Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Safrani to chyba nie tak się odmienia to nazwisko
0
Obyło się bez stłuczki w garażach. Szkoda bo byłaby fajna draka
0
@mekston chyba że coś odwalą
No. Norris będzie przeszkadzał bez sensu komuś w jeździe XD
0
Tylko 3 ekipy w komplecie. O chyba że liczyć RB za komplet bo tam jest tylko Max ;)
Ale że nie ma Hadjara to jestem zdziwiony
2
@mekston na tą chwilę Norris dużo szybszy w ten weekend niż Piastri. Ciekawe czy się trochę ogarnął czy po prostu tor bardziej mu leży
0
Wie ktoś może o której jest premiera 3 sezonu squid game?
2
@Popitek12 "Prime Lando"? Nie ma czegoś takiego XD
0
@Kapitan hawk zabrakło mu lepszego auta ;)
0
@Eklerek to lepiej jest nie zostawiać miejsca tylko wywalać rywali ma trawę albo żwir?
0
@mekston Piastri totalnie zLANDOwał ten wyścig. Bardzo. Bardzo slabo
0
@mekston to by wypadł z punktów już na bank
2
Oj Leclerc dostanie 5 sekund
1
Lando pokaż że masz jaja i wyorzdzaj Piastriego nawet jeżeli nie ma zgody zespołu
0
@mekston wątpię. Tam była taka różnica że oni sami mogli nie wiedzieć kto ma być z przodu. A Albon od razu dopuścił
0
Wygląda na to że McL nie mają zgody nawet na walkę między sobą...
0
Dajcie im się wreszcie ścigać!
1
Z tymi oponami Piastri i tak nic nie ugra jeżeli pozwolą im na walkę. Niech odda pozycję i ale w zamian odzyska na ostatnim kilku jeżeli Lando nie wygra z Maxem. Uczciwa wymiana
1
@Eklerek ciekawe czy puści czy pozwolą im w ogóle na walkę?
0
Czemu oni czekają z puszczeniem miśaczka na koniec stawki?
1
Sędziowie chcą chyba trochę emocji na koniec
0
@JBgomeS nie no Stroll będzie włączył z dziadkiem z uszkodzonym bolidem ;)
0
@mekston 2 sek. różnicy. Na spokojnie. Zobaczymy jak szybko dojedzie
1
@mekston dostał za friko 10 sekund przewagi nad Lando. Ten wyścig nie ma już sensu a jesteśmy mniej więcej w połowie
1
Szczur popsuł wyścig. Ale pomogli Maxowi... Szkoda
2
@GTBTP nie mam pojęcia o czym jest ten materiał ale nie przeszkadza mi to wiedzieć, że "bezpośredni interes" nie oznacza że nie mówi prawy.
0
@MesQueUnClub96 czekamy na decyzję sędziów ,:D
1
Ferrari ma pozycję 1-1 i 1-2. A Kimi 1-3 ;)
3
Ferrari odpada w Q2. Lol
0
Sędziowanie jak w LaLiga. Swoimi dziwnymi decyzjami tylko tworzą problemy
1
@mekston zgadzam się