Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston wyjątkowo to wina Maxa i zespołów a nie tylko przewaga auta
0
@mekston straty. O daj mu szansę na odesłanie czegoś głupiego :)
0
Jakby mi ktoś wczoraj powiedział że Hulk będzie walczył ze Strollem o 3 miejsce to bym się uśmiał
0
Piastri powinien oddać miejsc Lando. Inaczej może swoją kara popsuć wynik zespołu. Tak czy inaczej straci lidera ale może niepotrzebnie zmusić też Lando do straty czasowej
2
Ależ Norris dostał dziś prezenty! I to pomimo tego że zespół popsuł mu pit stop.
1
@michal26 też tak obstawiam. Tym bardziej że to nie pierwszy raz
0
Jak Piastri nie wygra przez taką głupotę to będzie dzban roku
0
Jeżeli przejściówki powodują taka kurtynę wody to co by było na wetach?
3
I kolejny SC. Jeździmy w kółeczko zamiast się ścigać
0
@Eklerek nie bardzo są inne opcje
0
@Lisek nie wiem czy najlepsi ale na pewno najszybsi
0
Fajna ta pogoda. Taka brytyjska :D
0
Ależ McL popsuł Lando zmianę opon
0
@Ojciec5tkidzieci Patrząc po tym co się dzieje w tym kraju to już przed wyborami było widać że Polacy te wybory przegrali.
0
W Q2 odpadnie Tsubasa, Gasły, oba Haasy i kto 5?
0
@mekston coś czuję że to jego ostatni wyścig w f1
1
Materiał Bitwy Drogowe o wypadku na S3 z udziałem marszałka woj. lubuskiego:
Jedna uwaga, która płynie z materiału - obciążenie kierowcy BMW częściową winą za przyśpieszanie podczas gdy był wyprzedzany - będzie trudne z uwagi na fakt, że to wszystko trwało bardzo krótko. W dodatku nie mógł przyśpieszać bardzo gwałtownie, bo Skoda wyprzedza bo bardzo łatwo. Dźwięki silnika wynikają zapewne z tego, że zwyczajnie przestał hamować silnikiem i wcisnął gaz. Wyjaśniałoby to też spadek prędkości przed zdarzeniem.
Jak dla mnie 100% winy kierowcy Skody - zerowy odstęp i to zarówno jadąc na zderzaku jak i przy zmianie pasa po wyprzedzaniu.
13
@Azazel_Pazuzu możliwe ale to zgadywanka - równie możliwe jest że po prostu zasnął za kierownicą i bardzo niefortunnie w coś uderzył
6
@Blanco16 1. Gratulacje
2. Zdanie prawa jazdy nie oznacza niestety że umie się jeździć. W PL niestety nie uczą jeździć tylko zdać egzamin. To czy umiesz jeździć dopiero wyjdzie w praniu
1
@Pomimo27 zuch. Odmaszerować
2
Ciekawe czy gdyby to im przyszło oddać ze 30% terytorium swojego kraju to też by gadali w tym stylu. Łatwo się rzuca takie brednie jak się nie jest stroną i nic się nie traci i nie ryzykuje.
0
@ZuczekFCB1899 zdecydowanie wolę Eleven
0
Ależ się zapowiada ściganie! Szkoda że obejrzę max 20 min :(
0
@marcin62 @UriBoyka ja wiem że nie tylko u nas - szkoda że w ogóle dochodzi do takich sytuacji.
1
Ja pitole... 27-latka w ciąży z 1,5 promila jechała samochodem ze swoim 6 letnim dzieckiem. Rozwaliła się na drzewie i dachowała. Ależ patologii jest w tym kraju :(
https://wiadomosci.radiozet.pl/polska/dramatyczny-wypadek-na-podlasiu-pijana-27-latka-w-ciazy-stracila-panowanie-nad-samochodem
3
@sergio5 uważam tak samo. Kasa jest ważna w klubie ale bez jaj - co dwa lata mundial lub Euro albo CA i zawodnicy są totalnie zajechani. Zwiększenie liczby minut dla zawodników to droga do tragedii
0
@mekston zobaczymy czy będą jeszcze roszady ale obstawiam że nie. Oby Lando nie popsuł startu bo sezon będzie nudny jeżeli mu Piastri odskoczy a liczyłem że będzie ostra walka między nimi do końca
1
Za ten piruet podwójny to powinni mu dać kilka punktów
1
Ależ przewaga Lando. Tak to powinno wyglądać cały sezon, gdyby nie był ogórem - aż mi szkoda
0
@mekston zaraz się okaże że jednak Ferrari na PP bo Ladno poleci za blokowanie rywala :D