Azi

1

@mekston Perez znowu posmarował?

Azi

1

@mekston to dwóch kierowców sędziowie "wyjęli" z Q2

Azi

0

Serio? Serio dali czerwona dosłownie chwilę przed tym jak koleś kończył okrążenie?

Azi

0

Ja bym dodawał że 2 lub 3 min w przypadku czerwonej flagi.

Azi

3

Tsubasa nieźle rozbił bolid.

Ależ to wyglądało koszmarnie

Azi

0

@mekston kilka zespołów miało szykować poprawki na Imole

Azi

0

@mekston nawet jeżeli to i tak robią to kosztem odpoczynku przed sezonem. A po kolejnym sezonie znowu są MŚ.

Gotowy na kwalifikacje f1? :D

Azi

2

@Sulimo mam taką samą opinię o lechu :D

Azi

0

@FcPortoFan1999 no nie do końca tak. Ja wiem że takie porównanie nasuwa się z miejsca ale na te zawody leci CAŁA drużyna a nie powiedzmy połowa (oczywiście ta ważniejsza). Tutaj wszyscy będą po turnieju a to czy będą grali czy siedzieli na ławce to wszystko jedno - muszą dostać wolne przed sezonem co wpłynie na przygotowania do kolejnego.

Azi

0

Jestem bardzo ciekaw jak będą w kolejnym sezonie wyglądały ekipy które startują w tych klubowych mistrzostwach świata. Szczególnie na początku kolejnego sezonu. Czy trenerzy dadzą zawodnikom urlop przed turniejem i potem będą grali "z marszu"? Czy dostaną wolne po zawodach i nie wyrobią się na początek sezonu? To jest turniej jak Euro albo MŚ - nie ma opcji żeby zawodnicy biorący udział w takich zawodach wyrobili się w przygotowaniach do kolejnego sezonu.

Szczerze mówiąc bardzo nie podobają mi się takie zawody. Już sam fakt, że z drużyn zabiera się kilka razy w sezonie zawodników na mecze reprezentacji jest dla mnie niepojęty. Ale wiadomo - kasa, kasa, kasa.

Azi

1

No nie. No po prostu kura no nie!



Azi

0

@Sulimo na pewno masz Torresa na myśli ;)

Azi

0

@Sulimo "Piłkarz skarb tak jak Ferran"
Cofnij się w czasie do sierpnia/września i napisz to zdanie z takim samym przekonaniem i nadzieją na to że nie zostaniesz zahejtowany ;)

Azi

0

@Gaz może Ci pomoże że to co piszesz to takie znane od zawsze "polaczkowanie". Nie ma znaczenia co jest dobrze, co wygrasz. Jedyne co Cię interesuje i co przeżywasz to porażka.

Azi

1

Co trzeba mieć we łbie żeby atakować rywala pięścią kiedy już się wydawało walkę o pilke? Coś czuję że to nowy nabytek realu. Ten brak mózgu i czyste chamstwo na boisku to jak wizytówka

Azi

0

Rapha robi bardzo głupia rzecz. Podchodzi ciągnąć za sobą bocznego obrońcę pod samego Lewego. Ja nie wiem co on chce zrobić w taki sposób

Azi

0

Nie podoba mi się Rapha dzisiaj.

Azi

0

Przepiękna bramka ale po co te prowokacje

Azi

0

Araujo jeszcze się połamał. Ale ma ostatnio czas :D

Azi

2

Też byście woleli żeby to Maja komentowała ten mecz zamiast tych hala dzieci?

Azi

0

Nie zdziwię się jak wejdzie Fort za Olmo

Azi

7

Espanyol biega jak głupi. Ciekawe na ile starczy im sił? W końcówce już się rozciągali - szkoda że tego nie wykorzystaliśmy.

Azi

1

Frankie drugi raz bardzo groźnie łamie linie. On nie może grać tak głęboko

Azi

0

Dziś świętowanie i nie wiem czy w ramach tego zamówić sobie na mecz pizzę albo kebaba czy iść do sklepu i kupić sobie jakieś czipsy i jakiegoś dobrego browarka :D

Azi

0

@arasz1819 mnie się 98 kojarzy tylko z wersją gdzie były tylko reprezentacje ale to było bardzo dawno temu :D

Kto jeszcze wychowywał się na Championship Manager 2? :D

Azi

2

@arasz1819 jak fifa z dzieciństwa to tylko to:



albo wersja (chyba) 97 gdzie była możliwość gry na hali

Azi

0

"za obopólną zgodą" nie odbył ale bez niej już owszem ;)

Azi

1

@Cochise lubiłem ten zespół ale bardziej podobała mi się forma preferowana przez Tenacious D. Np. "Foxtrot Uniform Charlie Kilo" ;) Her Gently

Azi

2

@Cochise Foxtrot Uniform Charlie Kilo

Azi

2

@mekston nawet artykuły już powstają o tych wałach a hala dzieci nadal bredzą jak to oni są krzywdzeni przez sędziów...

https://footytimes.com/meme-penalty-real-madrid/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?