Azi

0

@mekston wyjątkowo to wina Maxa i zespołów a nie tylko przewaga auta

Azi

0

@mekston straty. O daj mu szansę na odesłanie czegoś głupiego :)

Azi

0

Jakby mi ktoś wczoraj powiedział że Hulk będzie walczył ze Strollem o 3 miejsce to bym się uśmiał

Azi

0

Piastri powinien oddać miejsc Lando. Inaczej może swoją kara popsuć wynik zespołu. Tak czy inaczej straci lidera ale może niepotrzebnie zmusić też Lando do straty czasowej

Azi

2

Ależ Norris dostał dziś prezenty! I to pomimo tego że zespół popsuł mu pit stop.

Azi

1

@michal26 też tak obstawiam. Tym bardziej że to nie pierwszy raz

Azi

0

Jak Piastri nie wygra przez taką głupotę to będzie dzban roku

Azi

0

Jeżeli przejściówki powodują taka kurtynę wody to co by było na wetach?

Azi

3

I kolejny SC. Jeździmy w kółeczko zamiast się ścigać

Azi

0

@Eklerek nie bardzo są inne opcje

Azi

0

@Lisek nie wiem czy najlepsi ale na pewno najszybsi

Azi

0

Fajna ta pogoda. Taka brytyjska :D

Azi

0

Ależ McL popsuł Lando zmianę opon

Azi

0

@Ojciec5tkidzieci Patrząc po tym co się dzieje w tym kraju to już przed wyborami było widać że Polacy te wybory przegrali.

Azi

0

W Q2 odpadnie Tsubasa, Gasły, oba Haasy i kto 5?

Azi

0

@mekston coś czuję że to jego ostatni wyścig w f1

Azi

1

Materiał Bitwy Drogowe o wypadku na S3 z udziałem marszałka woj. lubuskiego:



Jedna uwaga, która płynie z materiału - obciążenie kierowcy BMW częściową winą za przyśpieszanie podczas gdy był wyprzedzany - będzie trudne z uwagi na fakt, że to wszystko trwało bardzo krótko. W dodatku nie mógł przyśpieszać bardzo gwałtownie, bo Skoda wyprzedza bo bardzo łatwo. Dźwięki silnika wynikają zapewne z tego, że zwyczajnie przestał hamować silnikiem i wcisnął gaz. Wyjaśniałoby to też spadek prędkości przed zdarzeniem.

Jak dla mnie 100% winy kierowcy Skody - zerowy odstęp i to zarówno jadąc na zderzaku jak i przy zmianie pasa po wyprzedzaniu.

Azi

13

@Azazel_Pazuzu możliwe ale to zgadywanka - równie możliwe jest że po prostu zasnął za kierownicą i bardzo niefortunnie w coś uderzył

Azi

6

@Blanco16 1. Gratulacje
2. Zdanie prawa jazdy nie oznacza niestety że umie się jeździć. W PL niestety nie uczą jeździć tylko zdać egzamin. To czy umiesz jeździć dopiero wyjdzie w praniu

Azi

1

@Pomimo27 zuch. Odmaszerować

Azi

2

Ciekawe czy gdyby to im przyszło oddać ze 30% terytorium swojego kraju to też by gadali w tym stylu. Łatwo się rzuca takie brednie jak się nie jest stroną i nic się nie traci i nie ryzykuje.

Azi

0

@ZuczekFCB1899 zdecydowanie wolę Eleven

Azi

0

Ależ się zapowiada ściganie! Szkoda że obejrzę max 20 min :(

Azi

0

@marcin62 @UriBoyka ja wiem że nie tylko u nas - szkoda że w ogóle dochodzi do takich sytuacji.

Azi

1

Ja pitole... 27-latka w ciąży z 1,5 promila jechała samochodem ze swoim 6 letnim dzieckiem. Rozwaliła się na drzewie i dachowała. Ależ patologii jest w tym kraju :(
https://wiadomosci.radiozet.pl/polska/dramatyczny-wypadek-na-podlasiu-pijana-27-latka-w-ciazy-stracila-panowanie-nad-samochodem

Azi

3

@sergio5 uważam tak samo. Kasa jest ważna w klubie ale bez jaj - co dwa lata mundial lub Euro albo CA i zawodnicy są totalnie zajechani. Zwiększenie liczby minut dla zawodników to droga do tragedii

Azi

0

@mekston zobaczymy czy będą jeszcze roszady ale obstawiam że nie. Oby Lando nie popsuł startu bo sezon będzie nudny jeżeli mu Piastri odskoczy a liczyłem że będzie ostra walka między nimi do końca

Azi

1

Za ten piruet podwójny to powinni mu dać kilka punktów

Azi

1

Ależ przewaga Lando. Tak to powinno wyglądać cały sezon, gdyby nie był ogórem - aż mi szkoda

Azi

0

@mekston zaraz się okaże że jednak Ferrari na PP bo Ladno poleci za blokowanie rywala :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?