Piotii16 to zależy. Masz przecież szkoły wyższe - jak np. Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie albo Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni po której masz konkretną robotę np. na okręcie. To trochę pytanie w styli "na czym polega praca w urzędzie". No to odpowiedź zależy od tego o jaki urząd pytasz.

Azi

0

@Pressinho masz rację - źle się wyraziłem. Chodziło mi o młodzież i głównie o ławkę

Azi

1

@Kidd Powiem Ci że jak rano przejeżdżałem przez Wisłę (mieszkam w Warszawie) i widziałem praktycznie zerowy poziom wody to aż żal się robi, że nie da się części tej wody z południa przekierować.

Jednym zalewa domy a w innych miejscach bardzo niski poziom rzek. Wisła wczoraj na wysokości bulwarów miała ponoć 33 cm...

Azi

3

@Kidd kolega @poskus pisał że mieszka w Lwówku, który też jest chyba zalany. Pisał jednak, że mieszka na górce i nie powinien być zagrożony, więc trzymam kciuki że u niego ok.

Azi

1

@Faro i jeden wychowanek (3 bramkarz w kadrze). Fajną mają tą akademię. Ale porównywanie jej do La Masii to jak porównywać poziom w Ekstraklasie do Ligi Mistrzów

Azi

3

@ObiektywnyKibic121 @macio_944 ładnie wyjaśnił więc nie będę powtarzał. Mecz w środku tygodnie co 2-3 tygodnie jest ok. Ale nie tak, że gramy non-stop co 3 dni + często długie podróże na kadre.

Azi

0

@ObiektywnyKibic121 jest jednak nieobiektywny ;)

Azi

0

@kuz jednak żeby życie miało smaczek raz brameczka raz swojaczek

Azi

3

Kiedy mówił o pozycji to zapachniało S. Roberto ;)

Azi

0

@Stinger_ po Twojej wypowiedzi widzę że jednak nie przeczytałeś. Ale zostawmy to już bo nudne to jest.

Dam Ci mała radę/życzenie ale wiem że i tal się nie zastosujesz: przyznawanie się do tego że się źle zrozumiało albo czegoś się nie wie to nie jest dyshonor. Można kiedyś dorosnąć mentalnie i nauczyć się że nikt nie wie wszystkiego, mozna coś źle zrozumieć i przyznanie się do tego nie jest wstydem tylko dowodem dojrzałość. I życzę Ci żebyś kiedyś potrafił się takim dowodem pochwalić.

VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?