Azi

3

@Safrani to chyba nie tak się odmienia to nazwisko

Azi

0

Obyło się bez stłuczki w garażach. Szkoda bo byłaby fajna draka

Azi

0

@mekston chyba że coś odwalą

No. Norris będzie przeszkadzał bez sensu komuś w jeździe XD

Azi

0

Tylko 3 ekipy w komplecie. O chyba że liczyć RB za komplet bo tam jest tylko Max ;)

Ale że nie ma Hadjara to jestem zdziwiony

Azi

2

@mekston na tą chwilę Norris dużo szybszy w ten weekend niż Piastri. Ciekawe czy się trochę ogarnął czy po prostu tor bardziej mu leży

Azi

0

Wie ktoś może o której jest premiera 3 sezonu squid game?

Azi

2

@Popitek12 "Prime Lando"? Nie ma czegoś takiego XD

Azi

0

@Kapitan hawk zabrakło mu lepszego auta ;)

Azi

0

@Eklerek to lepiej jest nie zostawiać miejsca tylko wywalać rywali ma trawę albo żwir?

Azi

0

@mekston Piastri totalnie zLANDOwał ten wyścig. Bardzo. Bardzo slabo

Azi

0

@mekston to by wypadł z punktów już na bank

Azi

2

Oj Leclerc dostanie 5 sekund

Azi

1

Lando pokaż że masz jaja i wyorzdzaj Piastriego nawet jeżeli nie ma zgody zespołu

Azi

0

@mekston wątpię. Tam była taka różnica że oni sami mogli nie wiedzieć kto ma być z przodu. A Albon od razu dopuścił

Azi

0

Wygląda na to że McL nie mają zgody nawet na walkę między sobą...

Azi

0

Dajcie im się wreszcie ścigać!

Azi

1

Z tymi oponami Piastri i tak nic nie ugra jeżeli pozwolą im na walkę. Niech odda pozycję i ale w zamian odzyska na ostatnim kilku jeżeli Lando nie wygra z Maxem. Uczciwa wymiana

Azi

1

@Eklerek ciekawe czy puści czy pozwolą im w ogóle na walkę?

Azi

0

Czemu oni czekają z puszczeniem miśaczka na koniec stawki?

Azi

1

Sędziowie chcą chyba trochę emocji na koniec

Azi

0

@JBgomeS nie no Stroll będzie włączył z dziadkiem z uszkodzonym bolidem ;)

Azi

0

@mekston 2 sek. różnicy. Na spokojnie. Zobaczymy jak szybko dojedzie

Azi

1

@mekston dostał za friko 10 sekund przewagi nad Lando. Ten wyścig nie ma już sensu a jesteśmy mniej więcej w połowie

Azi

1

Szczur popsuł wyścig. Ale pomogli Maxowi... Szkoda

Azi

2

@GTBTP nie mam pojęcia o czym jest ten materiał ale nie przeszkadza mi to wiedzieć, że "bezpośredni interes" nie oznacza że nie mówi prawy.

Azi

0

@MesQueUnClub96 czekamy na decyzję sędziów ,:D

Azi

1

Ferrari ma pozycję 1-1 i 1-2. A Kimi 1-3 ;)

Azi

3

Ferrari odpada w Q2. Lol

Azi

0

Sędziowanie jak w LaLiga. Swoimi dziwnymi decyzjami tylko tworzą problemy

Azi

1

@mekston zgadzam się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?