Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston Perez znowu posmarował?
1
@mekston to dwóch kierowców sędziowie "wyjęli" z Q2
0
Serio? Serio dali czerwona dosłownie chwilę przed tym jak koleś kończył okrążenie?
0
Ja bym dodawał że 2 lub 3 min w przypadku czerwonej flagi.
3
Tsubasa nieźle rozbił bolid.
Ależ to wyglądało koszmarnie
0
@mekston kilka zespołów miało szykować poprawki na Imole
0
@mekston nawet jeżeli to i tak robią to kosztem odpoczynku przed sezonem. A po kolejnym sezonie znowu są MŚ.
Gotowy na kwalifikacje f1? :D
2
@Sulimo mam taką samą opinię o lechu :D
0
@FcPortoFan1999 no nie do końca tak. Ja wiem że takie porównanie nasuwa się z miejsca ale na te zawody leci CAŁA drużyna a nie powiedzmy połowa (oczywiście ta ważniejsza). Tutaj wszyscy będą po turnieju a to czy będą grali czy siedzieli na ławce to wszystko jedno - muszą dostać wolne przed sezonem co wpłynie na przygotowania do kolejnego.
0
Jestem bardzo ciekaw jak będą w kolejnym sezonie wyglądały ekipy które startują w tych klubowych mistrzostwach świata. Szczególnie na początku kolejnego sezonu. Czy trenerzy dadzą zawodnikom urlop przed turniejem i potem będą grali "z marszu"? Czy dostaną wolne po zawodach i nie wyrobią się na początek sezonu? To jest turniej jak Euro albo MŚ - nie ma opcji żeby zawodnicy biorący udział w takich zawodach wyrobili się w przygotowaniach do kolejnego sezonu.
Szczerze mówiąc bardzo nie podobają mi się takie zawody. Już sam fakt, że z drużyn zabiera się kilka razy w sezonie zawodników na mecze reprezentacji jest dla mnie niepojęty. Ale wiadomo - kasa, kasa, kasa.
1
No nie. No po prostu kura no nie!
0
@Sulimo na pewno masz Torresa na myśli ;)
0
@Sulimo "Piłkarz skarb tak jak Ferran"
Cofnij się w czasie do sierpnia/września i napisz to zdanie z takim samym przekonaniem i nadzieją na to że nie zostaniesz zahejtowany ;)
0
@Gaz może Ci pomoże że to co piszesz to takie znane od zawsze "polaczkowanie". Nie ma znaczenia co jest dobrze, co wygrasz. Jedyne co Cię interesuje i co przeżywasz to porażka.
1
Co trzeba mieć we łbie żeby atakować rywala pięścią kiedy już się wydawało walkę o pilke? Coś czuję że to nowy nabytek realu. Ten brak mózgu i czyste chamstwo na boisku to jak wizytówka
0
Rapha robi bardzo głupia rzecz. Podchodzi ciągnąć za sobą bocznego obrońcę pod samego Lewego. Ja nie wiem co on chce zrobić w taki sposób
0
Nie podoba mi się Rapha dzisiaj.
0
Przepiękna bramka ale po co te prowokacje
0
Araujo jeszcze się połamał. Ale ma ostatnio czas :D
2
Też byście woleli żeby to Maja komentowała ten mecz zamiast tych hala dzieci?
0
Nie zdziwię się jak wejdzie Fort za Olmo
7
Espanyol biega jak głupi. Ciekawe na ile starczy im sił? W końcówce już się rozciągali - szkoda że tego nie wykorzystaliśmy.
1
Frankie drugi raz bardzo groźnie łamie linie. On nie może grać tak głęboko
0
Dziś świętowanie i nie wiem czy w ramach tego zamówić sobie na mecz pizzę albo kebaba czy iść do sklepu i kupić sobie jakieś czipsy i jakiegoś dobrego browarka :D
0
@arasz1819 mnie się 98 kojarzy tylko z wersją gdzie były tylko reprezentacje ale to było bardzo dawno temu :D
Kto jeszcze wychowywał się na Championship Manager 2? :D
2
@arasz1819 jak fifa z dzieciństwa to tylko to:
albo wersja (chyba) 97 gdzie była możliwość gry na hali
0
"za obopólną zgodą" nie odbył ale bez niej już owszem ;)
1
@Cochise lubiłem ten zespół ale bardziej podobała mi się forma preferowana przez Tenacious D. Np. "Foxtrot Uniform Charlie Kilo" ;) Her Gently
2
@Cochise Foxtrot Uniform Charlie Kilo
2
@mekston nawet artykuły już powstają o tych wałach a hala dzieci nadal bredzą jak to oni są krzywdzeni przez sędziów...
https://footytimes.com/meme-penalty-real-madrid/